• Informacje na temat:

  sting aktor

Artykuły na temat: sting aktor
 • Max Wright nie żyje! Był gwiazdą kultowego serialu "Alf"!

  Zmarł aktor Max Wright. Gwiazdor serialu "Alf" przegrał walkę z rakiem. Miał 75 lat.

 • Sting: Karaoke nie dla mnie

  Sting i Sharleen Spiteri, wokalistka zespołu Texas, wykręcili się od zaśpiewania utworu karaoke na charytatywnej imprezie w Londynie. Jedynym, który zgodził się na tego typu występ, był kanadyjski aktor Eric McCormack.

 • Zmarł Max Wright, gwiazda serialu "Alf"

  Nie żyje aktor Max Wright. Gwiazdor serialu "Alf" przegrał walkę z rakiem. Miał 75 lat.

 • Sting, brytyjski muzyk i wokalista, były członek grupy The Police, nagrywa ścieżkę dźwiękową do nowego filmu powstającego w wytwórni Walta Disney'a, zatytułowanego "Emperor's New Groove".

 • Pozalekcyjne zajęcia Matthew Morrisona

  Matthew Morrison może się pochwalić imponującymi osiągnięciami jako aktor sceniczny. Jest też gwiazdą telewizji - w oszałamiająco popularnym serialu "Glee", emitowanym przez stację Fox, wciela się w rolę nauczyciela, Willa Schuestera.

 • Sting zagrał w Warszawie

  Sting, brytyjski muzyk, aktor i były członek zespołu The Police, dał we wtorek, 19 czerwca, wspaniały koncert na stadionie warszawskiej Gwardii. Występ, który odbył się w ramach TP S.A. Music & Film Festival, podziwiało około 20 tysięcy fanów. Koncert Stinga poprzedzili Robert Plant z grupą Strange Sensation oraz Kasia Kowalska.

 • Jurorka "YCD" zatrzymana!

  Ta informacja brzmi wręcz nieprawdopodobnie - Weronika M.P, była żona znanego aktora Cezarego Pazury i jurorka popularnego programu "You Can Dance", została aresztowana. W dodatku pod zarzutem korupcji!

 • "Ostatni okręt" Stinga

  Pod koniec września ukaże się "The Last Ship" - pierwszy album z całkiem premierowym materiałem Stinga od czasu "Sacred Love" z 2003 roku.

 • Jennifer Aniston i Brad Pitt wrócili do siebie. Zaskakujące kulisy

  Jen i Brad pobrali się w 2000 roku. Małżeństwo trwało pięć lat do czasu, aż aktor na planie filmu "Pan i pani Smith" poznał Angelinę Jolie, dla której zostawił żonę. Rozwód orzeczono w 2005 roku. Na(...) znowu razem". Aktorka postanowiła dać drugą szansę Bradowi po terapii, dzięki której poradziła sobie z demonami przeszłości, nabrała wiatru w żagle i pewności, że jest na to gotowa. Co ciekawe...

 • Pozytywne zaskoczenie Stinga

  Miejsce w historii rocka zapewniło mu liderowanie w grupie The Police, jednak działalność solowa dostarczyła kolejnych utworów, których nie wypada nie znać. Z okazji 60. urodzin (2 października) Stinga przypominamy te najważniejsze.

Zdjęcia na temat: sting aktor
Wideo na temat: sting aktor
 • O krok od sławy

  Piękny hołd złożony wokalistkom śpiewającym w chórkach największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Miliony osób znają ich głosy, ale nikt nie zna ich imion. W swoim nowym, wciągającym filmie "O krok od sławy" (Oscar w kategorii: najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny), Morgan Neville - zdobywca wielu nagród za reżyserię - rzuca światło na prawdziwe historie chórzystek i chórzystow skrytych za sukcesami największych gwiazd muzyki 21. wieku. Triumfalny i jednocześnie chwytający za serce...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.