• Informacje na temat:

  stoch - ślub

Artykuły na temat: stoch - ślub
 • Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch zostaną rodzicami? Żona skoczka reaguje stanowczo

  Kamil Stoch (30 l.) i Ewa Bilan-Stoch (32 l.) od kilku lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Mają tak wiele: siebie, miłość, wspaniały dom, sukcesy zawodowe. A jednak niektórym może się wydawać, że brakuje jeszcze... dziecka. Jak komentuje to żona skoczka?

 • Ewa Bilan-Stoch dodała zdjęcie z Kamilem. Ale stroje!

  Ewa Bilan-Stoch (33 l.) i Kamil Stoch (31 l.) wiedzą, jak bawić się w góralskim stylu! Ostatnio gościli na weselu, na które założyli tradycyjne stroje. Zdjęciami pochwaliła się żona skoczka. Trzeba przyznać, że małżonkowie prezentują się świetnie! Docenili to internauci, którzy poruszeni niezwykłym obrazkiem nie szczędzili słów zachwytu.

 • Kamil Stoch szaleje na parkiecie na weselu Dawida Kubackiego. Wideo hitem sieci!

  Kamil Stoch i jego żona Ewa Bilan-Stoch byli gośćmi na weselu Dawida Kubackiego i jego ukochanej Marty. Do sieci trafiło wideo, na którym widać, jak wspaniale bawił się skoczek.

 • Kamil Stoch: Małżeństwo otworzyło mi oczy!

  ...- Wzięliśmy ślub i nabrałem dystansu do tego, co robię - zdradza Kamil Stoch (27 l.). Dzięki rodzinie zrozumiał, że najważniejsza jest radość ze skakania. - Minęła mi presja na wygraną - śmieje się.

 • Kamil Stoch: "Każdy skok oddaję Panu Bogu. Nie wstydzę się tego"

  Kamil Stoch (29 l.) od dziecka intensywnie trenuje. Wie jednak, że nie odniósłby sukcesu bez swojej wiary i wsparcia z góry...

 • Kamil Stoch (29 l.) i Piotr Żyła (29 l.) znaleźli się na podium w klasyfikacji końcowej Turnieju Czterech Skoczni. Ze sportowców dumni są nie tylko miliony fanów, ale przede wszystkim małżonki. Kim są?

 • Wymowne słowa ojca Kamila Stocha. Szykują się duże zmiany?

  Ewuniu, kocham Cię - wyznał Kamil Stoch (30 l.), kiedy w czasie Gali Mistrzów Sportu dziękował za tytuł najlepszego sportowca roku 2017. Nie mógł stawić się osobiście, bo tego dnia w Austrii kończył się Turniej Czterech Skoczni. Triumfował w zawodach, wygrywając wszystkie cztery konkursy! W jego imieniu nagrodę w Warszawie odbierała Ewa Bilan-Stoch (33 l.). - Dziękuję z całego serca za wsparcie...

 • Dawid Kubacki: Skacze do samego nieba

  ...czytanie przeczytał Maciej Kot, psalm odśpiewał Jan Ziobro, zaś drugie czytanie - Kamil Stoch. Kubackiemu przypadła w udziale modlitwa wiernych - relacjonował ksiądz Bartłomiej Koziej. Sportowcy(...) odkryli, że wiele ich łączy: mają podobny system wartości, oboje są ludźmi wierzącymi, dla których ważne są sakramenty. Nie chcieli zwlekać ze ślubem. Dwa lata temu, podczas pobytu w Egipcie...

Wideo na temat: stoch - ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?