• Informacje na temat:

  stockinger jego dziewczyna

Artykuły na temat: stockinger jego dziewczyna
 • A jednak! Zaskakujące doniesienia tygodnika na temat Tomasza Stockingera!

  Tomasz Stockinger (61 l.) jakiś czas temu zaprzeczył, że ma romans z młodziutką Sandrą. Katolicki tygodnik donosi jednak, że aktor i 24-latka właśnie ze sobą... zamieszkali!

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • Tomasz Stockinger romansuje z byłą dziewczyną kolegi? Jest komentarz aktora!

  Tomasz Stockinger (60 l.) jest niezmiernie zdziwiony, że jego publiczne wyjście z młodziutką dziewczyną wywołało sensację! Twierdzi, że to tylko jego koleżanka.

 • Serialowa zbrodnia i kara

  Tomasz Stockinger, znany jako dr Lubicz z "Klanu", tym razem dopuści się ciężkiej zbrodni w finałowym odcinku "Hotelu 52".

 • Marek Włodarczyk żeni się z 27-letnią Sandrą. Kim jest jego narzeczona?

  Na miłość nigdy nie jest za późno. Marek Włodarczyk (63 l.), który ma za sobą burzliwe życie osobiste, zaręczył się właśnie z kobietą, która jest młodsza od jego najstarszego syna. Kim jest Sandra Kościelniak (27 l.)? Jak się poznali?

 • "Hotel 52": Szantaż i zbrodnia

  Najpierw sympatyczne spotkanie rodziców chłopaka z jego dziewczyną. Potem... pogróżki i zabójstwo!

 • Tomasz Stockinger w roli mordercy!

  Tomasz Stockinger, szerokiej widowni znany z roli doktora Pawła Lubicza w serialu "Klan", wystąpi gościnnie w jednym z odcinków polsatowskiego "Hotelu 52".

 • Powstanie Warszawskie w kinie

  "Zakazane piosenki" Leonarda Buczkowskiego, "Kanał" Andrzeja Wajdy, "Godzina 'W'" Janusza Morgensterna - to niektóre z filmów podejmujących temat powstania warszawskiego. Najnowszy, "Miasto 44" autorstwa 32-letniego Jana Komasy, trafi do kin 19 września.

 • "Klan": Chojnicki będzie miał trzeci zawał! Znów trafi do szpitala...

  To kolejna tragedia po udarze Eli (Barbara Bursztynowicz) oraz białaczce Pawła (Tomasz Stockinger) w "Klanie"! Jerzy (Andrzej Grabarczyk) wróci do domu po ciężkim dniu w pracy, usiądzie przy kuchennym stole i nagle bardzo źle się poczuje. - Coś mi wybuchło w klatce piersiowej – wyszepcze, a zaraz potem straci przytomność.

 • Lubię jeździć na rolkach

  - Jak w każdej pracy, nawet jeśli coś się nie układa, mamy różne trudności i nerwy, nie potrafimy się czasem dogadać, ale jednak jest to nasze miejsce - mówi Piotr Cyrwus, aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, najbardziej do tej pory kojarzony z rolą Rysia z serialu "Klan". To się jednak w najbliższym czasie zmieni, bowiem aktor porzucił pracę na planie serialu na rzecz swego ukochanego teatru. Teraz tam trzeba będzie szukać Piotra Cyrwusa.

Wideo na temat: stockinger jego dziewczyna
 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Dziewczyna z ekstraklasy

  Kirk Kettner (Jay Baruchel) pracuje jako agent ochrony na lotnisku w Pittsburgu. Cały swój wolny czas wolny spędza z kumplami ze szkoły i współpracownikami, Jackiem (Mike Vogel), Stainerem (T.J. Miller) i Devonem (Nate Torrence) i marzy o powrocie do byłej dziewczyny Marnie (Lindsay Sloane). Taki stan rzeczy wydaje się mu odpowiadać do chwili, kiedy przez jego punkt kontrolny przechodzi Molly (Alice Eve) i przypadkowo zostawia tam swój telefon. Molly jest inteligentna, piękna - i zupełnie...

 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...