• Informacje na temat:

  stopy britney spears

Artykuły na temat: stopy britney spears
 • Kolejna krwawa ofiara Spears

  Britney niedługo zyska sobie miano pogromcy paparazzich. Strzeżcie się, fotoreporterzy koczujący na nią wszędzie, gdzie tylko się pojawi! W ubiegłą środę staranowała kolejnego z was.

 • Britney zarabia stopami

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, postanowiła zarobić na życie w inny sposób niż śpiewanie. Do tego celu wykorzysta swój wcześniej nie ujawniony atut - stopy. Piosenkarka podpisała umowę sponsorską z firmą Skechers Footwear. Jej przedstawiciele stwierdzili, że Britney idealnie nadaje się do promowania ich obuwia.

 • Britney Spears zakochana?

  Po rozstaniu z mężem Kevinem Federlinem Britney Spears wcale nie zamierza rozpaczać. W niedziele, 10 grudnia, w Los Angeles wokalistkę przyuważono razem z Jonathanem Rotemem, producentem rodem z RPA. Od razu pojawiły się spekulacje, że to nowy partner gwiazdy.

 • Britney Spears ujawnia

  Znane są już piosenki, jakie znajdą się na składance z największymi przebojami Britney Spears. Album zatytułowany "My Prerogative" ma pojawić się w sklepach 8 listopada. Poza dobrze znanymi utworami amerykańskiej piosenkarki, na płycie znajdą się także trzy nowe utwory.

 • Britney Spears w teledysku Eltona Johna?

  Eltonowi Johnowi spodobał się chyba pomysł zapraszania znanych osobistości do swoich teledysków. W poprzednich dwóch wideoklipach towarzyszącym piosenkom z albumu "Songs From The West Coast" pojawili się Robert Downey Jr i Justin Timberlake, a w następnym prawdopodobnie wystąpi Britney Spears.

 • B. Spears: Problemy ze stopami

  Chwile grozy przeżyli pasażerowie samolotu lecącego z Los Angeles do Nowego Jorku. Powodem mało sympatycznych wrażeń była - jak się okazało - pani Spears-Federline, bo takie oficjalne nazwisko po ślubie nosi Britney Spears, a w zasadzie specyficzny zapach unoszący się z jej stóp.

 • B. Spears: "Być młodą mamą!"

  Britney Spears po raz kolejny zadeklarowała, że zamierza odpocząć od muzycznego biznesu. Wokalistka chce bowiem postarać się o dziecko z mężem Kevinem Federlinem i stać się młodą mamą. Na swojej stronie internetowej obwieściła, że nie może się już go doczekać.

 • Noworoczny debiut męża Britney

  "PopZao" to tytuł debiutanckiego singla Kevina Federline'a, męża Britney Spears. Płytka ukaże się o północy w niedzielę, 1 stycznia, na jednym z serwisów internetowych z muzyką. Wcześniej w sieci znalazł się jego hiphopowy utwór "Y'All Ain't Ready".

 • Szkielety Children Of Bodom

  18 września ukaże się nowy album fińskiej grupy Children Of Bodom. Na płycie "Skeletons In The Closte" znalazły się przeróbki przebojów innych wykonawców - od klasyków metalu po popową Britney Spears!

 • Wręczono Złote Maliny

  W sobotę, 26 lutego, na dzień przez ceremonią wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, w Los Angeles przyznano Złote Maliny - wyróżnienia honorujące najgorsze dokonania kinematograficzne minionego roku. Za najgorszych aktorów uznano między innymi zdobywczynię Oscara Halle Berry, amerykańskiego prezydenta George'a W. Busha oraz piosenkarkę Britney Spears. Film "Kobieta-kot" uznano za