• Informacje na temat:

  stopy dzięki

Artykuły na temat: stopy dzięki
 • Basia Kurdej-Szatan zwróciła uwagę wszystkich! Patrzyli tylko na jej stopy!

  ...buty i po kinie chodziło boso.  Zapomniała jednak, że niektórzy fotoreporterzy robią zdjęcia także poza ścianką. Dzięki temu w najnowszym "Super Expressie" wszyscy mogą podziwiać nieco przybrudzone stopy Basi. 

 • Powstanie film i serial o okręcie ORP "Orzeł"

  W 2017 roku powstanie film fabularny i 13-odcinkowy serial o okręcie podwodnym ORP "Orzeł", który zaginął w nieznanych okolicznościach podczas II wojny światowej. Reżyserem obu produkcji będzie Jan Kidawa-Błoński ("Różyczka", "Skazany na bluesa"). Początek zdjęć zaplanowano na lato 2015 roku

 • Ewa Wachowicz o włos od amputacji stopy! Przeżyła dramat!

  ...roku. Przygotowuję się do tego. Pomiędzy nagraniami programów wspinam się na mniejsze góry, po to, żeby zadbać o kondycję. Góry uczą pokory i pozwalają poznać naszą naturę. Dzięki nim nauczyłam się wiele...

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • Piotr Adamczyk (44 l.) powrócił do zdrowia dzięki obecnemu partnerowi Weroniki Rosati (32 l.)!

 • Właścicielka najpiękniejszych... stóp

  Włosy, figura, usta - to podobno o tym najczęściej rozmawiają mężczyźni. Jak się jednak okazuje, równie ważne są... stopy. W tej kategorii zdecydowaną liderką stała się amerykańska aktorka i piosenkarka Selena Gomez.

 • "M jak miłość": Piękna tancerka dołączyła do obsady. Olek będzie miał z nią romans?

  Wkrótce do drzwi gabinetu Olka (Maurycy Popiel) zapuka śliczna dziewczyna - tancerka, której kontuzja stopy nie pozwala na treningi. Okaże się, że tylko Chodakowski może uratować ją przed tragedią, jaką byłaby dla niej rezygnacja z dalszej kariery. W roli nowej pacjentki Olka zobaczymy jedną z najlepszych i najpiękniejszych polskich tancerek - doskonale znaną fanom "Tańca z gwiazdami" Hannę...

 • Britney zarabia stopami

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, postanowiła zarobić na życie w inny sposób niż śpiewanie. Do tego celu wykorzysta swój wcześniej nie ujawniony atut - stopy. Piosenkarka podpisała umowę sponsorską z firmą Skechers Footwear. Jej przedstawiciele stwierdzili, że Britney idealnie nadaje się do promowania ich obuwia.

 • Henryk Gołębiewski wylądował na wózku inwalidzkim! Co się stało?!

  Henryk Gołębiewski (62 l.) aktor, który zyskał swoją sławę dzięki takim produkcjom, jak „Wakacje z duchami”, czy „Podróż za jeden uśmiech”, obecnie nie czuje się najlepiej. Gwiazdor jest zmuszony poruszać się na wózku inwalidzkim.

 • Złamana stopa Michaela Jacksona

  Król Popu Michael Jackson tak niefortunnie przewrócił się na terenie swojej posiadłości, że złamał kość prawej stopy. Obiecał jednak, iż pomimo kontuzji pojawi się w najbliższy wtorek, 6 marca, na słynnym uniwersytecie w Oksfordzie, by wygłosić od dawna zapowiadany odczyt.

Dyskusje na temat: stopy dzięki