• Informacje na temat:

  strasburger karol aktor

Artykuły na temat: strasburger karol aktor
 • Karol Strasburger: Człowiek z Konstancina

  Po latach życia w Warszawie Karol Strasburger wrócił do Konstancina-Jeziorny, skąd pochodzi jego rodzina i gdzie spędził wczesne dzieciństwo. Aktor z zadowoleniem przyjął fakt, że nowy serial z jego udziałem - "Miłość na zakręcie" - kręcony jest właśnie w tym urokliwym miasteczku.

 • Karol Strasburger: Nazywają mnie królem sucharów

  Karol Strasburger nie ma nic przeciwko przydomkowi "król sucharów", jaki zyskał dzięki teleturniejowi "Familiada". W nowym serialu TV4 również wcielać się będzie w postać skłonną do żartów i wnoszącą sporo szaleństwa do życia swojej rodziny. Podkreśla jednak, że jest to jedynie kreacja, w życiu prywatnym daleko mu bowiem do człowieka zasługującego na miano żartownisia.

 • Karol Strasburger: Najmroczniejsza przygoda

  Praca na planie nowego reality show Polsatu obfitowała w mroczne przygody. Jedną z nich - zdaniem Karola Strasburgera - był nocleg w hotelu kapsułkowym w Japonii. Gospodarz "Familiady" zapewnia jednak, że mimo nieprzyjemnej sytuacji wszyscy uczestnicy programu przetrwali tę noc z uśmiechem.

 • Karol Strasburger: Miłość dodała mi skrzydeł

  Popularny aktor i gospodarz uwielbianej przez miliony widzów „Familiady”. Karol Strasburger opowiada o wyzwaniach na planie reality show, swoich sportowych pasjach, zawodowych projektach oraz nowym związku...

 • Karol Strasburger tłumaczy, co oznacza jego nazwisko

  Karol Strasburger - polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, od ponad dwóch dekad prowadzący kultowej "Familiady" w TVP2 - zdradził ostatnio w wywiadzie pochodzenie swojego nazwiska. Tym razem obyło się bez żartów - aktor podszedł do sprawy bardzo poważnie i przyznał, że sam za późno zainteresował się tym tematem.

 • Karol Strasburger: Mówienie dowcipów wymaga dużego wyczucia

  Choć Karol Strasburger jest kojarzony z sucharami z "Familiady", to na co dzień prezenter nie jest typem żartownisia, który sypie dowcipami z rękawa, kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja. Często jednak zdarza się tak, że osoby spotkane na ulicy czy w sklepie zaczepiają go i o to proszą albo też same dzielą się z nim swoimi ulubionymi kawałami.

 • Kolejny "suchar" Karola Strasburgera

  ..."Żartów" Karola Strasburgera, które padły w "Familiadzie" od początku programu, nie sposób zliczyć. Niedawno prowadzący opowiedział kolejnego "suchara", który - jak zwykle - stał się hitem internetu.

 • Karol Strasburger kończy 70 lat

  Karol Strasburger, filmowy agent nr 1, "Siwy" z "Kolumbów" i pan Toliboski z "Nocy i dni", widzom znany także jako gospodarz teleturnieju "Familiada", w niedzielę, 2 lipca, kończy 70 lat.

 • Marzenia Karola Strasburgera

  Karol Strasburger, czyli niezapomniany Józef Toliboski z "Nocy i dni" oraz Władysław Niwiński z "Polskich dróg", żartuje czasem, że zawsze marzył, by zestarzeć się z godnością i - z czego się bardzo cieszy - chyba mu się to udaje...

 • Karol Strasburger: Jeśli poznawać kobiety, to w realu

  W kwestii nawiązywania kontaktów z kobietami, Karol Strasburger jest tradycjonalistą - nie wyobraża sobie, by mógł korzystać z randkowych aplikacji czy portali. O świat wirtualnych znajomości otarł się, występując w filmie "Planeta Singli 2".

Zdjęcia na temat: strasburger karol aktor
Wideo na temat: strasburger karol aktor
 • "Joke Show": Karol Strasburger rozgryza "suchara"

  zabraknąć mistrza w tej dziedzinie – Karola Strasburgera. Czy pozostali goście Rafała Rutkowskiego: Robert Janowski, Michał Kempa i Paulina Mikuła dotrzymają tempa, przekonamy się już w najbliższą sobotę. Aktor i prezenter Karol Strasburger nie tylko zasypie żartami, z których jest znany, ale także jako ekspert objaśni pozostałym ich znaczenie. Wspomni pobyt w Azji i opowie o korzystaniu z tamtejszych

 • Karol Strasburger - historia jego nazwiska

  Znany prezenter telewizyjny, a w przeszłości aktor zdradził pochodzenie swojego nazwiska.

 • u Jaöka: Karol Strasburger

  Jego program, niezmiennie od 1994 roku, bije rekordy popularności. Mimo że Karol Strasburger z wykształcenia jest aktorem i możemy go zobaczyć w wielu ekranowych rolach, to Polacy kojarzą go głównie z „Familiady”. Opowiedział nam, na co najbardziej czeka, z czego się śmieje, a co go drażni. Koniecznie zobaczcie! Program u Jaöka prowadzi dla Was Mikołaj „Jaök” Janusz Pozostałe

Dyskusje na temat: strasburger karol aktor