• Informacje na temat:

  straszne film

Artykuły na temat: straszne film
 • Koronawirus mu nie straszny. Patryk Vega kręci nowy film

  Wszyscy byli pewni, że ze względu na epidemię koronawirusa cała branża filmowa w Polsce zawiesiła realizację nowych produkcji. Jak poinformowała w mediach społecznościowych znana dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska, jest od tej reguły jeden niechlubny wyjątek...

 • "Straszne filmy" atakują!

  ..."Straszny film 3" ma zadebiutować na ekranach światowych w październiku, a wytwórnia Dimension Films już zapowiada realizację czwartej historii ze zwariowanego cyklu. Pierwszy klaps na planie "Strasznego filmu 4" ma paść w czerwcu. Podczas realizacji kolejnej kontynuacji "Strasznego filmu" spotkają się autorzy trzeciej opowieści.

 • Straszne "Gwiezdne wojny"?

  W Sieci pojawiły się kolejne spekulacje dotyczące tytułu najbliższej odsłony "gwiezdnej sagi" , filmu roboczo nazywanego "Epizod III". Wcześniejsze doniesienia mówiły, że obraz najprawdopodobniej nosić będzie podtytuł "Revenge of the Sith". Pojawiła się też nazwa "Birth of an Empire" - to była pierwsza wersja, jaka obiegła Internet. Teraz mówi się, że film ma zostać zatytułowany "The Creeping...

 • Niezbyt straszne projekty Dimension

  Wytwórnia Dimension, specjalizująca się w realizacji filmów grozy, zainteresowała się dwoma nowymi przedsięwzięciami, które z horrorem nie mają nic wspólnego. Firma, stanowiąca część studia Miramax nabyła prawa do szkicu scenariusza opowiadającego o romansie pomiędzy młodzieńcem i starszą kobietą. Poza tym dla Dimension powstanie film "Goodbye to Romance" o rosyjskich kobietach wychodzących za...

 • Straszny rekord "Strasznego filmu"

  Obraz "Scary Movie 3" okazał się najpopularniejszym filmem w amerykańskich kinach podczas minionego weekendu. Od piątku, 24 października, do niedzieli, 26 października, komedia Davida Zuckera ( "Naga broń" ) przyniosła wpływy w wysokości 49,7 miliona dolarów, co jest nowym rekordem październikowej dystrybucji.

 • "Straszny film 5": Naprawdę straszny film

  Polski tytuł piątej części "Strasznego filmu" w pełni oddaje jego specyfikę - ten film naprawdę jest straszny.

 • Marcel Łoziński: Życie jest jak film dokumentalny

  ..."Życie jest jak film dokumentalny. Patrzę tak sobie ciągle na ten film dokumentalny bez myślenia o końcu, bo nie wiem, ile jeszcze taśmy zostało w kasecie" - powiedział Marcel Łoziński, wybitny reżyser dokumentalista, autor m.in. "89 mm od Europy", który w niedzielę, 17 maja, kończy 80 lat.

 • "Straszny film 5": Straszny balet

  W internecie pojawił się zwiastun piątej części "Strasznego filmu". Tym razem twórcy znanego parodystycznego cyklu wzięli na warsztat takie tytuły jak: "Incepcja", "Czarny łabędź" oraz "Paranormal Activity".

 • Straszny film Kevina Smitha

  Studio Dimension Films energicznie przygotowuje trzecią opowieść z cyklu "Straszny film", komedię "Straszny film 3". Według najnowszych doniesień z planu realizacji nad nową wersją scenariusza pracować będzie Kevin Smith. Kontrowersyjny reżyser ( "Dogma" , "Jay i Cichy Bob kontratakują" ) czuwać będzie również nad produkcją filmu.

 • Film znakomity i straszny

  ..."Czarny czwartek", opowiadający o tragicznych wydarzeniach Grudnia'70, to film znakomity, wierny faktom, a zarazem straszny, mogący wywołać lęk za sprawą realistycznego ukazania dramatycznych scen - ocenił w rozmowie z PAP historyk prof. Jerzy Eisler.

Zdjęcia na temat: straszne film
Wideo na temat: straszne film
 • Maciej Pieprzyca o filmie "Ikar. Legenda Mietka Kosza": Leszek Możdżer ma nad tym pieczę

  "Strasznie się cieszę, że Leszek Możdżer jest i że znalazł czas, bo ma napięty kalendarz. Bardzo nas wspomaga i nie chodzi tylko o aranżacje muzyki Mietka Kosza czy muzykę komponowaną do filmu, ale właściwie całą stronę muzyczną, łącznie z przygotowaniami Dawida do roli" - mówi Maciej Pieprzyca w rozmowie z Anną Kempys. "Ikar. Legenda Mietka Kosza" to film oparty na biografii tragicznie zmarłego

 • Steven Spielberg na uroczystej premierze filmu "BFG: Bardzo Fajny Gigant"

  Spielberg. "W filmie jest dużo humoru. Bywa też strasznie, ale te chwile nie trwają długo. Główni bohaterowie są cudowni. Chcieliśmy pokazać historię rozwijającej się przyjaźni pomiędzy dwójką zupełnie różnych istot, które uświadamiają sobie, że wiele je łączy" - powiedział podczas amerykańskiej premiery filmu Steven Spielberg. Polska premiera filmu 1 lipca 2016 roku.

Dyskusje na temat: straszne film