• Informacje na temat:

  street dance

Artykuły na temat: street dance
 • Znamy kolejnego jurora "World of Dance"

  Rafał "Roofi" Kamiński, członek tanecznej formacji Fair Play Crew, będzie obok Michała Malitowskiego jurorem pierwszej polskiej edycji światowego hitu "World of Dance". "Roofi" jest specjalistą od hip-hopu i breakdance'u, a swoje umiejętności taneczne szlifował w najlepszych szkołach street dance w Los Angeles. Jest finalistą pierwszej edycji "You Can Dance". Taneczny miks stylów stał się znakiem...

 • Zwycięzca "You Can Dance" gospodarzem show

  ...- "You Can Shake" utrzymany jest bowiem w bliskim mu klimacie street dance i hip hopu. - Otuchy dodało mi również to, że nie muszę być sztywnym prowadzącym i stać z mikrofonem, tylko mogę się(...) programu uznał za żart. Gdy jednak zrozumiał, że propozycja jest poważna, decyzję podjął w dwie minuty. Zwycięzca 8. edycji "You Can Dance" stwierdził bowiem, że jest to dla niego nowe, potencjalnie...

 • Startuje "Tylko taniec. Got to dance"!

  Od hip-hopu do tańca brzucha. Od burleski do pole dance'u. A po drodze step, salsa, flamenco, bollywood i modern jazz - absolutnie wszystkie style taneczne są dozwolone. Już w marcu na antenie Polsatu pojawi się nowy talent show - "Tylko taniec. Got to dance".

 • "You Can Dance": Kto odpadnie?

  Finał "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zbliża się wielkimi krokami. W programie zostały już tylko trzy najlepsze pary. W tym tygodniu czeka je nie lada wyzwanie, bo ćwierćfinał to jeden z trudniejszych testów w tej edycji tanecznego show.

 • Taniec i karate w cieniu Wall Street

  W najbliższy weekend w naszych kinach o największą widownię powalczą zapewne filmy "StreetDance 3D" i "Karate Kid". Najbardziej oczekiwaną premierą jest jednak "Wall Street: Pieniądz nie śpi" Olivera Stone`a. Dlaczego?

 • Taneczny hit sezonu

  Niebawem do polskich kin trafi wielki taneczny hit "Street Dance 3D", który bije rekordy popularności na świecie. Film miał premierę światową 19 maja i od tamtej pory zarobił już ponad 25 milionów dolarów.

 • A w Gdańsku dużo rapu i jeszcze więcej tańca

  W piątek, 5 sierpnia, startuje festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2011 - Dance Edition. Zobacz, co wydarzy się podczas dwóch dni imprezy!

 • Hiphopowa legenda w Gdańsku

  Jeden z najbardziej cenionych wykonawców rapowych M.O.P. wystąpi w Gdańsku podczas Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2010 - Dance Edition. Festiwal rozpoczyna się 7 sierpnia.

 • "Tylko taniec...": Wybór półfinalistów

  Już w piątek, 13 kwietnia, w szóstym odcinku "Tylko taniec. Got to dance" jurorzy wybiorą pełny skład półfinalistów. To będzie zarazem ostatnia decyzja jurorów - od odcinków półfinałowych o tym, kto przejdzie dalej, zadecydują już sami widzowie.

 • MTV Dźwiga Muzę: Warsztaty taneczne i znani DJ-e

  ...7 i 8 sierpnia na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku odbędzie się druga edycja Festiwalu MTV. Tym razem impreza będzie nosiła nazwę Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2010 - Dance Edition.