• Informacje na temat:

  strój nicole

Artykuły na temat: strój nicole
 • Nicole Kidman mówi głosem Mai Ostaszewskiej

  Nicole Kidman mówiąca głosem Mai Ostaszewskiej - czy taki eksperyment może się udać? Przekonamy się, oglądając w kinie polskojęzyczną wersję przygód misia Paddingtona.

 • Złote Globy 2020: Co będzie modne w tym roku?

  W nocy z 5 na 6 stycznia miało miejsce 77. już rozdanie Złotych Globów. Statuetki powędrowały do najbardziej docenionych przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej twórców filmowych i telewizyjnych. Uroczysta gala jak zawsze dostarczyła też wielu modowych inspiracji. Kto chce wiedzieć, co będzie modne w tym roku, powinien przyjrzeć się kreacjom m.in. Nicole Kidman, Scarlett Johansson...

 • Carmen Electra znów na "patrolu"

  Gwiazda serialu "Słoneczny patrol" - 40-letnia Carmen Electra - ponownie założyła ikoniczny strój kąpielowy, w którym 15 lat temu paradowała przed kamerą.

 • Telewizyjny projekt Rihanny

  Rihanna i Nicola Roberts, wokalistka brytyjskiego zespołu Girls Aloud, przygotowują wspólny program telewizyjny, który ma wyłonić młodych, utalentowanych projektantów. Zwycięski strój Rihanna zaprezentuje podczas londyńskiego Wireless Festival.

 • Missy Elliott: Historia o brzydkim kaczątku

  Nie wypina pupy w cekinowych szortach, nie ma chłopaka z pierwszych stron gazet. Waży tyle, co Nicole Richie, Mischa Barton i Keira Knightley razem wzięte. Nie stroi fochów jak Jennifer, pracuje więcej niż Mariah, zarabia dwa razy tyle co Britney. I jest ważniejsza niż one wszystkie razem wzięte. Jedna Madonna może się z nią równać. Jej świetna kumpela, nawiasem mówiąc.

 • "Odrobina nieba": Morze schematów

  ..."Odrobina nieba" ("A Little Bit of Heaven"), reż. Nicole Kassell, USA 2011, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 10 lutego 2012 roku.

 • Płakała podczas sesji zdjęciowej. Dlaczego?

  Wokalista Nicole Scherzinger z grupy Pussycat Dolls nie wytrzymała nerwowo podczas pierwszej sesji fotograficznej girlsbandu. Gwiazda zdradziła po latach, że czuła się "zawstydzona" seksownym imagem.

 • "Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach" : Impreza dla dziwaków

  ...(Ethan Lawrence) marzy o własnym zespole - na przeszkodzie stoi jednak menedżerka lokalnego klubu, Królowa Boadicea (Nicole Kidman). Marzy także o wielkiej miłości, lecz każda próba podrywu kończy się(...) bezbłędni, na czele z grającą na przekór wizerunkowi Nicole Kidman i zjawiskową Elle Fanning w roli młodej kosmitki. To dzięki gwiazdom są w filmie sceny, do których można wracać po wielokroć, jak...

 • Jennifer Lopez: Wpadka podczas show w Las Vegas

  ...widowiska z seksowną choreografią, udziałem wielu tancerzy i celebrytów (m.in. Justin Bieber oraz Nicole Schrezinger ). W trakcie show Jennifer Lopez występuje w aż ośmiu kreacjach. W trakcie(...) o wpadce, gdyby nie nagranie zza sceny. Materiał, na którym widać, jak pęka strój, udostępnił serwis TMZ.com...

 • Shailene Woodley: Dziewczyna, która rozbraja Hollywood

  ...pozwolił jej zdrowo zdystansować się wobec pozornego blichtru i blasku fleszy. "Wracając z rozdania Oscarów, marzyłam tylko o tym, by zdjąć niewygodny strój, a brudne naczynia w zlewie wciąż na(...) kłamstewka", gdzie ramię w ramię z Nicole Kidman, Reese Witherspoon oraz Meryl Streep po raz kolejny nominowana była do Złotego Globu, a wielu widzów i krytyków oceniło jej rolę jako najciekawszą postać tego...