• Informacje na temat:

  strój ostatnich

Artykuły na temat: strój ostatnich
 • Ikoniczne stroje Elizabeth Taylor na aukcji

  Od drogocennej biżuterii po designerskie kreacje - zawartość imponującej garderoby Elizabeth Taylor pod koniec tego roku wyląduje na aukcji. Fani zmarłej przed laty ikony Hollywood będą mogli nabyć jej ikoniczne stroje, które trwale zapisały się w historii mody.

 • Margaret: Na święta się nie stroję

  Zamiast wytwornej kreacji - zabawny sweter ze świątecznym nadrukiem. Wokalistka znana z przeboju "Thank You Very Much" i swojego oryginalnego, kolorowego stylu przekonuje, że w czasie świąt nie poświęca zbytniej uwagi stylizacjom.

 • Destiny's Child: Stroje od mamy

  W sobotę, 9 kwietnia, koncertem w japońskiej Hiroszimie, rozpoczęła się światowa trasa tria Destiny's Child. Trójka ciemnoskórych Amerykanek z Houston promuje swój ostatni album "Destiny Fulfilled". Na scenie wokalistki zaprezentują się w kreacjach The House of Dereon, firmy prowadzonej przez Tinę Knowles, mamę Beyonce, jednej z członkiń tria.

 • "Wielki Liberace": Douglas i jego stroje

  W swoim najnowszym filmie Michael Douglas wcielił się w rolę słynnego artystę estradowego Liberace. Na planie nosił niezliczoną ilość ekstrawaganckich kostiumów i oślepiał krzykliwą biżuterią. Oto modowe ciekawostki dotyczące pracy nad "Wielkim Liberace".

 • Oscar dla Polki za stroje Angeliny Jolie?

  ...postaci znanej z baśni o Śpiącej Królewnie, z budżetem sięgającym dwustu milionów dolarów, to jeden z ostatnich punktów w jej CV. Produkcję realizowano w Pinewood Studios pod Londynem. Kostiumolog...

 • Kraków Live Festival 2016: Ludzie tańczą, a Roisin Murphy dwoi się i stroi (relacja)

  Drugi dzień Kraków Live Festival upłynął pod znakiem bardzo niskiej frekwencji, tanecznych uniesień, rewii mody, ruchliwej Kasi Nosowskiej i wielkich robotów.

 • "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi": Premiera roku?

  14 grudnia w polskich kinach zadebiutuje kolejna część "Gwiezdnych wojen", serii, która zarobiła dotąd w kinach 7,5 miliarda dolarów. Czy wyreżyserowany przez Riana Johnsona "Ostatni Jedi" osiągnie podobny sukces jak siedem poprzednich odsłon sagi?

 • Ostatni klaps na planie "2XL"

  .... Jak na prawdziwe wesele przystało - sielankowy nastrój zostanie przerwany przez bójkę, która odbyła się pod okiem koordynatora ds. kaskaderskich Andrzeja Ponety. Jak zwykle w przypadku seriali...

 • Ostatni klaps na planie "Niani"

  "Porzucił ją zimny drań, co salon sukien ślubnych miał. Nie miała dokąd udać się, jej świat zawalił się. Wtem Skalskich dom, to w nim znalazła kąt..." - od słów tej piosenki cztery lata temu rozpoczęła się emisja polskiej wersji amerykańskiego serial u "Pomoc domowa". Wtedy w "Niani" rozpoczęła się znajomość Frani Maj i Maksa Sklaskiego.

 • Lily Allen: Ostatni koncert przed długą przerwą

  ...i t-shirt. "Wybaczcie mój zwyczajny strój, ale jestem w ciąży a festiwal nazywa się Big Chill ("Wielki Ziąb"). Spakowałam moje wysokie obcasy, ale mój chłopak je wypakował i zabronił mi w nich...

Zdjęcia na temat: strój ostatnich
Wideo na temat: strój ostatnich
 • Ewa Minge: Siostra Jacksona koniecznie chciała odwiedzić mój butik

  Ewa Minge twierdzi, że jest związana z rodziną Jacksonów od lat. Na jej ostatnim pokazie wystąpić miał domniemany syn Michaela Jacksona, a La Toya Jackson podobno od dawna nosi jej stroje. "Będąc w Warszawie, koniecznie chciała odwiedzić mój butik" - twierdzi Minge. Jak w ogóle zaczęła się jej przygoda z rodziną Jacksonów? "Korzenie naszego poznania z La Toyą sięgają Nowego Jorku. Później dostarczałam jej ubrania i nadal się to dzieje. Moja przyjaciółka opiekowała się Michaelem Jacksonem...