• Informacje na temat:

  strój paris

Artykuły na temat: strój paris
 • Kelela pozowała do zdjęć w bieliźnie i sukience z "siateczki"!

  Strój Keleli (36 l.), w którym pojawiła się na Paris Fashion Week, przykuł uwagę wszystkich!

 • Anna Lewandowska nosi torebkę za...

  ...na 50 tysięcy złotych miesięcznie" - czytamy w "Super Expressie". Tabloid opublikował zdjęcie pary z ostatniego pobytu w Warszawie. Żona Lewandowskiego wzięła ze sobą torebkę marki Celine Paris(...) był chyba nieco skromniej ubrany. "Zapewne cały strój, który miał na sobie piłkarz, kosztował mniej niż torebka Anny" - czytamy. Zazdrościcie im czy cieszycie się, że tak im się powodzi?

 • Michał Piróg o Anecie Kręglickiej: Zrobiła loda projektantowi!

  Wolińskiego, którego określił mianem "męskiej Paris Hilton". Tym razem postanowił skrytykować Maćka Zienia i jego muzę, Anetę Kręglicką. "Aneta bardzo zaskoczyła mnie tą stylizacją, ponieważ zawsze wszystko...

 • "Yves Saint Laurent": Sprawił, że kobiety pokochały nagość

  Dzięki niemu Sharon Stone, Victoria Beckham i Paris Hilton mogły publicznie pokazać się w przezroczystych kolekcjach odważnie eksponujących biust. To właśnie Yves Saint Laurent rozpoczął prawdziwą modową rewolucję, która uwolniła pokolenia kobiet. Sekrety niezwykłego życia i zjawiskowych kolekcji tego geniusza mody ujawnia film "Yves Saint Laurent", który do kin trafi już 30 maja.

 • "Czworokąt" z Paris Hilton. Posłuchaj!

  Celebrytka Paris Hilton po raz kolejny próbuje podbić listy przebojów. W singlu "Last Night (I Wanna Bang You)" telewizyjną gwiazdę wspomaga raper Lil Wayne.

 • Rihanna wiceprezydentem USA?

  Kandydujący na prezydenta USA John McCain wykorzystał w swoim telewizyjnym spocie wizerunek Paris Hilton. Na odpowiedź dziedziczki fortuny Hiltonów nie musiał czekać zbyt długo.

 • Michael Jackson straci dwójkę dzieci?

  Kolejna "sensacyjna" informacja z obozu Michaela Jacksona - tym razem anonimowe źródła podały, że amerykański gwiazdor może już wkrótce utracić prawo do opieki nad dwójką dzieci: córką Paris (8 lat) i synem Princem Michaelem (9 lat). Sąd jest ponoć w posiadaniu dokumentów, które udowodnią, że "Jacko" nie jest biologicznym ojcem wspomnianej dwójki.

 • Włamują się do domów celebrytów

  "Bling Ring" w reżyserii Sofii Coppoli, inspirowany prawdziwą historią film o grupie nastolatków, którzy włamują się do domów celebrytów z Hollywood, trafi w piątek, 21 czerwca, do kin w Polsce. W obsadzie są m.in. Emma Watson i muzyk Gavin Rossdale, lider grupy Bush.

 • MTV VMA: Na czerwonym dywanie

  23. ceremonia wręczenia dorocznych nagród MTV już za nami. Odbyła się ona w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia / 1 września) naszego czasu. Reporter INTERIA.PL, jako jedyny przedstawiciel polskich mediów, przyglądał się MTV Video Music Awards 2006 za kulisami. Oto jego relacja z czerwonego dywanu, czyli parady gwiazd tuż przed rozpoczęciem show.