• Informacje na temat:

  strój szalem

Artykuły na temat: strój szalem
 • Hey na Przystanku Woodstock 2017: Szał kompletny

  Najlepszy koncert drugiego dnia Przystanku Woodstock? Chyba nie będę osamotniony, jeśli wskażę na Hey z Dużej Sceny.

 • Rodowicz w "Tańcu z gwiazdami"? "Musiałabym..."

  ...jedwabnym szalem z tego kosza i było pięknie i oryginalnie. Zawsze mnie ciekawiło, czy nie kusi panią, żeby ściąć włosy? - Och, nieraz! Mówiąc szczerze, długie, jasne włosy dobrze grają na scenie...

 • Zofia Wichłacz: Kobieta o wielu twarzach

  .... A jeśli chodzi o uroczystą premierę filmu, to nie włosy aktorki, ale jej strój przykuwał uwagę. Zofia postawiła na styl hipisowski w wydaniu wieczorowym. Wybrała ubrania z atelier Gosi Baczyńskiej - przeźroczystą granatową bluzkę z fantazyjnym szalem i spodnie szwedy. Inne gwiazdy wieczoru, Weronikę Rosati czy Katarzynę Warnke, zdystansowała o kilka długości.

 • Grace Kelly: Ponadczasowa ikona stylu

  ...o wizerunek męża. Po ślubie z księciem Rainierem zdecydowała się definitywnie zrezygnować z aktorstwa. Grace Kelly została zapamiętana jako ikona stylu. "Każdy strój, w jakim pojawiała się Grace...

 • Marlon Brando: Rozumiał go tylko Michael Jackson

  Idol Hollywood, Ameryki i całego świata zmienił sam siebie w chorego grubasa. Rozumiał go tylko Michael Jackson...

 • "Grace księżna Monako": Ikona stylu, klasy i szyku

  Każdy strój w jakim pojawiała się Grace był szeroko komentowany przez media. To właśnie ona wypromowała modę na "sportową elegancję". Kelly jako jedna z pierwszych zaczęła zakładać mokasyny na płaskim obcasie, zwykłe, białe koszule, spodnie rybaczki i wiązać apaszki na głowie. Jej niezwykłe wyczucie mody było inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie. Zachwycało także wybitnych projektantów...

 • Bluesowy anioł w "Mam talent"

  Największe wrażenie z castingów we Wrocławiu w programie "Mam talent" zrobił uliczny grajek Gienek Loska, który doświadczeniem życiowym mógłby obdzielić pozostałych uczestników.

 • Bluesowy anioł w "Mam talent"

  Największe wrażenie z castingów we Wrocławiu w programie "Mam talent" zrobił uliczny grajek Gienek Loska, który doświadczeniem życiowym mógłby obdzielić pozostałych uczestników.

 • Vader na wojennej ścieżce

  W środę, 3 października, do poznańskiego klubu "Zeppelin Hall" zawitała trasa "Blitzkrieg 4", organizowana cyklicznie przez olsztyńską grupę Vader. Obok naszej gwiazdy death metalu, z gorącym przyjęciem spotkały się także towarzyszące jej zespoły z czołówki ekstremalnej sceny.

 • Energia z Seattle, melodie z Manchesteru

  - Jak nie wierzysz, że możesz być najlepszy, że to co stworzysz będzie wielkie, to nie zabieraj się za nic! - mówią w rozmowie z INTERIA.PL członkowie zespołu Lee Monday, laureata konkursu "Hard Rockowa Scena Muzzo".