• Informacje na temat:

  stroje kylie

Artykuły na temat: stroje kylie
 • Kylie Minogue baletnicą

  Kylie Minogue, popularna australijska gwiazda muzyki pop, postanowiła na moment zupełnie zmienić swój wizerunek i zadebiutowała jako baletnica. Materiał wideo, w którym występuje, zostanie wykorzystany podczas występów słynnej tanecznej grupy Rambert Dance Company.

 • Kylie Jenner skopiowała styl Destiny's Child? Fani oburzeni

  Nowa kolekcja bikini 19-letniej celebrytki nie spotkała się z ciepłym przyjęciem. Kylie Jenner zarzucono, że pomysł na stroje skopiowała z teledysku "Survivor" Destiny's Child.

 • Kylie Minogue a sprawa polska

  Australijska wokalistka Kylie Minogue z pewnością nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo kontrowersyjna stała się w Polsce w ostatnich dniach.

 • Lil' Kim: Świetnie, że mój styl inspiruje Kylie Jenner

  Raperka Lil' Kim podziękowała Kylie Jenner za to, że ta inspiruje się jej stylem.

 • Katy Perry, Kylie Jenner i Hilary Duff w halloweenowych strojach

  Gwiazdy i celebryci, tak jak miliony Amerykanów, biorą udział w imprezach hallowenowych. Wśród wielu stylizacji brylowała m.in. Katy Perry, Kelly Clarkson i Kylie Jenner. Sporo kontrowersji wzbudził natomiast kostium Hilary Duff.

 • Brytyjska gwiazda pop Leona Lewis wydała nie lada sumę na wyprodukowane w sposób etyczny stroje, w których wystąpi podczas koncertów w ramach swojego światowego tournee.

 • "Wykorzystuję mowę ciała"

  Pochodząca z Australii Kylie Minogue stała się gwiazdą piosenki pod koniec lat 80., za sprawą przebojów takich, jak "I Should Be So Lucky" czy "Especially For You". W kolejnej dekadzie wiodło się jej(...)" przywrócił Kylie pozycję jednej z największych gwiazd muzyki pop, którą potwierdził krążek "Fever" (2001), z którego pochodził wielki przebój "Can't Get You Out Of Head". Z okazji wydania jesienią 2003 roku...

 • "Nigdy nie miałam poczucia, że mój czas już się skończył"

  Kylie Minogue, pochodząca z Australii wokalistka, jest bezwątpienia jedną z najciekawszych postaci świata muzyki pop końca XX wieku. Zadebiutowała jeszcze...

 • Minogue kończy ze śpiewaniem!

  Jak donoszą amerykańskie media, siostra Kylie nie będzie już nagrywać płyt. Dannii związała się niedawno z agencją talentów Williama Morrisa, do której należą m.in. Sharon Stone czy Russell Crowe(...) stroje sceniczne" - wyznała Minogue. Dannii ma już doświadczenie jako aktorka - występowała w trzech australijskich telenowelach.

 • Recenzja Conchita Wurst "Conchita": Feniksa lot koszący

  Cher, po Kylie Minogue. Do tego poziomu jednak daleko. Epickie, rozpompatyzowane aranżacje wywołują nudności i absmak. Wokalnie Conchita dźwiga je ledwo, ledwo - krtani wszak sukienką nie oszukasz(...) stroje, aspekt cyrkowy, wzruszające historie. Kilka lat temu wygrał zespół przebrany za potwory, teraz drag queen. Nie trzeba dobrze grać i śpiewać. Trzeba budzić ciekawość, albo sympatie. Polska w końcu...