• Informacje na temat:

  strunin sasha

Artykuły na temat: strunin sasha
 • Odmieniona Sasha Strunin "na salonach"!

  Sasha Strunin (28 l.) pojawiła się na evencie związanym z kampanią społeczną. Trudno było ją poznać!

 • Sasha Strunin i jej dziecko

  21 września swoją premierę miała solowa płyta Sashy Strunin, znanej wcześniej jako wokalistka grupy The Jet Set. - Jestem dumna z mego "dziecka" - śmieje się piosenkarka.

 • Sasha Strunin: Powinniśmy już przestać walczyć ze środowiskami LGBT!

  Sasha Strunin (28 l.) wspiera środowisko LGBT, bo jak podkreśla – każda miłość powinna być równa i nikt nie ma prawa nikogo krytykować za jego orientację seksualną. Wokalistka brała udział w ostatniej paradzie równości zorganizowanej w Warszawie i docenia fakt, że władze miasta wydały zgodę na tęczowy marsz. Jej zdaniem sytuacja o odmiennej orientacji seksualnej na przestrzeni ostatnich lat...

 • Alexandra Strunin jako zakonnica (teledysk "Stranger")

  Zobaczcie teledysk "Stranger" zapowiadający nowe muzyczne oblicze Alexandry Strunin, wcześniej znanej jako Sasha.

 • Sasha Strunin na konferencji! Pamiętacie ją?

  Sasha Strunin (28 l.) stała się popularna, kiedy była jeszcze nastolatką. Po kilku latach kariery muzycznej zniknęła jednak z show-biznesu. W końcu postanowiła o sobie przypomnieć. Od jakiegoś czasu możemy ją oglądać w serialu "Na Wspólnej", a teraz z kolei pojawiła się na konferencji organizacji WWF poświęconej panterom śnieżnym. Patrząc na jej zdjęcia z tego eventu i porównując je z tymi sprzed...

 • Wokalistka Sasha Strunin z grupy The Jet Set wzięła udział w rozbieranej sesji.

 • Odmieniona Sasha Strunin wraca do show-biznesu!

  ...10 listopada Sasha Strunin zaprezentuje materiał ze swojej nowej płyty. Drugi solowy krążek powstał we współpracy z Garym Guthmanem, słynnym amerykańskim muzykiem i producentem.

 • Strunin: Aktorstwo jest ciężkie

  Jest ciężej, niż myślałam - wyznaje Sasha Strunin, która niedawno zadebiutowała w "Pierwszej miłości" . Wierzy, że zostanie w serialu na dłużej!

 • Sasha Strunin (26 l.) zdobyła popularność ponad 10 lat temu. Wokalistka występowała w zespole "The Jet Set", a po jego rozwiązaniu rozpoczęła karierę solową. Strunin ma za sobą także udział(...). Czyżby zatęskniła za ściankami? Sasha Strunin pierwszy raz od bardzo długiego czasu pojawiła się bowiem na jednej z imprez celebryckich. Zobaczcie, jak wygląda obecnie!

 • Sasha nagrywa solową płytę!

  Sasha Strunin, znana z The Jet Set, kończy prace nad swoim pierwszym solowym albumem.

Zdjęcia na temat: strunin sasha
 • Sasha Strunin
Wideo na temat: strunin sasha
 • Sasha Strunin: postanowiłam zostawić przeszłość

  Potrzebowałam oddechu i czasu spędzonego z samą sobą – przyznaje Sasha Strunin. Wokalistka twierdzi, że przerwa w karierze scenicznej pomogła jej znaleźć własną drogę życiową. Jest przekonana, że to dzięki temu mogłam nagrać swój drugi solowy album „Woman in Black”

 • Sasha Strunin wraca do show-biznesu

  10 listopada Sasha Strunin zaprezentuje materiał z płyty „Woman in black” na koncercie podczas Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”. Drugi solowy krążek artystki powstał we współpracy z Garym Guthmanem, słynnym amerykańskim muzykiem i producentem. Utrzymany jest w stylistyce, którą wokalistka określa mianem jazz noir, a inspiracji dostarczyły filmy kryminalne z lat 40.

 • Długie i szczęśliwe życie

  Bohaterem najnowszego filmu Borisa Khlebnikova jest młody farmer Sasha (Alexander Yatsenko), który stoi u progu nowego, szczęśliwego życia. Akcja rozgrywa się na Półwyspie Kolskim w północno-zachodniej Rosji, gdzie urzędnicy z ramienia państwa zaczynają wykupywać działki od okolicznych właścicieli ziemskich. Dla Sashy to szansa na ucieczkę od męczącego i pozbawionego perspektyw życia na farmie ziemniaków i przeprowadzkę do miasta, gdzie czekałoby go życie u boku Anny (urzędniczki pracującej w...

Dyskusje na temat: strunin sasha