• Informacje na temat:

  studia programu

Artykuły na temat: studia programu
 • Justyna Żyła odpadła z "Tańca z gwiazdami". Po nagraniach szybko wyszła ze studia

  Justyna Żyła (31 l.) zakończyła rywalizację w "Tańcu z Gwiazdami". Po nagraniach szybko opuściła studio. Chciała wracać do dzieci. Znajomym z programu obiecała, że po finale tanecznego show zorganizuje garden party w rodzinnej Wiśle. Nie zaprosiła tylko jednej pary. Kogo?

 • Ewa Drzyzga powraca, by słuchać

  Wiosenny sezon popularnego talk-show Ewy Drzyzgi przywita swoich wiernych widzów nową czołówką i odświeżonym wystrojem studia.

 • Edyta Górniak rozpętała piekło na planie "Agenta" - Mariola Gołota wybiegła ze studia!

  Mariola Gołota podczas emisji programu "Agent" wyrosła na prawdziwą celebrytkę. Już na Wyspach Kanaryjskich wykazała się wielką odwagą i sabotowała z pasją zadania. Powiedziała nawet podczas jednego(...) jest to scena prawie jak z "Romeo i Julii".  Niestety Mariola odebrała to jako atak, bo Andrzej za nią przecież nie skoczył. Poczuła się zazdrosna! Przerwała nagranie i wyszła ze studia. Pobiegła za...

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Takiego czegoś jeszcze nie było! W „Sprawie dla reportera” doszło do awantury, która skończyła się tym, że… zaproszeni goście wyszli ze studia! O co poszło? Jak to się zaczęło?

 • Natasza Urbańska: Czekałam na taki program jak "Super STARcie"

  - Najbardziej boję się opery - przyznaje Natasza Urbańska. W programie "Super STARcie" wokalistka musi mierzyć się z różnymi, bardzo często obcymi jej gatunkami muzycznymi, takimi jak folk, hip-hop, rap, czy opera.

 • "Big Brother": Kto jako pierwszy pożegnał się z programem?

  ...wiadomo, że do programu może wejść tylko piętnaście osób. Czternaście z nich udział w "Big Brotherze" miało zapewnione, natomiast piętnasty uczestnik miał zostać wybrany głosami widzów(...) pierwszą noc po wejściu do programu musieli spędzić na dworze, nocując w ogrodzie. Jeden z uczestników, Daniel, otrzymał od Wielkiego Brata możliwość wyboru - albo będzie spał w domu, z pozostałymi...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Ewa Farna wybrała bohatera "Mam talent"

  Dziś (24 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez Ewę Farną z trzecim finalistą konkursu "Ja cię kręcę", półfinalistą trwającej obecnie edycji "Mam talent" - Mateuszem Guzowskim. Tuż potem wideo ze studia będziecie mogli zobaczyć w Interii w tym niusie!

 • Hanna Dunowska była gwiazdą programu „Czar par”. Jej karierę przerwała okrutna choroba

  ..."Czar par" wraca do telewizji. Bez wątpienia kultowy randkowy program TVP przyniósł ogromną popularność prowadzącemu Krzysztofowi Ibiszowi (54 l.). Mało kto jednak pamięta, że towarzyszyła mu Hanna Dunowska (60 l.). Jak wyglądało jej życie po zakończeniu emisji programu?

 • Przegląd Debiutów Filmowych w styczniu w Warszawie

  13 stycznia rusza "Przegląd Debiutów Filmowych" Studia Munka - cykl projekcji i spotkań z twórcami krótkich metraży ze Studia Munka, działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. Podczas sześciu styczniowych wieczorów w trzech warszawskich klubokawiarniach zobaczymy czternaście produkcji z programów "30 Minut" oraz "Pierwszy Dokument".

Zdjęcia na temat: studia programu
Wideo na temat: studia programu
 • Anna Bałon: Zaczynam studia dziennikarskie

  Znana z programu "Top Model" Anna Bałon ogłosiła, że rozpoczyna studia na wydziale dziennikarstwa. "Jak wszyscy zauważyli, coś już tam robiłam w tym kierunku. Nagrałam wywiad z Dawidem Kwiatkowskim, który umieściłam na YouTubie. Pomyślałam więc, dlaczego nie?"- opowiada. Celebrytka ma nadzieję, że studia nauczą ją przede wszystkim, jak sobie radzić przed kamerą. "Tam mają takie zajęcia

 • Halina Mlynkova znowu kupczy prywatnością. Nie pamięta już wizyty w programie Lisa?

  Halina Mlynkova nie uczy się na błędach. Kilka lat temu w programie Tomasza Lisa żaliła się, że media przesadnie interesują się jej rozwodem z Łukaszem Nowickim. Dzisiaj ponownie krąży po studiach telewizyjnych, tym razem opowiadając o pożyciu z Leszkiem Wronką. Mamy nadzieję, że refleksja przyjdzie, zanim zawita w studiu Lisa po raz drugi... (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Gardias, Gwit i Maślak o tym co robili, zanim stali się sławni. "Zaczynałem od pracy w lesie"

  W studiu programu gośćmi byli Dominika Gwit, Dorota Gardias oraz Rafał Maślak, którzy opowiedzieli o tym, co robili zanim stali się sławni. – Zaczynałem od pracy w lesie. Jak zdałem maturę i poszedłem na studia, to pracowałem w fabryce tubek – zdradził Mister Polski. - Byłam artystką terenową, piosenkarką. Śpiewałam w zespole mojego taty. Śpiewaliśmy na różnego rodzaju eventach - powiedziała

Dyskusje na temat: studia programu
 • Re: "Chyłka - Zaginięcie", "Szóstka": TVN znów opóźnia emisję seriali

  Za to kariera Mariusza Waltera rozpoczęła się już w latach 60. W ’67 wstąpił do PZPR, a w ’78 został redaktorem naczelnym popularnego programu telewizyjnego „Studio 2”. Już rok później znalazł się wśród nominowanych do nagród za swoją pracę. W uzasadnieniu do wniosku płk Józef Chomętowski, dyrektor gabinetu ministra spraw wewnętrznych, pisał tak: „Poszczególne redakcje zespołu »Studia

 • Re: "rodzinka.pl": Maciej Musiał pochwalił się wynikami matury!

  stary mu załatwił..... dopiero by był obciach jak by nie zdał ,widać po nim ze mało jest inteligenty , w TV pokazuje język ,śmieje się jak żyd do łajna na sile go tam trzymają chyba ,stary jego chla z prezesem z TV to nic dziwnego , ja bym go wywalił z programu za takie coś ale na układy nie ma rady skończ sz cz y lu studia dziennikarskie jeszcze w dodatku niech kopnie cię życie w DU.... parę