• Informacje na temat:

  studio nagra

Artykuły na temat: studio nagra
 • Asgaard po nagraniach

  ...!" - napisał wokalista Przemysław "Quazarre" Olbryt, wokalista Asgaard.  Nagrania odbyły się w Impressive Art Studio pod okiem Przemysława Nowaka, który dodatkowo odpowiadał nie tylko za miks i mastering(...). Tylko że teraz to wszystko jest jeszcze lepiej uporządkowane, a Przemek nagrał wokale życia" - przekonuje Przemysław Nowak.  "To bez wątpienia będzie jeden z najlepszych powrotów na polskim rynku...

 • Dream Theater już w studio

  Amerykańska formacja Dream Theater zamknęła się w studiu nagraniowym, by nagrać materiał na nowy album zespołu. Nieznane są jeszcze żadne szczegóły dotyczące jego premiery.

 • The Cure znów w studio

  Historyjkę o tym, że grupa The Cure nigdy nie nagra już żadnego albumu, fani zespołu słyszeli wielokrotnie. Za każdym razem Robert Smith, lider zespołu, zmieniał zdanie. Nie inaczej jest tym razem. Muzycy przygotowują obecnie kolejne wydawnictwo, płytę "Greatest Hits", czyli składankę swoich największych przebojów.

 • "Dance Dance Dance": Ostatnie nagrane występy

  W ostatnim zrealizowanym w studio TVP odcinku programu "Dance Dance Dance" doszło do spięcia między uczestniczką Anną Karczmarczyk a jurorką Anną Muchą.

 • Entombed rozpoczyna nagrania

  Muzycy Entombed ujawnili swoje muzyczne fascynacje na albumie "Sons Of Satan Praise The Lord", zawierającym same przeróbki, po czym postanowili skomponować nowe kawałki. Szwedzi już wynajęli w listopadzie studio, w którym zarejestrują swój nowy album.

 • Duran Duran znów w studio

  Simon Le Bon, Nick Rhodes oraz John i Andy Taylorowie, a więc oryginalni członkowie popularnej w latach 80. angielskiej grupy Duran Duran, po raz pierwszy od 15 lat weszli wspólnie do studia nagraniowego. Efektem prac ma być kolejny album zespołu. Wydawnictwo ukaże się w przyszłym roku i promowane będzie światową trasą koncertową.

 • Kupiła studio nagrań. Obok więzienia

  Brytyjska gwiazda Amy Winehouse postanowiła jednocześnie zainwestować w karierę i nieruchomości. Piosenkarka zdecydowała się kupić studio nagraniowe, znajdujące się w sąsiedztwie osławionego londyńskiego więzienia Pentonville.

 • Immortal po nagraniach

  Dobiegły końca nagrania nowego albumu norweskiego Immortal.

 • Ace Frehley nagra solową płytę

  ...w planach wydanie płyty solowej. Podobno w jego domowych archiwach jest tyle materiałów, iż starczyłoby ich na trzy wydawnictwa. "Buduję studio w Nowym Jorku wyposażone w sprzęt cyfrowy. Materiału nagranego mam na trzy płyty, a planuję jeszcze zarejestrować pięć lub dziesięć piosenek, skoro tylko wykończę studio. Później zdecyduję co powinno się znaleźć na nowej płycie Ace'a Frehley'a" - tłumaczył Ace...

 • Trauma po nagraniach nowej płyty "Ominous Black"

  Za nagrania "Ominous Black", ósmej płyty tria, odpowiadał tym razem Mister, lider Traumy i autor całego materiału. "Nagrań dokonaliśmy w naszym Traumatic Sound Studio w Elblągu, gdzie do tej pory powstawały przedprodukcje wcześniejszych płyt Traumy. Całość została zmiksowana i poddana masteringowi przez braci Wiesławskich w białostockim Hertz Studio (Behemoth, Vader, Hour Of Penance, Beheaded...

Zdjęcia na temat: studio nagra
Wideo na temat: studio nagra
 • Anna Bałon: Zaczynam studia dziennikarskie

  Znana z programu "Top Model" Anna Bałon ogłosiła, że rozpoczyna studia na wydziale dziennikarstwa. "Jak wszyscy zauważyli, coś już tam robiłam w tym kierunku. Nagrałam wywiad z Dawidem Kwiatkowskim, który umieściłam na YouTubie. Pomyślałam więc, dlaczego nie?"- opowiada. Celebrytka ma nadzieję, że studia nauczą ją przede wszystkim, jak sobie radzić przed kamerą. "Tam mają takie zajęcia

 • Ewa Drzyzga chce pokazać operację

  Jestem zadaniowcem, robię, co mi zadają - mówi Ewa Drzyzga. Obecnie nie marzy o nowych projektach zawodowych, lecz skupia się na rozwoju programu "36,6°C". Jej celem jest wyjście poza studio i realizowanie dłuższych nagrań w placówkach medycznych.

 • Izabela Janachowska: Łagodnie przechodzę ciążę

  Izabela Janachowska zawiesiła pracę przy dwóch z czterech programów telewizyjnych. Twierdzi, że łagodnie przechodzi ciążę, nie jest jednak w stanie pracować poza warszawskim studiem nagrań. Podkreśla też, że o powiększeniu rodziny chciała samodzielnie poinformować fanów, nie doprowadzając do medialnych spekulacji i plotek.