• Informacje na temat:

  studio nagraniowe

Artykuły na temat: studio nagraniowe
 • Garbage: Zrujnowane studio

  Studio nagraniowe należące do Butcha Viga, perkusisty grupy Garbage, zostało zdemolowane przez ciężarówkę, która zjechała z drogi po zderzeniu z innym samochodem. Na szczęście obeszło się bez śmiertelnych ofiar. Niedługo przed wypadkiem studio pełne było muzyków...

 • Madonna buduje studio

  Angielska wieś ma swoje uroki. Doceniła je również Madonna, która jest właścicielką posiadłości w Ashcombe. Piosenkarka postanowił wybudować tam studio nagraniowe, gdzie mogłaby pracować i równocześnie rozkoszować się pięknem okolicy.

 • Kupiła studio nagrań. Obok więzienia

  Brytyjska gwiazda Amy Winehouse postanowiła jednocześnie zainwestować w karierę i nieruchomości. Piosenkarka zdecydowała się kupić studio nagraniowe, znajdujące się w sąsiedztwie osławionego londyńskiego więzienia Pentonville.

 • Timo Tolkki otworzył studio

  Timo Tolkki, gitarzysta i lider fińskiej formacji Stratovarius, otworzył studio nagraniowe. Obecnie testowane jest przez zespół Dreamtale, rejestrując swoją trzecią płytę, której producentem został Tolkki. Studio nazywa się Goldenworks, a z centrum Helsinek jedzie się do niego 10 minut.

 • Studio Polar przestanie istnieć

  Polar Studio, najsłynniejsze studio nagraniowe w Szwecji, przestanie w maju istnieć. "To wielka strata. W przyszłości powinno tu powstać muzeum szwedzkiej muzyki, a zwłaszcza ABBY" - mówi Lennart Oestlund, współwłaściciel studia, jeden z jego pierwszych inżynierów dźwięku.

 • Neolithic: Przesunięta sesja nagraniowa.

  ...". "Początkowo planowaliśmy wejście do Hendrix Studio w Lublinie już w czerwcu, ale zmuszeni jesteśmy do przesunięcia sesji na późniejszy termin. Na jaki? To się okaże, bo teraz zajęci jesteśmy czym innym...

 • Od najbliższego poniedziałku, 11 czerwca, wszyscy fani Prince'a, amerykańskiego muzyka i wokalisty, będą mogli odwiedzić jego słynne studio nagraniowe Paisley Park, w którym na co dzień pracuje. Ci, którzy zdecydują się tam wybrać, mają szansę jako pierwsi usłyszeć jego nowy album "The Rainbow Children".

 • Peter Tagtgren zamyka studio Abyss!

  Szwedzkie studio Abyss wkrótce zakończy działalność. Peter Tagtgren zdecydował się zamknąć jedno z najbardziej popularnych studiów nagraniowych w historii muzyki metalowej, bo zdał sobie sprawę, że jego nazwa stała się dla firm fonograficznych najważniejszym punktem kampanii reklamowych nowych płyt. Muzyk zamierza poświęcić się teraz wyłącznie pracy z zespołami Pain i Hypocrisy.

 • Dream Theater już w studio

  Amerykańska formacja Dream Theater zamknęła się w studiu nagraniowym, by nagrać materiał na nowy album zespołu. Nieznane są jeszcze żadne szczegóły dotyczące jego premiery.

 • Busta Rhymes, charyzmatyczny amerykański raper, szykuje się do powrotu. Niedawno zamknął się w studiu nagraniowym, gdzie pracuje nad swym kolejnym albumem. Wśród zaproszonych przez niego gości znaleźli się m.in. Dr.Dre, Xzibit, Jill Scott, Kid Rock i Mary J. Blige.

Wideo na temat: studio nagraniowe
Dyskusje na temat: studio nagraniowe
 • Re: "Na Wspólnej": Zemsta Gessler

  Małych dzieci nie ma i nigdy ich nie odwiedzają?! Ale tam nawet dzieci nie trzeba, wystarczy się potknąć i telewizor leci do tyłu... Przecież widać że z tyłu jest pewnie jakiś minimum metr! (Tak, wiem że tam może być i 10 metrów wolnej przestrzeni bo to studio nagraniowe!)