• Informacje na temat:

  studio publiczności

Artykuły na temat: studio publiczności
 • Magdalena Ogórek prowadzącą "Studio Polska"

  Magdalena Ogórek i Jacek Łęski zostaną nowymi prowadzącymi program "Studio Polska" na antenie TVP Info.

 • Mei w Camey Studio

  Mei, znana szerszej publiczności z singla "Przykre ale prawdziwe", podpisała kontrakt z wytwórnią Camey...

 • Legendarne studio otwiera drzwi

  To tu nagrywali The Beatles, Pink Floyd, Oasis i Kate Bush. Legendarne Abbey Road Studios, z okazji 80. rocznicy urodzin, otworzy w marcu drzwi dla publiczności. Szczęśliwcy, którzy dostaną bilet, będą mieli okazję zwiedzić Studio Two, w którym nagrywała "czwórka z Liverpoolu".

 • Studio filmowe za 50 mln zł

  ATM Studio, spółka należąca do ATM Grupy, otrzymała pozwolenie na budowę kompleksowego ośrodka produkcji filmowo-telewizyjnej w Warszawie. Powstanie kilka hal zdjęciowych oraz studia telewizyjne.

 • Maria Tyszkiewicz: Potrzebowałam czasu na odnalezienie siebie

  Maria Tyszkiewicz zaczynała grając w Teatrze Studio Buffo, szerszej publiczności przedstawiła się w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a w tym roku zaskoczyła nowoczesnymi brzmieniami, które znalazły się na jej debiutanckiej płycie "Ufam sobie". I to przede wszystkim o niej - ale nie tylko - mówiła w rozmowie z Interią.

 • Hikari wyreżyseruje adaptację komiksu

  Studio Universal rozpoczęło pracę nad ekranizacją powieści graficznej "Dan and Sam" autorstwa Marka Watsona i Olivera Haruda. Reżyserią ma zająć się pochodząca z Japonii Hikari (naprawdę Mitsuyo Miyazaki), autorka wyróżnionego Nagrodą Publiczności na festiwalu w Berlinie filmu "37 sekund".

 • Kontrowersje wokół koncertu TVP "Dla Ciebie Mamo". Jest oświadczenie

  ..."Zarząd spółki World Media zdecydowanie zaprzecza wszelkim insynuacjom, wskazującym na zorganizowanie wydarzenia rozrywkowego z udziałem publiczności" - informuje producent pokazanego przez TVP koncertu "Dla Ciebie Mamo". Na stronie TVP pojawiało się specjalne oświadczenie w tej sprawie. Jak tłumaczą się organizatorzy koncertu? Przekonują, że na widowni nie było publiczności, a jedynie...

 • Lekko odbiegający od normy

  W sobotę, 4 października, w krakowskim klubie Studio jeden z ulubieńców studenckiej publiczności, grupa happysad, zagra wyjątkowy koncert.

 • "Wszystko może się przytrafić" najlepszym polskim filmem dokumentalnym stulecia

  Dokument "Wszystko może się przytrafić" w reżyserii Marcela Łozińskiego (Studio Filmowe Kalejdoskop/TVP, 1995) otrzymał tytuł "Najlepszy Polski Film Dokumentalny Stulecia" w internetowym plebiscycie publiczności, który towarzyszy przeglądowi "100/100. Epoka Polskiego Filmu Dokumentalnego".

 • Jethro Tull na dwóch koncertach w Polsce

  W grudniu dwukrotnie polskiej publiczności zaprezentuje się dowodzona przez Iana Andersona grupa Jethro Tull.