• Informacje na temat:

  studio tvn

Artykuły na temat: studio tvn
 • "Dzień Dobry TVN" znika z ramówki!

  Ta wiadomość z pewnością nie spodoba się fanom programu "Dzień Dobry TVN". Wiele wskazuje na to, że w show będą spore zmiany! Czy program "w starej wersji" zniknie z anteny?

 • "Motyw": Nowy serial TVN-u od 3 marca

  Nowy serial TVN-u "Motyw" to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie... Losy bohaterów widzowie będą śledzić od 3 marca, w każdy wtorek o godz. 21.30.

 • TVN pokaże 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  ...zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. TVN Discovery Polska po raz czwarty została głównym partnerem telewizyjnym akcji. Relację z tego wydarzenia będzie można oglądać na antenach TVN, TVN24, TTV oraz w serwisie Player.pl. Jak zawsze, o godz. 20 zabłyśnie „Światełko do nieba”.

 • Quebonafide w dziwnym wywiadzie w "Dzień dobry TVN". Marcin Prokop komentuje

  Wizyta rapera Quebonafide w "Dzień dobry TVN" odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Marcin Prokop odniósł się do komentarzy, jakie pojawiły się po wyemitowaniu wyjątkowo osobliwego wywiadu z Quebo.

 • "Motyw": Nowy serial TVN. Zdjęcia w Gdańsku

  We wtorek, 17 września, w Gdańsku pojawiła się ekipa nowego serialu kryminalnego TVN. "Motyw" to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie. W rolach głównych występują: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska, Michał Czernecki, Andrzej Konopka, Magdalena Walach, Olga Bołądź, Adam Ferency, Marcin Perchuć oraz Bartłomiej Kotschedoff.

 • Studio Munka ogłasza nabór do swoich programów

  Studio Munka, działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich, ogłosiło właśnie nabory do programów "60 Minut", "30 Minut", "Młoda Animacja" i "Pierwszy Dokument". Projekty mogą zgłaszać reżyserzy, którzy nie ukończyli 40 lat.

 • Akson Studio szuka scenariusza

  Akson Studio, w którym powstały takie popularne telewizyjne produkcje, jak "Czas honoru", "Misja Afganistan" czy "Hotel 52", organizuje konkurs na scenariusz serialu pod hasłem "Chcesz wreszcie zobaczyć dobry polski serial?! Napisz go sam!".

 • Piotr Kraśko: Doświadczenie pracy w TVN jest wyjątkowe

  Po 25 latach spędzonych w Telewizji Polskiej Piotr Kraśko znalazł swoje miejsce w stacji TVN, gdzie - jak podkreśla, ma ogromną przyjemność pracować w miłej atmosferze z fachowcami, którzy wykazują się profesjonalizmem i są dla niego inspiracją na różnych płaszczyznach. W tym gronie są również osoby, z którymi dziennikarz przyjaźni się od wielu lat. Gospodarz programów "Dzień Dobry TVN" i "Fakty...

 • TVN szuka sobowtóra Dody

  Telewizja TVN ogłosiła w programie "Studio Złote Tarasy", że Doda poszukuje dziewczyny, która wystąpi w jej najnowszym teledysku.

 • "Studio Lotto" w telewizji publicznej?

  ..."Studio Lotto" na pewno zniknie z Polsatu. Według nieoficjalnych informacji od stycznia ma się pojawiać już w nowej formule w... TVP Info.

Zdjęcia na temat: studio tvn
Wideo na temat: studio tvn
 • Wściekła Joan Rivers opuszcza studio telewizyjne! O co poszło?

  humoru nie spotkało się ze zrozumieniem, opuściła studio. (Źródło: Agencja TVN/x-news)

 • Maślak, Florek i Choiński tańczą w śniadaniówce TVN!

  ściankach równie mocno jak siebie i swoje mięśnie. Tę przypadłość chętnie wykorzystują telewizje, które zapraszają znane twarze niemal do wszystkiego. Ostatnio TVN zaproponował Maślakowi, aby ten nauczył się układu tanecznego wraz Florkiem i Choińskim. Swoje umiejętności panowie zaprezentowali w studio "Dzień Dobry TVN". Mało? To na dokładkę możecie ujrzeć bieliźnianą wpadkę Anny Kalczyńskiej, którą

 • Agnieszka Woźniak-Starak: Piotrek zostawił mi dużo siły [źródło: Dzień Dobry TVN / x-news]

  Dorota Wellman z „Dzień Dobry TVN” spotkała się z Agnieszką Woźniak-Starak, aby porozmawiać o przygotowaniach do premiery filmu „Ukryta gra” oraz o materiale zza kulis tej produkcji, który nakręciła(...) Piotra Woźniaka-Staraka jest możliwe realizowanie dalszych projektów filmowych przez Watchout Studio? – To wspólne dzieło Piotrka i Krzysia, oni bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy

Dyskusje na temat: studio tvn