• Informacje na temat:

  stuhr 2011

Artykuły na temat: stuhr 2011
 • Maciej Stuhr o zdrowiu ojca

  ..."W imieniu całej rodziny bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach!" - napisał na Facebooku Maciej Stuhr, odnosząc się do stanu zdrowia jego ojca, Jerzego, który przez ostatnie dwa tygodnie przebywał w szpitalu.

 • Maciej Stuhr: Tata czuje się dobrze

  ..."Mogę tylko powiedzieć, że tata czuje się dobrze. Sytuacja jest na razie pod kontrolą lekarzy, a my czekamy" - aktualne informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra przekazał "Faktowi" syn aktora, Maciej Stuhr.

 • Jerzy Stuhr trafił do szpitala

  Jerzy Stuhr z podejrzeniem udaru mózgu trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - poinformował "Super Express"

 • Jerzy Stuhr został wypisany ze szpitala. "Czuje się dobrze"

  Jerzy Stuhr po dwóch tygodniach opuścił we wtorek Szpital Uniwersytecki w Krakowie i czuje się dużo lepiej.

 • Krystyna Janda ujawnia treść SMS-a od Jerzego Stuhra

  Podczas rozmowy z Katarzyną Janowską w programie „Rezerwacja” Krystyna Janda ujawniła, że otrzymała SMS od przebywającego w szpitalu Jerzego Stuhra. "Zrobiłem pierwszy spacer korytarzem szpitala" - miał napisać do Jandy aktor.

 • Jerzy Stuhr wciąż w szpitalu. "Sytuacja jest trudna, ale pacjent wraca do formy"

  Rodzina Jerzego Stuhra potwierdza, że trafił on w niedzielę wieczorem do szpitala. "Sytuacja jest trudna, ale pacjent szybko wraca do formy" – napisali w oświadczeniu przekazanym we wtorek PAP członkowie rodziny.

 • Jerzy Stuhr kończy 70 lat

  Aktor, reżyser i pedagog Jerzy Stuhr, odtwórca ról Filipa Mosza w "Amatorze", Lutka Danielaka w "Wodzireju" i Maksa w "Seksmisji", kończy we wtorek 70 lat.

 • Barbara i Jerzy Stuhrowie: Jak dwie połówki jabłka

  Jerzy Stuhr do dziś pamięta moment, kiedy oświadczył się niespełna 20-letniej Barbarze. Był wówczas bardzo speszony i zdenerwowany. Dziś są razem na dobre i na złe. I to od blisko 50 lat!

 • "Obywatel" Jerzego Stuhra

  Jerzy Stuhr wyreżyseruje komediodramat "Obywatel", w którym zagra razem z synem Maciejem. Zdjęcia rozpoczną się w październiku, będą kręcone w Warszawie i Łodzi. Akcja obejmie ostatnie 60 lat polskiej historii - powiedział artysta.

 • ​Jerzy Stuhr laureatem Orła 2018 za Osiągnięcia Zycia

  W piątek, 9 marca, podczas spotkania Nominowanych do Polskich Nagród Filmowych 2018 zostało ogłoszone nazwisko pierwszego laureata Orłów 2018, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. Tegorocznym laureatem Nagrody za Osiągnięcia Życia został Jerzy Stuhr.

Dyskusje na temat: stuhr 2011
 • Re: "Szadź": Maciej Stuhr poradzi sobie bez aktorstwa! Odchodzi z zawodu?

  Luka VAT za lata 2000-2006, była w Polsce relatywnie niska (wynosiła średnio 7 proc.) i znacznie niższa niż średnia dla całej UE (12 proc.). Kolejny raport (z 2013 r.) pokazywał wprawdzie wzrost luki do około 15 proc., ale nadal była ona niższa od średniej UE (18 proc.). Dopiero raport z 2014 r., w którym istotnie skorygowano poziom luki dla Polski w latach 2010 i 2011, oszacowanej w raporcie

 • Re: "Szadź": Maciej Stuhr poradzi sobie bez aktorstwa! Odchodzi z zawodu?

  dorobek PO+PSL: 1)2011 na żądanie Merkel Tusk daje 24 miliardy złoty naszych pieniędzy(z funduszu demograficznego który był przeznaczony na emerytury , renty,) na ratowanie EURO (2 Afera taśmowa 3) Afera hazardowa 4) Afera wyciągowa 5) Afera stadionowa 6) Afera autostradowa 7) Afera stoczniowa 8) Afera AmberGold 9) Afera Elewarru 10) Afera z informatyzacją MSW 11) Afera z budową gazoportu

 • Re: "Szadź": Maciej Stuhr poradzi sobie bez aktorstwa! Odchodzi z zawodu?

  rocznie, a 2009 rok SKOK-i zamknęły stratą rzędu 19 mln zł. Z kolei w 2010 roku sektor miał 85 mln zł zysku. Przy prawie 16 mld zł depozytów w 2011 roku SKOK-i wygenerowały łącznie 83 mln zł zysku

 • Re: Krystyna Janda oskarża TVP o kradzież jej spektaklu!

  Wpisz w YouTube : "Boska!" (Florence Jenkins) - Teatr Telewizji (2011) - Krystyna Janda Koniecznie obejrzyj ! Reżyseria: Andrzej Domalik Obsada: Krystyna Janda, Krystyna Tkacz, Maciej Stuhr, Wiktor Zborowski i inni Premiera sztuki: Teatr Polonia w Warszawie, 27 kwietnia 2007 A JAKA WIDOWNIA !