• Informacje na temat:

  stuhr chory na

Artykuły na temat: stuhr chory na
 • Jerzy Stuhr: Walka ze smokami

  Wybitny aktor, reżyser, pedagog, pisarz, profesor sztuk teatralnych - w każdej dziedzinie Jerzy Stuhr dąży do mistrzostwa. Jest popularny nie tylko w Polsce, ale i we Włoszech, gdzie wyświetlany jest właśnie film z jego udziałem "I odpuść nam nasze winy". Zagrał dziesiątki ról filmowych i teatralnych, ale za najważniejszą z nich uważa - jak mówi w wywiadzie - spotkania z chorymi dziećmi, którym...

 • Jerzy Stuhr: Warto pomagać

  Jerzy Stuhr wystąpił na specjalnej płycie "W kropli nadziei" - promującej wolontariat, którą wydało krakowskie Stowarzyszenie św. Eliasza.

 • Przystanek Woodstock 2016: Jerzy Stuhr gościem ASP

  Jerzy Stuhr będzie gościem Akademii Sztuk Przepięknych, na Głównej Scenie festiwalu wystąpi Dilated Peoples, a na Drugiej Scenie zagra Nine Treasures - to najnowsze ogłoszenia Przystanku Woodstock.

 • Jerzy Stuhr laureatem Złotego Berła

  Aktor, reżyser, pedagog Jerzy Stuhr otrzyma Złote Berło - nagrodę Fundacji Kultury Polskiej. Uroczystość wręczenia statuetki odbędzie się 12 listopada w Warszawie.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lutym 2020

  Maciej Stuhr nawiązuje do wulgarnego gestu posłanki PiS; Kinga Rusin wzbudza zainteresowanie mediów całego świata po gali oscarowej; Dawid Ogrodnik wyznaje publicznie, że zmaga się z depresją, a środowisko polskich filmowców żegna Pawła Królikowskiego. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z lutego w mediach społecznościowych.

 • Ludzie mi dobrze życzą!

  Aktor filmowy i teatralny, reżyser, pisarz, autor scenariuszy, pedagog. Jerzy Stuhr ma wiele talentów, a największym z nich jest chyba ten, że widzowie go kochają. Teraz, podczas choroby aktora, widzowie go wspierają. - Ludzie mi dobrze życzą - mówi Stuhr.

 • Polskie gwiazdy w mediach społecznościowych w marcu

  Maciej Stuhr komentujący wybory do Rady Europy, Krystyna Janda uderzająca w katolików, Maja Ostaszewska skrytykowana po udziale w manifestacji, znany mówca motywacyjny oszukujący internautów i wizyta zagranicznej gwiazdy w Warszawie. To właśnie te wydarzenia wzbudzały w minionym miesiącu największe emocje w polskich mediach społecznościowych.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lipcu

  Ostatni miesiąc wśród gwiazd upłynął pod znakiem protestów. Najpierw Maciej Stuhr w serii ostrych wpisów zachęcał do obrony sądów, później dołączyli do niego Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra na wspólnym selfie, wreszcie w walkę zaangażował się reżyser Andrzej Saramonowicz, układając uderzające w polityków partii rządzącej rymowanki. W tym samym czasie Małgorzata Kożuchowska...

 • Jestem dosyć sceptyczny

  Aktor filmowy i teatralny, reżyser, pisarz, autor scenariuszy, pedagog. Jerzy Stuhr ma wiele talentów, a największym z nich jest chyba ten, że bez względu na to, co zawodowo robi - widzowie go kochają. "Boję się jubileuszy. Uzmysławiają upływ czasu i to, że trzeba być w życiu skromnym człowiekiem" - powiedział niedawno.

 • Gwiazdy i ich choroby

  ..."Ta decyzja nie była łatwa, ale jestem szczęśliwa, że ją podjęłam" - mówi Angelina Jolie, która jako nosicielka wadliwego genu usunęła obie piersi. Aktorka zaapelowała do innych kobiet, by się badały. Dla wielu chorych bardzo ważne jest to, że gwiazdy nie wstydzą się już mówić publicznie o swojej walce z chorobami.

Wideo na temat: stuhr chory na
 • Jerzy Stuhr z żoną Barbarą otworzył Centrum Psychoonkologii

  W Krakowie otwarto Centrum Psychoonkologii, w którym pomoc mogą znaleźć chorzy zmagający się z nowotworem. Poradnię założył i wspiera Jerzy Stuhr z żoną Barbarą. Aktor sam kilka lat temu wygrał(...). Pomoc jest bezpłatna - podkreśliła Barbara Stuhr w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".  (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: stuhr chory na