• Informacje na temat:

  stuhr i jego żona

Artykuły na temat: stuhr i jego żona
 • Maciej Stuhr: Moja żona cierpiała

  Nowy film Patryka Vegi "Bad Boy", który wchodzi do kin w piątek, 21 lutego, to jedna z niewielu okazji do zobaczenia Macieja Stuhra z wąsami. Aktor wspomina, że wcześniej w takim wydaniu można go było zobaczyć jedynie w filmie "Mistyfikacja" z 2010 roku. I zdradza, że zarost był uciążliwy dla jego żony.

 • Maciej Stuhr z żoną pomogli czeczeńskiej rodzinie

  Maciej Stuhr wraz ze swoją żoną Katarzyną Błażejewską-Stuhr zdecydowali się na piękny gest. Na jaw wyszła ich pomoc, którą zaoferowali czeczeńskiej rodzinie. Madina wraz z synkiem zamieszkali w domu aktora.

 • Maciej Stuhr o zdrowiu ojca

  ..."W imieniu całej rodziny bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach!" - napisał na Facebooku Maciej Stuhr, odnosząc się do stanu zdrowia jego ojca, Jerzego, który przez ostatnie dwa tygodnie przebywał w szpitalu.

 • Jerzy Stuhr trafił do szpitala

  Jerzy Stuhr z podejrzeniem udaru mózgu trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - poinformował "Super Express"

 • Maciej Stuhr: Do polityki mi daleko

  ...- Nie zapomnę tego wieczoru, kiedy przykuty do telewizora wymieniałem się sms-ami z Jankiem Komasą, nie mogąc uwierzyć w to, co widzę. To wspomnienie będzie nam towarzyszyć już do końca życia - tak o zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza ze stycznia 2019 roku mówi Maciej Stuhr. Jego najnowszy film, "Sala samobójców. Hejter", nawiązuje do tych wydarzeń. Aktor wciela się w nim w kandydata...

 • Jerzy Stuhr: Walka ze smokami

  Wybitny aktor, reżyser, pedagog, pisarz, profesor sztuk teatralnych - w każdej dziedzinie Jerzy Stuhr dąży do mistrzostwa. Jest popularny nie tylko w Polsce, ale i we Włoszech, gdzie wyświetlany jest właśnie film z jego udziałem "I odpuść nam nasze winy". Zagrał dziesiątki ról filmowych i teatralnych, ale za najważniejszą z nich uważa - jak mówi w wywiadzie - spotkania z chorymi dziećmi, którym...

 • Maciej Stuhr: Tata czuje się dobrze

  ..."Mogę tylko powiedzieć, że tata czuje się dobrze. Sytuacja jest na razie pod kontrolą lekarzy, a my czekamy" - aktualne informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra przekazał "Faktowi" syn aktora, Maciej Stuhr.

 • Życiowa rewolucja Macieja Stuhra

  Nowa praca, styl ubierania się, brylowanie na imprezach. W życiu Macieja Stuhra zaszły wielkie zmiany. Sam mówi, że wreszcie robi coś tylko dla siebie....

 • Maciej Stuhr: Zagłosuję na Andrzeja Dudę

  Nowy film opublikowany w mediach społecznościowych przez Macieja Stuhra bije rekordy popularności. Widziało go już 2,7 mln osób. Znany aktor wyznał w nim, że w nadchodzących wyborach zagłosuje na... Andrzeja Dudę. Artysta wymienił też liczne zalety swojego wymarzonego kandydata.

 • Stuhrowie od 20 lat angażują się na rzecz chorych na raka

  ..."Mnie i żonę pytają dlaczego? Ale my artyści mamy poczucie, że to, co robimy dla chorych onkologicznie, to najważniejsza część naszej działalności" - mówi Jerzy Stuhr, który wraz z żoną Barbarą 20 lat temu założył stowarzyszenie Unicorn, pomagające cierpiącym na nowotwory.

Dyskusje na temat: stuhr i jego żona
 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  Stuhr to wasz pan a wy jesteście jego psami

 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  Stuhr to przecież agent PiSu każda jego wypowiedź to PiSowi rosną slupki

 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  Problem polega na tym,że pan Stuhr krytykuje rząd (zasadnie) a jego jego przeciwnicy atakują go w chamski sposób.

 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  Hjeterów? ale to właśnie Stuhr jest hejterem Pisu i prezia. to jego też czy jemu on kasty to wszystko można?

 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  Aktor to człowiek, która odgrywa jakąś rolę pisaną przez kogoś innego. Nieszczęsny Maciej Stuhr w swojej próżności uznał, że może mówić własnym tekstem. I wyszła tragedia. Stuhr przestał być aktorem, żona boi się o jego życie. Dlaczego ? Bo jak mówił jego ojciec Jerzy to zemsta chłopów pańszczyźnianych !!! Co trzeba mieć w głowie by wygłaszać takie kwestie ?

 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  PAŃSTWO STUHROWIE ZARZUCAJĄ NAM KŁAMSTWA, MANIPULACJE JEGO WYPOWIEDZIAMI? CO ZA BEZCZELNOŚĆ PANIE STUHR! TO PAN EPATUJE NIENAWIŚCIĄ DO POLAKÓW I W NIEWYBREDNYCH, OBRAŹLIWYCH SŁOWACH KRYTYKUJE PAN WCIĄŻ POLSKI NARÓD. ILE RAZY MOŻNA KOGOŚ OPLUWAĆ BEZ REAKCJI ZWROTNEJ? W KOŃCU DOCZEKAŁ SIĘ PAN ZAPŁATY ZA CHAMSTWO KTÓREGO DOPUSZCZA SIĘ PAN W INTERNECIE.

 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  W punkt. Stuhr ruszył łajno krytykując słusznie jego paskudne przywary, więc łajno teraz smrodzi obrzydliwie na forum obrzucając go niewybrednymi inwektywami. Czyli zabolało...i dobrze bo ma boleć.

 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  Gdyby stuhr trzymał mordę na kłódkę, nie doświadczałby teraz tego zainteresowania. Skoro wydawało mu się, że może obrażać Polaków, to nie odpowiemy czułością na jego chamstwo i prostactwo.

 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  pomiędzy ludzmi a do tego jeszcze był mocno poirytowany.Taki kawał chłopa Stary dziadek wszedł do autobusu i po dziesięciu sekundach silnik zgasł i kierowca czekał dziesięć minut.A Stuhr niby taki mądry a prostych spraw nie rozumie i jego żona tez.

 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  Każdy musi mieć w wolnym kraju prawo do wypowiadania się. I te święte prawo trzeba szanować. Również i ja korzystam z tego prawa i stwierdzam ze według mnie Pan Stuhr jest kompletnym beztalenciem aktorskim. Nie mówiąc już o jego totalnie antypolskim nastawieniu. Ale cóż takie mamy „elyty” w businesie filmowym. Pozdrawiam serdecznie