• Informacje na temat:

  stuhr na orlach

Artykuły na temat: stuhr na orlach
 • Maciej Stuhr żartował z "polskiego obozu" na Orłach

  Jubileuszową, 20. galę wręczenia Polskich Nagród Filmowych, poprowadził Maciej Stuhr, dla którego była to już ósma impreza w charakterze gospodarza Orłów.

 • Zapowiedź Macieja Stuhra hitem gali Orły 2016

  Najbardziej komentowanym momentem poniedziałkowej gali, podczas której wręczano Polskie Nagrody Filmowe Orły, była pełna politycznych aluzji przemowa Macieja Stuhra, który wręczał statuetkę w kategorii najlepsza drugoplanowa rola kobieca.

 • Stuhr w habicie zaprasza na Orły

  W specjalnym klipie Maciej Stuhr przebrany za zakonnicę oraz Jacka Sparrowa zaprasza do oglądania ceremonii wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej, która odbędzie się 10 marca.

 • Orły 2020: Jedenaście statuetek dla "Bożego Ciała"

  Galę wręczenia Polskich Nagród Filmowych, która odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie, poprowadził Maciej Stuhr. Wśród gwiazd, które pojawiły się w poniedziałkowy wieczór w Teatrze Polskim, nie(...) w pierwszym rzędzie się boi. Nawet ja się boję tego, co powiem. Mam więc propozycję dla wszystkich na dzisiejszy wieczór - przestańmy się bać" - rozpoczął wieczór Maciej Stuhr. Prowadzący galę...

 • Jerzy Stuhr: Choruje się we dwoje

  Mija właśnie 50 lat od momentu, kiedy Jerzy Stuhr oświadczył się swojej przyszłej żonie. - Siedzieliśmy w kącie przy oranżadzie i tanim winie. Zanim powiedziała "tak", najpierw się pobeczała - wspomina aktor i reżyser.

 • Orły 2018: Triumf "Cichej nocy"

  ...tworzyli wspaniałe filmy, którym mogliśmy przyznawać nominacje i nagrody - powiedział. Galę poprowadził Maciej Stuhr, dla którego była to już ósma impreza w charakterze gospodarza Orłów. Znany(...) roku - dopowiedział Stuhr. Prowadzący galę przypomniał również, że we wspomnianym 1968 roku powstały filmy o tak wymownych tytułach, jak: "Kierunek Berlin" (reż. Jerzy Passendorfer) i "Dancing...

 • Orły 2016: Znamy nominacje!

  ..."), Gabriela Muskała ("Moje córki krowy") i Maja Ostaszewska ("Body/Ciało") oraz wśród panów: Janusz Gajos ("Body/Ciało"), Maciej Stuhr ("Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy"), Marian Dziędziel(...) Gajos - "Body/Ciało" Maciej Stuhr - "Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy" Marian Dziędziel - "Moje córki krowy" NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA KOBIECA: Anna Dymna - "Excentrycy czyli po...

 • Orły: Triumf "Róży"

  Uroczystość wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orłów, nazywanych polskimi Oscarami, odbyła się w Teatrze Narodowym w Warszawie. Poprowadził ją Maciej Stuhr. Nagrody są pierwszym podsumowaniem polskiej kinematografii za rok 2011. Przyznaje je Polska Akademia Filmowa, odpowiednik narodowych akademii filmowych, przyznających takie nagrody jak francuskie Cezary, czeskie Lwy czy hiszpańskie Goya...

 • ​Jerzy Stuhr laureatem Orła 2018 za Osiągnięcia Zycia

  W piątek, 9 marca, podczas spotkania Nominowanych do Polskich Nagród Filmowych 2018 zostało ogłoszone nazwisko pierwszego laureata Orłów 2018, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. Tegorocznym laureatem Nagrody za Osiągnięcia Życia został Jerzy Stuhr.

 • Wyklaskali Macieja Stuhra w teatrze?

  ..."Szanowni Państwo chcieliśmy sprostować tendencyjne doniesienia w sprawie rzekomego wyklaskania, pana Macieja Stuhra w Teatrze Polonia, podczas spektaklu 'Boska'" - takie oświadczenie pojawiło się 31 marca na oficjalnym profilu Krystyny Jandy na Facebooku.