• Informacje na temat:

  stuhr nazwisko

Artykuły na temat: stuhr nazwisko
 • ​Jerzy Stuhr laureatem Orła 2018 za Osiągnięcia Zycia

  W piątek, 9 marca, podczas spotkania Nominowanych do Polskich Nagród Filmowych 2018 zostało ogłoszone nazwisko pierwszego laureata Orłów 2018, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. Tegorocznym laureatem Nagrody za Osiągnięcia Życia został Jerzy Stuhr.

 • Maciej Stuhr: Kontrowersje to polska specjalność

  ...- Może to nie daleka zagranica, ale zdecydowanie najmocniejszy punkt w mojej międzynarodowej karierze - mówi o pracy nad "Czerwonym Kapitanem" Maciej Stuhr. W słowacko-czesko-polskiej koprodukcji wcielił się w detektywa Richarda Krauza. W rozmowie z Interią aktor opowiedział o kontrowersjach, wyzwaniach związanych z pracą w obcym języku, a także o serialu kryminalnym "Belfer".

 • Stuhr skończył z papieżem

  Jerzy Stuhr zakończył w Rzymie pracę nad filmem "Habemus papam" Nanniego Morettiego. W filmie znanego włoskiego reżysera, zdobywcy Złotej Palmy w Cannes, polski aktor gra rzecznika pogrążonego w depresji papieża. Film będzie miał premierę w 2011 roku.

 • Film z Jerzym Stuhrem w Cannes

  Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2011 roku we Włoszech - "Habemus papam" Nanniego Morettiego zostanie zaprezentowany na festiwalu w Cannes w maju - informują nieoficjalnie włoskie media. Jedną z głównych ról, rzecznika papieża, gra w filmie Jerzy Stuhr.

 • Maciej Stuhr: Co jest nie tak z naszą rzeczywistością

  ...- Patryk Vega zna się lepiej na tym, co będzie hitem, a co nie, niż większość polskich reżyserów - mówi Maciej Stuhr, który w najnowszej produkcji twórcy "Pitbulla" gra jedną z głównych ról. Przy okazji premiery filmu "Bad Boy" aktor skomentował fakt, że jego nagranie, komentujące gest posłanki PiS Joanny Lichockiej, obejrzało już 10 mln osób. - Rolą artysty jest raczej bycie "przeciw" niż "za...

 • Stuhr w Odessie. Cyfrowa premiera „Dèjà vu”

  ...i wielu aktorów radzieckich. "Deja vu" w całości zrealizowany został w języku rosyjskim i angielskim. - Jerzy Stuhr miał w Rosji bardzo znane nazwisko po filmie "Seksmisja". Jak powiedziałem moim rosyjskim(...) do Odessy (ZSRR), skąd wywodzili się jego przodkowie. Rodzina w USA musi zmyć hańbę i wysyła za nim Johna Pollacka (w tej roli Jerzy Stuhr), zawodowego mordercę o polskich korzeniach. Pollack jedzie do...

 • Stuhr i Cielecka w kolejnych odcinkach "Pisarze. Serial na krótko"

  ..."Pisarze. Serial na krótko" wraca na antenę Canal+ z nowymi historiami autorstwa Manueli Gretkowskiej, Sylwii Chutnik, Izy Kuny, Pablopavo, Michała Witkowskiego, Ignacego Karpowicza, Jarosława Mikołajewskiego i Macieja Łubieńskiego. W rolach głównych w cyklu występują Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka. Premierowa emisja kolejnych ośmiu odcinków będzie mieć miejsce w dniach 21-28 grudnia.

 • Obywatel Stuhr

  Jerzy Stuhr kręci swój nowy film "Obywatel". Reżyseruje go, gra w nim główną rolę i napisał scenariusz do obrazu, którego akcja obejmie czas od lat 50. po współczesność. - Przyświeca mi zasada: zawsze opowiadaj o tym, co znasz najlepiej. (...) Chcę udokumentować fundamentalne daty moje pokolenia, które miało bardzo ciekawe życie - mówi w rozmowie z RMF FM. Zdjęcia potrwają do końca listopada...

 • Stuhr kontra Stuhr w "Mistyfikacji"

  Już 19 marca do polskich kin wejdzie "Mistyfikacja" - film o kontrowersyjnym życiu Witkacego, w którym zobaczymy elektryzujący aktorski pojedynek Jerzego i Macieja Stuhrów.

 • "Stuhr" to uparty człowiek

  Wspomnienia rodzinne Jerzego Stuhra i jego dzieci - Macieja i Marianny - oraz anegdoty przyjaciela rodziny Stuhrów, aktora Jana Prochyry, mogli usłyszeć uczestnicy poniedziałkowego spotkania w warszawskim klubie "Traffic".

Dyskusje na temat: stuhr nazwisko