• Informacje na temat:

  stuhr szyc

Artykuły na temat: stuhr szyc
 • Szyc i Stuhr w triathlonie

  Aktorzy Borys Szyc, Maciej Stuhr, Robert Rozmus i Piotr Gąsowski to tegoroczni ambasadorzy triathlonu. Wyścig, w którym wezmą udział, odbędzie się w sierpniu, jednak ciężkie treningi gwiazdy rozpoczynają już teraz.

 • Borys Szyc i Maciej Stuhr najlepsi

  Aktorzy Borys Szyc i Maciej Stuhr oraz Leszek Dawid, reżyser filmu "Jesteś Bogiem", triumfowali podczas tegorocznej uroczystości Róże Gali. Uroczysta ceremonia wręczenia pamiątkowych statuetek odbyła się w poniedziałek, 5 listopada, w Warszawie.

 • Stuhr: Poprawiłem Szekspira

  Maciej Stuhr użyczył głosu... ogrodowemu krasnalowi w animowanym filmie zatytułowanym "Gnomeo i Julia", nakręconym na podstawie znanego dramatu Williama Szekspira.

 • Diamentowy Klaps Filmowy dla Macieja Stuhra

  Maciej Stuhr został laureatem nagrody Festiwalu Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017. 1 lipca, podczas odbywającej się po raz 10. uroczystej gali w Sopocie, aktor odebrał nagrodę Diamentowego Klapsa Filmowego.

 • Stuhr, Buzek i Cielecka w teledysku Dawida Podsiadły "Trofea"

  Na antenie RMF FM odbyła się premiera singla Dawida Podsiadły "Trofea", który pochodzi z płyty Małomiasteczkowy. W czwartek, 23 maja, w sieci pojawił się także teledysk do tego utworu, w którym możemy zobaczyć między innymi Jerzego Stuhra, Magdalenę Cielecką i Agatę Buzek.

 • Borys Szyc: Karykatura amanta

  ..."Chciałem uwypuklić tę część swojej natury, która nie radzi sobie z płcią przeciwną" - tak pracę nad rolą Albina w "Ślubach panieńskich" Filipa Bajona podsumowuje Borys Szyc. "Komedia wszech czasów" trafi do kin 8 października.

 • Stuhr przegrał z Dowborem

  Jak co roku, zawody miały swoich znanych ambasadorów - Borysa Szyca, Macieja Stuhra, Piotra Kraśko oraz Roberta Rozmusa. Dystans, który wszyscy zawodnicy mieli do pokonania mógłby wydawać się(...) twarze, m.in. Jerzego Stuhra, Małgorzatę Koroniewską czy Kasię Glinkę, która wraz z synkiem kibicowała swojemu mężowi. - Sportem zarażona jestem od dziecka, jednak nie zdecydowałabym się na udział...

 • Borys Szyc: Czekam na telefon od Tarantino

  Uznawany jest od lat za jednego z najzdolniejszych polskich aktorów, nic więc dziwnego, że niemalże nie schodzi z planu filmowego. Zagrał w ponad 70 tytułach, zdobył - za rolę w "Wojnie polsko-ruskiej" - Złote Lwy i Orła, ma też na koncie inne wyróżnienia. Niedawno wrócił z festiwalu filmowego w Cannes, gdzie film "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, w którym Borys Szyc gra jedną z głównych ról...

 • Szyc wbrew oczekiwaniom widzów

  Już w piątek, 8 października, do kin wejdzie najnowszy film Filipa Bajona "Śluby panieńskie" na podstawie dzieła Aleksandra Fredry o tym samym tytule. W rolę romantycznego i zakochanego Albina, wbrew oczekiwaniom widzów, wcielił się Borys Szyc.

 • Kraśko zastąpił Gąsowskiego

  Kontuzja przerwała przygotowania do triathlonu Piotra Gąsowskiego. W tegorocznym Herbalife Triathlon Gdynia aktora zastąpi dziennikarz Piotr Kraśko. Ponadto wystartują m.in. Maciej Stuhr, Robert Rozmus i Borys Szyc.

Dyskusje na temat: stuhr szyc