• Informacje na temat:

  stuhr więckiewicz

Artykuły na temat: stuhr więckiewicz
 • Stuhr i Więckiewicz w "Obławie"

  Robert Więckiewicz, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Weronika Rosati, Mirosław Baka i Eryk Lubos zagrają w wojennym thrillerze Marcina Krzyształowicza "Obława". To historia żołnierza oddziału partyzanckiego, specjalizujący się w wykonywaniu wyroków śmierci na Niemcach i polskich zdrajcach.

 • Więckiewicz śpiewa Villas!

  ...8 października do kin trafią "Śluby panieńskie" Filipa Bajona. W ekranizacji Fredry jedną z głównych ról zagrał Robert Więckiewicz. Aktor brylował nawet między ujęciami produkcji.

 • Więckiewicz i Grochowska na plakacie "Wałęsy"

  Podczas gdy grający w filmie Lecha Wałęsę - Robert Więckiewicz, z dumą pokazuje znak zwycięstwa, zza jego sylwetki przenikliwie i z dystansem spogląda na nas Agnieszka Grochowska. Twórcy nie ukrywają(...) nadziei. Scenariusz do filmu Wajdy napisał Janusz Głowacki, autorem zdjęć jest Paweł Edelman, a wystąpili w nim wybitni aktorzy: w rolach głównych Robert Więckiewicz i Agnieszka Grochowska oraz Maciej...

 • Stuhr w filmie o Wałęsie

  W czwartek, 26 kwietnia, rozpoczęła się druga transza zdjęć do filmu "Wałęsa" Andrzeja Wajdy, produkowanego przez Akson Studio. Do obsady dołączył Maciej Stuhr.

 • Maciej Stuhr debiutuje u Wajdy

  ..."Wiele kostiumów miałem na sobie w życiu, ale w takim umundurowaniu jeszcze nie występowałem" - mówi złapany na planie filmu "Wałęsa" Maciej Stuhr.

 • Stuhr w habicie zaprasza na Orły

  W specjalnym klipie Maciej Stuhr przebrany za zakonnicę oraz Jacka Sparrowa zaprasza do oglądania ceremonii wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej, która odbędzie się 10 marca.

 • Maciej Stuhr: Pokaże drugą twarz!

  Maciej Stuhr (38 l.) jest teraz w trakcie kręcenia zdjęć do rosyjskiego serialu kryminalnego - czytamy w tygodniku "Świat i Ludzie". - Gram w nim największego twardziela w historii rosyjskiego kina(...) "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Zagrał w nim księdza, bliskiego powiernika Lecha Wałęsy (Robert Więckiewicz). "Wiele kostiumów miałem na sobie w życiu, ale w takim umundurowaniu jeszcze nie występowałem...

 • Maciej Stuhr: W tym roku galę poprowadzę sam

  ...grudnia i poprowadzi ją Maciej Stuhr. Podobnie było w Warszawie, gdzie u boku aktora pojawiła się Sophie Marceau. Czy i tym razem będzie towarzyszyć mu zagraniczna piękność? Maciej Stuhr uchyla rąbka...

 • Gala festiwalu w rękach Maćka Stuhra

  ...mogą grać w rodzimych produkcjach. Mamy Romę Gąsiorowską, Roberta Więckiewicz, Borysa Szyca i Mariana Dziędziela. To jest niepokojące, ponieważ reżyserzy powinni szukać nowych twarzy. Gdy na jednym(...) przynajmniej więcej rozmawiamy o filmach, a nie tylko o Romanie Polańskim. Poprowadzi pani galę zamknięcia festiwalu? - Nie. W tym roku jest to w rękach Maćka Stuhra, który nie dość, że galę poprowadzi, to...

 • Bajon: "Chciałem sprawdzić Fredrę"

  Zekranizowane przez Filipa Bajona "Śluby panieńskie" to spotkanie największych gwiazd polskiego kina. Szyc, Stuhr, Żmuda-Trzebiatowska, Cieślak, Olszówka i Więckiewicz zapewne przyciągną do kin rzesze młodych ludzi. Reżyser opowiedział o swojej przygodzie z dziełem Fredry.

Zdjęcia na temat: stuhr więckiewicz
Dyskusje na temat: stuhr więckiewicz