• Informacje na temat:

  stworzyć galerię

Artykuły na temat: stworzyć galerię
 • Elton John domaga się galerii

  Co robi Elton John, kiedy nie ma gdzie wystawić zrobionych przez siebie fotografii? Domaga się, by otwarto nową galerię.

 • Jak stworzyć kobietę idealną?

  Według niedawnych badań kobieta idealna powinna mieć włosy Penelope Cruz, oczy Liv Tyler, nos Sienny Miller i usta Scarlett Johansson. Większość zapyta, gdzie szukać takiej istoty? Są jednak tacy, dla których ważniejszą kwestią będzie, czy wystarczy im nici, by wszystko to razem pozszywać? Łatwo zgadnąć, do której kategorii zalicza się "Kolekcjoner" - nowe dziecko twórców cyklu "Piła".

 • "Galeria" nie wróci na antenę TVP

  Serial "Galeria"- wbrew wcześniejszym zapowiedziom - nie wrócił w poniedziałek na antenę Jedynki. TVP nie przedłużyła ostatecznie umowy na realizację nowych odcinków. W ramówce miejsce przeznaczone dla tej telenoweli zajął serial "Wszystko przed nami".

 • Wojciech Medyński w serialu "Galeria"

  ...stworzyć szczęśliwy związek? - Do tej pory w serialach telewizyjnych byłem kojarzony głównie z rolami czarnych charakterów, tym razem jest odrobinę inaczej. Pomimo tego że Piotr Orczyński, którego...

 • Jak stworzyć gwiazdę, czyli aktorki braci Coen

  Na przestrzeni 22 lat swej kariery twórczej bracie Joel i Ethan Coen mieli okazję współpracować z najzdolniejszymi aktorkami w Hollywood. Przy okazji pomogli także odkryć kilka talentów. Oto lista kobiecych gwiazd, które wystąpiły w filmach reżysersko-scenopisarskiego duetu.

 • Britney Spears przyjedzie do Warszawy. Będzie promować bieliznę

  Już 24 września warszawską galerię handlową Złote Tarasy odwiedzi światowej sławy piosenkarka i gwiazda muzyki pop - Britney Spears.

 • To już koniec serialu "Mindhunter"?

  Stworzony przez Davida Finchera "Mindhunter" to jedna z najlepiej ocenianych produkcji Netfliksa. Ale pomimo dobrych recenzji dalsze losy serialu są niepewne. Właśnie poinformowano, że w grudniu zeszłego roku członkowie obsady zostali zwolnieni ze swoich kontraktów.

 • Val Kilmer ujawnił, że nie chciał zagrać w filmie „Top Gun”

  Niewiele brakowało, a Val Kilmer nie znalazłby się w obsadzie kultowego dziś filmu „Top Gun” i nie stworzył pamiętnej postaci „Icemana”. Jak wyjawia w swojej autobiografii, początkowo w ogóle nie był zainteresowany tym projektem i nawet nie chciał pójść na casting.

 • Kinomural 2019: Ruchome murale we Wrocławiu

  Kinomural to projekt, dzięki któremu wrocławskie Nadodrze zamieni się w wielkoformatową galerię sztuki. W dniach 20-21 września na 12 ścianach 8 kamienic pojawią się ruchome murale autorstwa artystów z Polski, Kolumbii, Chin, Japonii, USA czy Szwajcarii. To pierwszy w Polsce projekt prezentujący sztukę w takiej formule.

 • Powstanie serialowy spin-off "Lśnienia" Kubricka

  W maju tego roku ruszy nowa amerykańska platforma streamingowa HBO Max. Wśród oryginalnych produkcji, jakie się tam znajdą, będą trzy nowe seriale wyprodukowane przez J.J. Abramsa. Twórca „Zagubionych”, „Star Treka” i filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” stworzy je na mocy umowy podpisanej przez należącą do niego wytwórnię Bad Robot z koncernem WarnerMedia.

Zdjęcia na temat: stworzyć galerię
Wideo na temat: stworzyć galerię
 • Ferdek Kiepski na planie serialu

  Andrzej Grabowski przez lata stworzył przerysowaną postać polskiego bezrobotnego w serialu ''Świat według kiepskich''. Zobacz galerię zdjęć Ferdynanda Kiepskiego. Zdjęcia zostały wykonane na planie serialu.