• Informacje na temat:

  stworzyć idealną

Artykuły na temat: stworzyć idealną
 • Jak stworzyć kobietę idealną?

  Według niedawnych badań kobieta idealna powinna mieć włosy Penelope Cruz, oczy Liv Tyler, nos Sienny Miller i usta Scarlett Johansson. Większość zapyta, gdzie szukać takiej istoty? Są jednak tacy, dla których ważniejszą kwestią będzie, czy wystarczy im nici, by wszystko to razem pozszywać? Łatwo zgadnąć, do której kategorii zalicza się "Kolekcjoner" - nowe dziecko twórców cyklu "Piła".

 • Zwycięzca "Big Brothera" stworzy parodię "Wiedźmina"

  Production z Anglii chciał stworzyć nową wersję przygód Geralta z Rivii, gdyż pierwsza ekranizacja zupełnie nie przypadła mu do gustu. - Dawid ze swoja ekipa grafikow robi lepsze smoki i efekty...

 • Rozwód "celebrytów idealnych"

  Żadna inna para nie przyciągała tyle uwagi, co Angelina Jolie i Brad Pitt. Teraz świat latami będzie żył rozwodem "celebrytów idealnych".

 • Idealni na wakacje

  Patrząc na nich, nie dziwi fakt, że są na ustach wszystkich. Oto aktorzy, z którymi na plaży (i nie tylko) byłoby, o czym... rozmawiać. Takiemu towarzystwu w upalny dzień żadna z pań nie mogłaby się oprzeć!

 • "Incepcja": Stwórz własny labirynt!

  Pamiętacie scenę z "Incepcji", w której bohaterka grana przez Ellen Page musi skonstruować senny labirynt, będący sceną późniejszych wydarzeń? Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody? Wystarczy zabawić się w architekta marzeń i stworzyć własny labirynt!

 • Idealny mężczyzna Ilony Felicjańskiej?

  Ilona Felicjańska uważa, że nie ma idealnych mężczyzn. Jeśli jednak mają oni wysokie poczucie własnej wartości, to są w stanie stworzyć udany związek z kobietą. Partnerka z takim mężczyzną czuje się bezpiecznie i ma do niego większe zaufanie.

 • Idealna do "Rewersu"

  Piękna, zdolna, charakterystyczna - Agata Buzek była idealną kandydatką do obsadzenia postaci Sabinki w filmie Borysa Lankosza "Rewers". Dzięki temu, że ją zagrała nie dość, że zdobyła nagrodę za najlepszą pierwszoplanową rolę żeńską na tegorocznym festiwalu w Gdyni, to jeszcze wystąpiła u boku wielkich polskich aktorek.

 • Ansel Elgort: Idealny kandydat do "Baby Driver"

  Chociaż jego kariera dopiero się rozwija, już może pochwalić się kilkoma rolami w popularnych produkcjach, a po premierze filmu "Baby Driver" o Anselu Elgorcie zrobiło się naprawdę głośno. Młody gwiazdor rozwija jednak nie tylko talent aktorski, ale także muzyczny.

 • Gabriela Kownacka i Piotr Fronczewski: Małżeństwo idealne

  Stworzyli niezapomniany małżeński duet.

 • Naukowcy wymyślili muzykę idealną dla kotów

  Amerykańscy naukowcy we współpracy z kompozytorami stworzyli muzykę, która może stać się ulubionymi dźwiękami wszystkich kotów.

Zdjęcia na temat: stworzyć idealną
Wideo na temat: stworzyć idealną
 • Idealny mężczyzna Ilony Felicjańskiej?

  Ilona Felicjańska uważa, że nie ma idealnych mężczyzn. Jeśli jednak mają oni wysokie poczucie własnej wartości, to są w stanie stworzyć udany związek z kobietą.

 • Autorska kolekcja biżuterii Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej dla W.KRUK

  W.KRUK przedstawia najnowszą ambasadorską kolekcję biżuterii. Tym razem do stworzenia autorskiego projektu zaproszono dwie wyjątkowe kobiety. Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska to jedne z najbardziej utalentowanych współczesnych aktorek. Znane ze znakomitych ról teatralnych i filmowych, wielokrotnie nagradzane i cenione za dorobek artystyczny oraz zaangażowanie w projekty kulturalno-społeczne. Specjalnie dla W.KRUK opowiadają o swojej wieloletniej przyjaźni. - Przyjaźń, która nas łączy...