• Informacje na temat:

  stworzyć ranking

Artykuły na temat: stworzyć ranking
 • Te koncerty polecamy najbardziej. Ranking!

  Lista zbliżających się koncertów zagranicznych gwiazd przyprawia o ból głowy. Jak połapać się w tym gąszczu słynnych nazwisk? Spieszymy z pomocą i prezentujemy ranking 10 koncertów, których nie można przegapić.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna zachwyciła brytyjskie media

  Brytyjski dziennik "Daily Mail" stworzył ranking najpiękniejszych dziewczyn piłkarzy z całego świata. W zestawieniu znalazła się także wokalistka Marina Łuczenko-Szczęsna, świeżo poślubiona żona bramkarza polskiej reprezentacji Wojciecha Szczęsnego.

 • Najlepsze utwory 2016 roku według magazynu "Time"

  Pod koniec listopada w dziesiątkach serwisów pojawiły się informacje o tegorocznym rankingu najgorszych utworów magazynu "Time". Mało kto jednak wspomniał, że dziennikarze tego medium stworzyli nieco wcześniej ranking najlepszych utworów tego roku.

 • Najgorzej oceniane filmy w historii

  Kto mógłby przypuszczać, że w świecie pogrążonym w pandemii serca widzów w najróżniejszych zakątkach globu podbije polska produkcja erotyczna? Film "365 dni" od kilku tygodniu szturmem zdobywa topowe pozycje w rankingach popularności Netflixa w dziesiątkach krajów, tymczasem krytycy nie pozostawiają na nim suchej nitki. Ekranizacja bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej nie jest jedyną...

 • Lis bardziej atrakcyjny niż Doda

  Magazyn "Forbes" jak co roku stworzył ranking najcenniejszych polskich gwiazd. Według gazety, największą medialną wartość reklamową, spośród rodzimych ikon dużego i małego ekranu, ma Marek Kondrat. Wysoko uplasował się także Tomasz Lis, który pokonał m.in. Dodę i Edytę Górniak.

 • PRO8L3M dziękuje za 2016 rok i prezentuje klip "K-Pax"

  ...1 czerwca 2016 roku. Album został doceniony przez fanów, a także przez dziennikarzy muzycznych. Płyta znalazła się na czołowych miejscach w wielu rankingach podsumowujących 2016 rok. Duet zagrał...

 • Rosati daje ludziom szansę

  Weronika Rosati postanowiła pokazać, jaka jest naprawdę i weźmie udział w nowym show - "Ranking gwiazd". Podobno nie boi się trudnych pytań.

 • Daft Punk: Najlepsi według brytyjskich dziennikarzy

  Niedawno informowaliśmy, jak 2001 rok podsumowały dwa najważniejsze angielskie pisma muzyczne - miesięcznik "Q" i tygodnik "New Musical Express". Ich opinie różniły się nieco, dlatego zdecydowano się stworzyć zbiorczą listę najlepszych płyt zeszłego roku, sumując rankingi kilku pism. Ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, że zwycięzcami zostali muzycy francuskiej grupy Daft Punk.

 • James Bond ma konkurencję

  ..."Skyfall", 23. już ekranizacja przygód Jamesa Bonda, wciąż utrzymuje się na szczytach rankingów popularności. Przed Bożym Narodzeniem przystojnemu 007 wyrosła konkurencja., czyli bohater "Snowfall" - Mikołaj, święty Mikołaj, czyli agent h0-h0-7.

 • Najseksowniejsze filmy

  George Clooney w swoim czasie był królem rankingów na najseksowniejszego mężczyznę świata. Najwidoczniej siła jego seksapilu wpływa na filmy, w których gra. "Co z oczu, to z serca" wygrało w rankingu na najseksowniejsze filmy wszech czasów.

Wideo na temat: stworzyć ranking
 • Ranking biustów według Radka Majdana!

  Radek Majdan pod koniec roku też dokonuje pewnych podsumowań i rankingów. Tym razem postanowił stworzyć swoje TOP 5 najpiękniejszych piersi na świecie! Jesteście ciekawi, która kobieta wygrała w jego zestawieniu? (Na językach/x-news)