• Informacje na temat:

  stworzyć specjalną

Artykuły na temat: stworzyć specjalną
 • Te piosenki uratują ci życie. Szpital stworzył specjalną playlistę

  Jeden z nowojorskich szpitali - NewYork Presbyterian Hospital - postanowił stworzyć specjalną kompilację piosenek ratujących życie. Piosenki, które trafiły na listę w Spotify, różnią się wieloma(...), jak wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową, więc wiem, jak ratować wasze życia, ale co ważniejsze dowiedziałam się, że Szpital Prezbiteriański w Nowym Jorku posiada specjalną playlistę z piosenkami...

 • "Incepcja": Stwórz własny labirynt!

  Pamiętacie scenę z "Incepcji", w której bohaterka grana przez Ellen Page musi skonstruować senny labirynt, będący sceną późniejszych wydarzeń? Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody? Wystarczy zabawić się w architekta marzeń i stworzyć własny labirynt!

 • "Pollywood": Polscy żydzi stworzyli Fabrykę Snów

  14 czerwca na HBO GO zaplanowana jest premiera głośnego dokumentu Pawła Ferdka zatytułowanego "Pollywood". Na zakończonym kilka dni temu 60. Krakowskim Festiwalu Filmowym produkcja otrzymała wyróżnienie specjalne w konkursie filmów polskich.

 • Zwycięzca "Big Brothera" stworzy parodię "Wiedźmina"

  Production z Anglii chciał stworzyć nową wersję przygód Geralta z Rivii, gdyż pierwsza ekranizacja zupełnie nie przypadła mu do gustu. - Dawid ze swoja ekipa grafikow robi lepsze smoki i efekty...

 • Marcin Prokop: Z kim teraz stworzy duet?

  Popularny prezenter słynie z nietuzinkowego poczucia humoru. Do pracy podchodzi z pasją. Prywatnie uwielbia podróże. Marcin Prokop opowiada o życiu w czasie pandemii i o tym, kto może zastąpić Szymona Hołownię u jego boku w "Mam talent!".

 • Luc Besson ze specjalną wizytą w Polsce

  ...22 lipca ze specjalną wizytą w Polsce pojawi się francuski reżyser Luc Besson. Twórca kultowych dzieł "Piąty element", "Leon zawodowiec", "Wielki błękit" i "Nikita", przyleci do Warszawy promować swój najnowszy film - superprodukcję "Valerian i Miasto Tysiąca Planet".

 • "1917": Martwe ciała i efekty specjalne

  Zanim przystąpił do pracy nad filmem "1917", specjalista od efektów specjalnych Tristan Versluis zaprojektował nie więcej niż sześć martwych ciał. Dla Mendesa było to zbyt mało. Do swojego wojennego widowiska potrzebował przynajmniej trzydziestu sztucznych zwłok - żołnierzy i koni. Przyszłość pokazała, że trud włożony w ich przygotowanie się opłacił. Wśród dziesięciu nominacji do Oscara, jakie otrzymali twórcy filmu "1917", jest nominacja za najlepszą charakteryzację i fryzury.

 • "Dorosłe Dzieci Solidarności": specjalny koncert TVP. Kto wystąpi?

  Region Gdański NSZZ "Solidarność" oraz Telewizja Polska organizują specjalny koncert na 40-lecie podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ "Solidarność".

 • Kamil Sipowicz chce stworzyć muzeum Kory

  Mąż Kory, Kamil Sipowicz, przyznał w podcascie "Dwa Światy", że jego marzeniem jest stworzenie muzeum poświęconego jego żonie.

 • Powstał specjalny odcinek "Ulicy Sezamkowej" poświęcony pandemii

  W amerykańskiej telewizji PBS ukazał się specjalny odcinek "Ulicy Sezamkowej", który miał pomóc dzieciom odnaleźć się w czasie pandemii. Pluszaki rozmawiały ze sobą za pośrednictwem wideokonferencji.

Zdjęcia na temat: stworzyć specjalną
Wideo na temat: stworzyć specjalną
 • Efekty specjalne w „Grze o tron”

  Zobaczcie, co w „Grze o tron” jest elementem scenografii, a co zostało stworzone przez grafików i wygenerowane w pamięciach komputerów odpowiadających za obróbkę efektów specjalnych.

 • "Chyłka - Zaginięcie": Zwiastun serialu

  Serial Łukasza Palkowskiego, to pierwsza ekranizacja prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat. Autor bestsellerowych kryminałów stworzył postać pani mecenas, która swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem potrafi zwyciężyć w każdym prawniczym pojedynku. Nowy serial, produkowany specjalnie z myślą o platformie player, przedstawia wydarzenia z drugiego tomu serii o Joannie Chyłce. Jest to historia prawniczo-kryminalna, która angażuje widzów...