• Informacje na temat:

  stworzyć torebkę

Artykuły na temat: stworzyć torebkę
 • Wojciech Medyński: Mistrz improwizacji

  Wojciech Medyński nie lubi robić planów na przyszłość, żyje chwilą. Obsadzany w rolach czarnych charakterów, zaskakuje w spektaklu komediowym. Zdarza mu się również grać... damską torebkę i zeszłoroczny śnieg.

 • Szymon Majewski w "małej Czarnej"

  Szymon Majewski będzie niebawem gościem "małej Czarnej". Popularny dziennikarz opowie między innymi o tym, dlaczego oficjalnie może oglądać się za innymi kobietami i jakie tajemnice kryją damskie torebki.

 • Filmy szyte na miarę, czyli moda w kinie

  Może i haute couture nie przynosi domom mody zbytniego zysku, ale niezmiennie od lat buduje ich markę, którą można potem sprzedać na półkach z perfumami, wieszakach z torebkami i stojakach z nietanią przecież odzieżą prêt-à-porter. Albo pokazać z pompą na kinowym ekranie.

 • 20 lat "Seksu w wielkim mieście"

  Kultowy serial stworzony przez Darrena Stara na podstawie książek Candace Bushnell ma już 20 lat. 6 czerwca 1998 roku HBO wyemitowało w USA pierwszy odcinek "Seksu w wielkim mieście".

 • Oprah Winfrey: Afera sklepowa

  ...z witryny torebkę za 38 tys. dolarów, którą wypatrzyła. Ta jednak pozostała nieugięta. "Stwierdziła, że pokaże mi inny, tańszy model, bo na ten, który wybrałam i tak nie będzie mnie stać" - opowiada Oprah, po...

 • Marion Cotillard zaprojektuje biżuterię

  ...nowym. W 2012 roku Cotillard zaprojektowała torebkę Lady Dior. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe! Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który...

 • Polka w amerykańskim serialu

  Postać Polki mieszkającej w Nowym Jorku pojawiła się w najnowszym odcinku nowego amerykańskiego serialu telewizji CBS "2 Broke Girls". Czy twórcy stworzyli stereotypową bohaterkę?

 • Stylizacja Dody warta tyle, co mieszkanie? Zobacz, co na siebie włożyła gwiazda

  Doda na jednej z imprez pokazała się w szeroko komentowanej, lawendowej stylizacji. Jak się okazuje wszystkie jej elementy kosztowały tyle, że można by za nie kupić małe mieszkanie. Zobacz, co włożyła na siebie gwiazda.

 • Andrzej Strzelecki nie żyje. Przed śmiercią napisał tekst piosenki "Zapalniczka" dla Karoliny Piwosz

  Do sieci trafiła piosenka "Zapalniczka" w wykonaniu Karoliny Piwosz. Kilka godzin później zmarł autor tekstu, popularny aktor Andrzej Strzelecki.

 • Reżyser "Diany" odpiera krytykę

  ..." - powiedział w trakcie konferencji prasowej na Festiwalu Filmowym w Zurychu. "Starałem się podejść do tematu z jak największą szczerością oraz, jeśli można to tak nazwać, niebrytyjskością, by stworzyć na(...) wypadkiem w Paryżu, 31 sierpnia 1997 roku. "Diana zawsze nosiła ze sobą telefon, przynajmniej jeden, lecz wówczas zostawiła go w Ritzu, tak jak swoją torebkę" - powiedział Hirschbiegel. "Zawsze nosiła...