• Informacje na temat:

  stworzyć wirtualny

Artykuły na temat: stworzyć wirtualny
 • Edyta Olszówka: Bardzo trudno jest dzisiaj wyciągnąć do kogoś rękę. Ludzie siedzą w komórkach

  Bardzo trudno jest wyciągnąć rękę do drugiej osoby. Ludzie siedzą koło siebie, są w komórkach, gdzieś w świecie wirtualnym, a nie rzeczywistym, więc myślę, że to jest główny problem - mówi Edyta Olszówka, podkreślając, że ludzie nie są otwarci dzisiaj na drugiego człowieka. Jej zdaniem należy to zmienić.

 • "Miłość od pierwszego kliknięcia": Polak szuka miłości w internecie

  "Miłość od pierwszego kliknięcia" to program, który opowie o tym, jak Polacy szukają miłości w internecie. W Polsce już co siódmy internauta korzysta z usług stron oferujących randki w sieci. Czy w sieci można spotkać miłość życia? Pierwszy odcinek programu w środę, 19 listopada, na kanale TLC.

 • Szkoła

  Marek Jakubiec uzależnił się od gry komputerowej, w której stworzył własny świat wraz z bohaterami. Chłopak ciągle gra, przez co nie śpi po nocach i zaniedbuje...

 • Wirtualny bliźniak Nejmana?

  Czy to możliwe, że spokojny i skromny aktor z serial u Złotopolscy Andrzej Nejman przeistoczy się w aukcjonera-showmana rozdającego telewidzom złote karty z 30.000 złotych?

 • "Singielka": Książę na białym koniu

  Gdy już wszystkie znaki na niebie i ziemi będą wskazywały, że Elka i Tomasz są na najlepszej drodze do tego, by stworzyć razem udany związek, pojawi się... Nadia (Karolina Nolbrzak).

 • Gorillaz: Wirtualna trasa

  Animowana grupa Gorillaz, którą dowodzi Damon Albarn z Blur, zapowiedziała wyruszenie w wirtualne tournee. Nie będzie to jednak typowa trasa koncertowa. Fani zespołu będą mieli okazję obejrzeć swoich ulubieńców w Habbo Hotel, wirtualnym miejscu spotkań. Użytkownicy tego portalu mogą stworzyć własne postacie i czatować z innymi internautami.

 • "WOW"! Co to był za serial!

  .... I choć ekipa Morgana wciąż próbowała zastawić na niego pułapkę, a nawet stworzyć jego sobowtóra, po ekscytującym finale nadszedł czas na happy end. Plejada gwiazd w dziecięcym serialu Właśnie tak...

 • Inwazja wirtualnych gwiazd

  Po tym, jak Angelina Jolie wcieliła się w Larę Croft, bohaterkę słynnej gry komputerowej, w filmie "Tomb Raider" , hollywoodzcy producenci postanowili przenieść na ekran kinowy kolejną wirtualną gwiazdę. Tym razem postawiono na T-Baby, nowy symbol seksu w cyberprzestrzeni. Kandydatkami do zagrania T-Baby są Cameron Diaz i Jennifer Lopez.

 • Musical o Poli Negri jest już prawie gotowy!

  Wirtualny świat wykreowany przez grafików komputerowych, wielkie gwiazdy niemego kina ożywione przez specjalistów od efektów specjalnych i Natasza Urbańska jako Pola Negri... Pierwszy w Polsce spektakl teatralny, w którym wykorzystano filmową technikę 3D, jest już prawie gotowy.

 • Iron Maiden wirtualnie

  Kultowa formacja metalowa Iron Maiden ma trafić do świata gier video.

Dyskusje na temat: stworzyć wirtualny
 • Re: "Przyjaciele" znowu razem. Fani oszaleli!

  Gdyby został reaktywowany serial "Przyjaciele" w pełnej (ówczesnej) obsadzie aktorskiej to było by wspaniale ! Jestem pewna, że byłby to hit. Ale bez obsady męskiej z "Przyjaciół" nie wiem czy byłby hit czy już zupełnie inny film. Może by więc panów (skoro nie chcą grać w nowej wersji "Przyjaciół" ) chociażby gdzieś w tle nieustannie wspominać, stworzyć im jakiś wirtualny profil obecny w każdym

 • Re: "Na Wspólnej": Rozwód po trupach

  Wylałeś swój niedowład umysłowy na wirtualny papier. Nie wypada mi się tu na forum odnieść do twojego stwierdzenia, że obowiązkiem kobiety jest szczery i radosny seks, ale powiem tak: obowiązek jest wtedy, kiedy jest to czynność zarobkowa. Więź oparta na relacji intelektualnej i fizycznej, to zdecydowanie za mało, żeby stworzyć coś, co daje satysfakcję i napęd do działania i nie o bankomat to