• Informacje na temat:

  styl artystów

Artykuły na temat: styl artystów
 • "Powiedz TAK!": Artysta, nie celebryta!

  ...nastawione było to na styl  piękni i młodzi", później postawiono na prawdę, co, uważam, wyszło na lepsze... Grasz też w "Singielce"... - Bardzo lubię postać Igora i uwielbiam pracę na planie...

 • "Kopciuszek" : Urok, styl, klasa

  "Kopciuszek" Kennetha Branagha to czarowna klasyczna filmowa baśń - wyrafinowana, uczciwa w stosunku do pierwowzoru i oszałamiająca, bo w mądry sposób utkana z bajecznie prostych opozycji. Dobro mierzy się w niej ze złem, a bieda staje w konkury z bogactwem. Szczerego i odważnego serca młodej dziewczyny nic jednak nie zmienia.

 • Najpopularniejsze perfumy gwiazd

  Markowe fiolki z zamkniętą esencją zapachu, zaprojektowane przez popularnych artystów i celebrytów, cieszą się ogromną popularnością. Poznaj kultowe perfumy sygnowane nazwiskami gwiazd.

 • Kamilla Baar i jej styl w serialu "Na krawędzi"

  Kamilla Baar jest uważana za ikonę stylu wśród polskich aktorek. Jednak rola nadkomisarz Leny Korcz w serialu "Na krawędzi 2" sprawiła, że Baar odkryła i polubiła też zupełnie inny styl ubioru niż ten, z którego jest znana.

 • ​"Motyw": Jest dziwnie, ale dobrze

  Pawła Maślonę od jego pierwszej komercyjnej produkcji - serialu TVN "Mąż czy nie mąż" - śledzę, od "Ataku paniki" - darzę wielkim uczuciem, a po obejrzeniu "Motywu" - uważam za kompletnego artystę, który poradzi sobie w każdym gatunku, przemycając swój charakterystyczny styl. Nowy serial TVN, choć ma kilka słabych punktów, z pewnością nie przejdzie niezauważony!

 • Tomasz Karolak: Tatuaże to styl życia

  Tomasz Karolak tłumaczy, dlaczego ze swoim zespołem - "Pączki w tłuszczu" gra tylko tajne koncerty. Zdradza również, ile tatuaży już zdobi jego ciało.

 • Andrzej Łapicki: Niezapomniany mistrz teatru i kina

  Odszedł ostatni z wielkich, niedościgniony wzór dla innych artystów - tak o śmierci Andrzeja Łapickiego (†88 l.) cztery lata temu informowały wszystkie gazety w kraju.

 • Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

 • Romuald Lipko odsłania kulisy końca Budki Suflera. "Byliśmy już sobą trochę zmęczeni"

  Romuald Lipko (67 l.) mówi, że od 40 lat jest człowiekiem w ciągłej podróży. Taki ma styl życia i nie chce tego zmieniać. Mimo to udało mu się stworzyć zgodne i dobre małżeństwo. W wywiadzie dla tygodnika „Świat i Ludzie” zdradza też, dlaczego Budka Suflera przestała istnieć.

 • Po co im "SuperSTARcie"?

  Reni Jusis, Kasia Wilk i Ramona Rey opowiadają, dlaczego zdecydowały się na rywalizowanie ze sobą w "SuperSTARciu". Gwiazdy zawalczą o tytuł najbardziej wszechstronnego artysty.

Wideo na temat: styl artystów
 • Sekretarz generalny ONZ zatańczył "Gangnam Style"

  Sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun spotkał się w Nowym Jorku z południowokoreańskim gwiazdorem muzyki pop Psy. Podczas spotkania artysta nauczył sekretarza podstawowego kroku swojego tańca, który pomógł mu podbić światowe listy przebojów...

Dyskusje na temat: styl artystów
 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Emerytury "artystów" są adekwatne do wysokości odprowadzanych do ZUS składek. To, że wczasach bycia na samym szczycie popularności tych najwspanialszych artystów stać było na luksusowe samochody(...) zimę a konik polny dobrze się bawił. Swoją drogą emerytura 2200 zł nie jest tragiczna i szanowny emerytowany celebryta powinien dostosować swój styl życia do obecnego stanu majętności.

 • Re: "Teoria wielkiego podrywu": Będzie ślub

  Co się dzieje z tym światem?!!!!!! Na każdym kroku promocja zboczeń. Otwieracie drzwi dla partii narodowych, tępiących takie dewiacje.Efekt? Poparcie dla nich w Europie stale rośnie. Potem będziecie płakać. Bo ludzie w zdecydowanej większości nie tolerują wypaczonych zachowań. Nieliczna garstka gejów i lesbijek, których wiele jest w środowisku dziennikarzy i artystów promuje ten styl życia. Ale

 • Re: Piotr Łukasiak, właściciel Studia...

  Piotr Łukasiak na Prezydenta RP - Lider / styl życia / specjalista / wspierający racjonalne odżywianie. Piotr Łukasiak to lider stylu życia, skupiający wokół siebie biznesmenów i artystów(...) i pozostałych elementów stylu życia. Pozwala też zadbać o zdrowie czy też poprawić wygląd, niezależnie od wieku czy też sprawności intelektualnej, czy też fizycznej danej osoby. Piotr Łukasiak inspiruje

 • Re: Hance puszczają nerwy!

  " M- jak MIERNOTA ", tego nie można oglądać. Piszący scenariusze do tego czegoś nie ma pojęcia o życiu normalnych ludzi. To w większości w świecie niby artystów uprawia się taki styl życia, ( każdy z każdym, kto chce z kim chce itp.). Dziwię się tylko Pyrkoszowi że chce w czymś takim brać udział. Tu chodzi o kasę. Trafia mnie jak znani aktorzy skamlą o "abonamęt". Jeżeli misją ma być społeczna