• Informacje na temat:

  styl ascetycznych

Artykuły na temat: styl ascetycznych
 • Ascetycznie, szlachetnie i... znikąd

  The xx "xx", Young Turks/Sonic

 • Colin Farrell żył jak... mnich

  Kino wymaga poświęceń. Colin Farrell w przygotowaniach do filmu "Dead Man Down" żył tak zdrowo, jak nigdy przedtem. Aktor zagrał w produkcji ascetycznego ojca Victora, który chce pomścić śmierć swojej rodziny. Gwiazdor dla roli musiał całkowicie zmienić swój styl życia.

 • Ian Anderson bał się rockandrollowego życia

  Ian Anderson - lider, wokalista i flecista legendarnej grupy Jethro Tull - dobrze wie dlaczego udało mu się utrzymać zespół przy życiu aż przez 33 lata. Muzyk bał się jak ognia rockandrollowego stylu życia i właśnie dzięki temu, jak sam twierdzi, uniknął losu wielu swoich słynnych kolegów.

 • Film o Pet Shop Boys w Sieci

  W przyszłym tygodniu na sklepowe półki trafi najnowszy album brytyjskiej grupy Pet Shop Boys zatytułowany "Release". W związku z tym serwis worldpop.com umieścił na swojej stronie film dokumentalny, w którym członkowie zespołu opowiadają o 20 latach wspólnej pracy, a także o kulisach powstania ich najnowszej produkcji.

 • Album rozwodowy

  Eels "End Times", Universal

 • Lana del Rey najpopularniejsza na świecie

  Album "Born To Die" amerykańskiej sensacji Lany del Rey znalazł się na 1. miejscu światowej listy bestsellerów płytowych.

 • W spodniach, czy w sukience?

  Ania Dąbrowska zakończyła prace nad swoją trzecią płytą. Następca dobrze przyjętego albumu "Kilka historii na ten sam temat" otrzymał tytuł "W spodniach, czy w sukience?".

 • Paluch "Lepszego życia diler". Najpierw nauka, potem chłosta (recenzja)

  Samozwańczy król syntentycznego hip-hopu zamknął swoją płytą 2013 rok. Dobre bity, dobrzy goście i dobre rady przyciągają uwagę. Ale czy udaje się ją utrzymać do końca?

 • Niesamowite: Adele odparła atak Lany del Rey!

  Album "21" brytyjskiej wokalistki Adele, mimo że ukazał się ponad rok temu, po raz kolejny zajął 1. miejsce amerykańskiej listy najlepiej sprzedających się płyt. Lana del Rey, która wzbudziła mnóstwo emocji w ostatnich miesiącach, musi zadowolić się 2. miejscem.

 • Jerzy Stuhr: Śmieszna i drapieżna

  Spektakl radiowy "Ich czworo" Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Jerzego Stuhra zaprezentowany zostanie na żywo w poniedziałek na antenie Radia Kraków. Spektakl obejrzy także publiczność zgromadzona w studiu oraz internauci.

Wideo na temat: styl ascetycznych
 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

 • Będzie głośno

  Rzadko pojawia się film pokazujący więcej niż oszałamiającą powierzchowność legend rocka. "Będzie głośno" przedstawia osobiste, opowiedziane własnymi słowami historie trzech pokoleń wirtuozów gitary elektrycznej, którymi są The Edge (U2), Jimmy Page (Led Zeppelin) i Jack White (The White Stripes). Ukazuje, jak każdy z nich wypracował swoje wyjątkowe brzmienie i styl gry na ulubionych instrumentach, gitarach-odkryciach i gitarach-wynalazkach. Film, skupiając się na muzycznym buncie artystów,...