• Informacje na temat:

  styl ewa farna

Artykuły na temat: styl ewa farna
 • Ewa Farna się odchudza

  ...19-letnia idolka nastolatek Ewa Farna postanowiła zadbać o swoją figurę.

 • "Dodę szanuję, ale chcę być Ewą Farną"

  Pochodząca z czeskiego Zaolzia Ewa Farna w Polsce zdobyła popularność za sprawą programu "Szansa na sukces" i plotek na temat współpracy z zespołem Virgin, w którym miała zastąpić Dodę. Jak się okazuje, kontrowersyjna wokalistka to jedna z idolek Ewy, która w wywiadzie z Eweliną Wiśniewską opowiedziała o pierwszej polskojęzycznej płycie "Sam na sam", sukcesach w Czechach i zdradziła jak to był...

 • Ewa Farna i Kuba Molęda: Nie zmieniajmy nic

  ...promocyjną piosenkę śpiewają Ewa Farna i Kuba Molęda. Przypomnijmy, że ten duet także nagrał utwór do pierwszej części "Camp Rocka" ( "Oto ja" , polska wersja piosenki "This Is Me", w oryginale śpiewanej(...) i jego solowy projekt. Poznałam ich na premierze 'Camp Rocka' w Londynie" - mówi Ewa Farna. Teledysk do "Nie zmieniajmy nic" został nakręcony w Warszawie. "Piosenka jest bardzo optymistyczna i bardzo...

 • Niezapomniane urodziny Ewy Farnej

  ...12 sierpnia Ewa Farna skończyła 18 lat. Z tej okazji 7 września w hali Expo Silesia w Sosnowcu odbył się specjalny koncert urodzinowy, właśnie wydany na płycie "Live! Niezapomniany koncert urodzinowy". U nas możecie posłuchać tego albumu w całości!

 • Ewa: Nie jestem Dodą!

  ..."Od paru lat jestem wielką fanką Dody. Uwielbiam jej styl, sposób śpiewania i charyzmę" - mówi 14-letnia Ewa Farna, o której mówiono, że może zastąpić Dodę w grupie Virgin.

 • Janusz Panasewicz: To nie tylko muzyka, to styl życia

  ..., przypomnieć sobie, jaki ja byłem, kiedy zaczynałem, i jak ważne było dla mnie to, co ktoś o mnie mówił. Kiedy miałem jakieś 13 lat, jeszcze na Mazurach, śpiewałem w zespole. Wydawało mi się, że nieźle, bo ludzie mnie słuchali. Obok salki, w której ćwiczyliśmy, był teatr Meluzyna. Jego dyrektor, Stanisław Miedziewski, powiedział kiedyś do mnie: "Może ty i śpiewasz, może ludzie cię lubią, ale Ewą...

 • "Nie lubię na siebie patrzeć"

  Ewa Farna stara się uniknąć "bycia słodziakiem" i przekonuje, że show-biznes to nie tylko młodzi, piękni i bogaci. Co jeszcze powiedziała nam polsko-czeska wokalistka?

 • Kto zyskał, a kto stracił. Gwiazdometr 2012

  Fokus i Rahim są już nie tylko gwiazdami hip hopu, ale gwiazdami w ogóle, natomiast Ewa Farna mocno nadwyrężyła swoją reputację jazdą po pijanemu. Zobacz, kto poprawił, a kto pogorszył swoje notowania w zmiennym, muzycznym show-biznesie.

 • Robert Janowski: Spełniam się w pracy marzeń

  Teleturniej "Jaka to melodia?" od lat bije rekordy oglądalności. Duża w tym zasługa prowadzącego. Robert Janowski ma charyzmę, ciekawą osobowość i styl. Do tego jest sympatyczny, otwarty, dowcipny, kocha rozmawiać i słuchać innych. I właśnie za to widzowie po prostu go lubią.

 • "Śpiewajmy razem. All Together Now": Nowy program Polsatu

  Już jesienią wystartuje nowy muzyczny program telewizji Polsat. "Śpiewajmy razem. All Together Now" to format, jakiego jeszcze nie było, uczestników będzie bowiem oceniać aż 100 jurorów - ekspertów(...) muzyczne i wszystkie style wokalne.