• Informacje na temat:

  styl gosi

Artykuły na temat: styl gosi
 • Olga Tokarczuk odebrała literackiego Nobla. Jej sukienkę zaprojektowała Gosia Baczyńska

  Olga Tokarczuk (57 l.) odebrała w Sztokholmie Literacką Nagrodę Nobla: dyplom oraz złoty medal z rąk króla Karola XVI Gustawa. Na uroczystej gali pisarska pojawiła się w sukience od Gosi Baczyńskiej. "To ukłon w stronę sióstr feministek, sufrażystek" - powiedziała pisarka.

 • Gosia Andrzejewicz z Dr Albanem poznała się przez... Facebooka

  Najnowsza płyta Gosi Andrzejewicz, która ukaże się 25 listopada, będzie miała tytuł "Film". Na dwóch krążkach znajdą się utwory popowe oraz muzyka klubowa. Wokalistka przy tworzeniu płyty współpracowała po raz pierwszy z zagraniczną ekipą m.in. z raperem Dr Albanem, którego poznała przez Facebooka.

 • Odchudzona Gosia Andrzejewicz na imprezie!

  Gosia Andrzejewicz (35 l.) przeszła metamorfozę! Gwiazda zachwyca nową sylwetką oraz stylem.

 • Co dodaje Gosi sił i wiary?

  Jednym z najchętniej słuchanych polskich utworów w internecie staje się nowa piosenka Gosi Andrzejewicz "Otwórz oczy".

 • ...", którego jest prowadzącą. Niestety w to, co była ubrana, nie spodobało się licznym fankom. Grad krytyki spadł na biedną Gosię. "Fatalna stylizacja", "uwielbiam Pani styl, ale z całym szacunkiem...Ta(...)Gonia ciągle umieszcza na swoim Instagramie zdjęcia z modowymi stylizacjami. Nieraz już pokazała, że potrafi świetnie wyglądać. Jej wygląd na ściankach jest zawsze perfekcyjny, jak to na Perfekcyjną...

 • Klubowe emocje Gosi

  "Emotions" to tytuł nowej wspólnej produkcji Gosi Andrzejewicz i DJ Remo.

 • Ula Chincz będzie sprzątać zamiast Gosi Rozenek-Majdan! Co się stało?!

  ...", gdzie wcielała się w rolę reporterki. To właśnie dzięki swoim reportażom widzowie ją polubili, a od niedawna mogą ją oglądać także w TVN Style, gdzie prowadzi program "Gwiazdy prywatnie", w którym(...) była niezapomniana Małgosia Rozenek-Majdan. Ula, tak samo jak Gonia, będzie pomagać uczestniczkom programu posprzątać ich mieszkania, a także pokaże sposoby na udekorowanie domu. "Widzowie kochali tamten...

 • Pierwszy teledysk do "Rap Style"

  Już w tym tygodniu w mediach pojawi się pierwszy teledysk promujący zbliżającą się do premiery międzynarodową składankę "Rap Style", gdzie na dwóch płytach wytwórnia Amstaff Records zgromadziła utwory czołowych postaci sceny hiphopowej z całego świata.

 • Księżna Kate i jej metamorfoza. Tak, to naprawdę ona!

  Księżna Kate (35 l.) od zawsze mogła poszczycić się nienaganną sylwetką ale jej styl bycia i ubioru ewoluował przez lata. Pamiętacie, jak prezentowała się, kiedy jeszcze nie była żoną Williama? Na niektórych zdjęciach aż trudno ją poznać!

 • Gosia Andrzejewicz w klubowej odsłonie

  W internecie pojawiła się klubowa wersja ostatniego przeboju Gosi Andrzejewicz "Otwórz Oczy". Autorem tej wersji piosenki jest DJ Remo znany ze współpracy z Gosią przy takich piosenkach, jak "You Can Dance" czy "Taste Me All Day".

Wideo na temat: styl gosi
 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

 • Będzie głośno

  Rzadko pojawia się film pokazujący więcej niż oszałamiającą powierzchowność legend rocka. "Będzie głośno" przedstawia osobiste, opowiedziane własnymi słowami historie trzech pokoleń wirtuozów gitary elektrycznej, którymi są The Edge (U2), Jimmy Page (Led Zeppelin) i Jack White (The White Stripes). Ukazuje, jak każdy z nich wypracował swoje wyjątkowe brzmienie i styl gry na ulubionych instrumentach, gitarach-odkryciach i gitarach-wynalazkach. Film, skupiając się na muzycznym buncie artystów,...

Dyskusje na temat: styl gosi
 • Re: "M jak miłość": List do Gosi

  Piękna Joanna ! Bardzo się cieszę ,że wróciła do serialu. Jej charakterystyczny styl grania odróżnia ją od innych stąd jest wyjątkowa...