• Informacje na temat:

  styl lat 50

Artykuły na temat: styl lat 50
 • Serial "Przygody pana Michała" ma 50 lat

  Czarno-biały serial "Przygody pan Michała", wyreżyserowany przez Pawła Komorowskiego, ma już 50 lat. Pierwszy odcinek produkcji poświęconej tytułowemu sienkiewiczowskiemu bohaterowi wyemitowano 14 listopada 1969 roku.

 • Maryla Rodowicz: 50 lat od debiutu w Sopocie (Polsat Superhit Festiwal)

  Pierwszy raz na sopockiej scenie Maryla Rodowicz stanęła w 1969 r. 50 lat później w tym samym miejscu artystka uczci ten niezwykły jubileusz podczas koncertu w ramach Polsat Superhit Festiwal. Co utkwiło jej w pamięci z występu sprzed lat?

 • Mike Patton: 50 lat geniusza o diabelskim spojrzeniu

  Sarkastyczny, szalony, pracowity i posiadający oszałamiającą skalę głosu. 27 stycznia Mike Patton świętuje 50. urodziny.

 • Hugh Grant ma już 50 lat!

  ..."Czyż nie powinienem jedynie grać w filmach, zarabiać pieniędzy i pracować z pięknymi kobietami?" - powiedział w jednym z wywiadów Hugh Grant. Wieczny chłopiec, ulubieniec pań i bohater najsłynniejszych komedii romantycznych kończy w czwartek, 9 września, 50 lat. Z tej wyjątkowej okazji życzmy aktorowi wszystkiego najlepszego!

 • Muniek Staszczyk kończy 50 lat

  Wokalista zespołu T.Love Zygmunt Staszczyk, autor tekstów do przebojów "Warszawa", "Wychowanie", "King" czy "Jest super", 5 listopada kończy 50 lat. Popularny Muniek jest jedną z ważniejszych postaci polskiej sceny muzyki alternatywnej i rockowej.

 • Najsłynniejsza pchła świata ma już 50 lat

  ...16 października 50 lat skończył Michael "Flea" Balzary, jeden z najwybitniejszych basistów w historii rocka, sceniczny dzikus, współzałożyciel Red Hot Chili Peppers.

 • 50 lat George'a Michaela: Przeboje i skandale

  Brytyjski artysta George Michael wsławił się nie tylko piosenkami, skrojonymi na miarę szczytów list przebojów, ale także doskonale przemyślanym wizerunkiem, skierowanym do pokolenia MTV i... licznymi skandalami obyczajowymi. We wtorek (25 czerwca) gwiazdor pop i ikona stylu obchodzi 50. urodziny.

 • Przystanek Woodstock 2016. Jurek Owsiak dla Interii: Mamy swój styl

  ..., których jestem bardzo ciekawy, to Living Colour - kapela, która ma więcej lat niż nasz polski Woodstock. Ale to jest pewnego rodzaju legenda, wiem, że te zespoły, które wchodzą na tą dużą scenę, to(...). I druga zasada, czyli istotnie skaczemy bardzo mocno po różnych stylach. Rok temu moja załoga przekonywała mnie do Grubsona i bardzo dobrze. Bez żadnego bólu przyjmuję kolejną propozycję, jaką jest...

 • Grateful Dead: 50 lat rockowej legendy

  ...". Styl zespołu (którego trzon stanowili Jerry Garcia oraz Bob Weir ) początkowo związany był głównie z psychodelicznym rockiem. Niewątpliwie wpływ miał na to sposób życia muzyków, którzy tworzyli komunę hippisowską. Grupa stawiała na pełną objazdowość, dlatego w trakcie trasy koncertowej po Ameryce wraz z Grateful Dead wyruszała również, oprócz ekipy technicznej, rodzina i przyjaciele. Zespół...

 • Tilda Swinton i Tom Hiddleston: Stylowi kochankowie

  ...elektryczną na jakiej uczył się grać Jimi Hendrix - czy słynne "Gretsch 6120" znane też pod nazwą "Chet Atkins' guitar". Jest to gitara elektryczna wyprodukowana po raz pierwszy w połowie lat 50. XX wieku(...) - prawdziwy old school na najwyższym poziomie. Adam i Ewa to bardzo stylowi kochankowie, znawcy sztuki delektujący się kształtem, linią i kolorem. To esteci w czystej postaci kochający piękno, szczegół...

Dyskusje na temat: styl lat 50