• Informacje na temat:

  styl lat 80 tych

Artykuły na temat: styl lat 80 tych
 • Anna Polony kończy 80 lat

  Anna Polony, wybitna polska aktorka i pedagog, w styczniu świętuje 80. urodziny i 60-lecie pracy artystycznej.

 • Dick Dale kończy 80 lat. Co dzieje się z królem surf rocka?

  W latach 60. podbił listy przebojów utworem "Misirlou", który zainspirował m.in. The Black Eyed Peas i Quentina Tarantino. W 2016 roku zdradził, że nie stać go na leki.

 • Janusz Panasewicz: To nie tylko muzyka, to styl życia

  ...podzieli najpierw z nami, a potem z tymi, którzy zdecydowali się wziąć udział w kolejnej edycji "Idola". I obiecuje, że postara się nikogo nie skrzywdzić. Kiedy na początku lat 80. dostałyśmy z siostrą(...) finansowo? Gdyby na początku lat 80. w Polsce był kapitalizm, prawdopodobnie bylibyśmy bardzo, bardzo, bardzo bogaci. Na Zachodzie jest tak, że ktoś nagra jeden przebój i żyje sobie z niego na przyzwoitym...

 • Łona i Webber: Czymże są lata 80. i 90. bez papierosa?

  ...od ciebie, to jest to jakaś propozycja do odrzucenia. Liczy się tylko to, co jest w naszych głowach. To na koniec jeszcze raz o rozmowach. "Nawiasem mówiąc" to nostalgia za latami 80. i 90., oda do szluga, czy może obie te rzeczy? Łona: - I jedno i drugie. Czymże są bowiem lata 80. i 90. bez papierosa? Niczym, nie byłoby ich w ogóle. Nie byłoby tych wszystkich wspaniałych filmów, nie byłoby...

 • Beata Tyszkiewicz obchodzi 80. urodziny

  Polska aktorka filmowa i telewizyjna Beata Tyszkiewicz obchodzi we wtorek, 14 sierpnia, 80. urodziny. Nazywana "polską Sophią Loren" aktorka wystąpiła m.in. w takich filmach jak: "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Lalka" Wojciecha J. Hasa, a także "Seksmisja" Juliusza Machulskiego.

 • Kobiece kino refleksji. Filmowy styl Sofii Coppoli

  Z okazji polskiej premiery obrazu Sofii Coppoli "Na pokuszenie" warto przyjrzeć się bliżej amerykańskiej reżyserce, scenarzystce i producentce oraz jej charakterystycznemu filmowemu stylowi.

 • Legenda country Willie Nelson kończy 80 lat

  Amerykański piosenkarz country, aktor i działacz społeczny Willie Nelson we wtorek 30 kwietnia obchodzi 80. urodziny. Nelson wystąpił w ponad 30 filmach, nagrał ponad 80 płyt, od lat działa na rzecz wprowadzenia do użytku w USA biopaliw i legalizacji marihuany.

 • Dick Dale nie żyje. Król surf rocka miał 81 lat

  W weekend zmarł gitarzysta Dick Dale, nazywany królem surf rocka. W latach 60. podbił listy przebojów utworem "Misirlou", który zainspirował m.in. The Black Eyed Peas i Quentina Tarantino.

 • Joan Collins: W obronie mody lat 80.

  ..."Nudzi mnie ciągła krytyka w prasie tego, jak upiorna była moda lat osiemdziesiątych" - stwierdziła Joan Collins, czyli Alexis z serialu "Dynastia". W swojej książce "Świat według Joan", brytyjska aktorka stanęła w obronie mody sprzed 30 lat.

 • Full Power Spirit: 10 lat w 80 minut

  ..."10 lat w 80 minut" to płyta podsumowująca dokonania hiphopowej formacji Full Power Spirit, jednej z najbardziej znanych zespołów na polskiej scenie CCM (współczesna muzyka chrześcijańska).

Dyskusje na temat: styl lat 80 tych
 • Re: Janusz Gajos kończy 80 lat

  bohaterów i wobec świętych Patronów naszej Ojczyzny. Także na nas spoczywa obowiązek obrony tych wartości, z których ponad 1050 lat temu zrodziła się Polska i których najgłębszym wyrazem jest Chrystu(...)Polska Świat Lokalne Historia Nauka Opinie Autorzy Zdjęcia Wideo Serwisy Interia.pl Poczta Fakty Biznes Sport Pomponik Pogoda Styl

 • Re: Szok! Jak naprawdę debiutowała Krystyna Janda?

  wyboru !! Gdyby nie komuna ,NIKT TYCH MARNYCH AKTOROW, REZYSEROW, NIGD YBY NIE ZNAL !! Filmy lat 50-60-70-80 i do dzisiaj To tragedia dla Polskiej kutury!!! Marazm Bawia sie Ci ludzie w film teatr(...) styl narzucony przez komune tkwi w nich do dzisiaj!! TRAGEDIA!!

 • Re: Ewa Sałacka: Wspomnienie legendy

  Jaka z niej aktorka, czym tu się zachwycać, wiecznie roztrzepana, z jakby miała ADHD, styl ubierania dziwny, stale ta sama wystrępiona fryzura i okulary na głowie nie ważne czy to lato czy zima, noc czy dzień. Miała bogatego męża i tyle, on ją sponsorował, bez tego nic nie znaczyła. Podobnie jak Biedrzyńska, zatrzymana w czasie, stale ta sama dziwna fryzura z lat 80 tych, stroje podobnie. Nie ma