• Informacje na temat:

  styl określa

Artykuły na temat: styl określa
 • Wojciechowska: Najtrudniej być sobą

  Martyna Wojciechowska otrzymała tytuł Kobiety Roku 2009 przyznawany corocznie przez magazyn "Twój Styl". Podróżniczka i dziennikarka nie kryła zdumienia. - Niemożliwe po raz kolejny stało się możliwe - stwierdziła.

 • (Hed)p.e, Grubson oraz Big Day to kolejne gwiazdy Przystanku Woodstock

  W środę (25 lutego) wieczorem ujawniono kolejne gwiazdy tegorocznego Przystanku Woostock. Na festiwalowej Dużej Scenie zagra kalifornijski zespół (Hed)p.e, a na Małej Scenie wystąpią: Grubson i Big Day.

 • Agnieszka Wagner: Chce pozostać tajemnicza!

  Agnieszka Wagner (48 l.) nie bez powodu określana jest mianem jednej z najpiękniejszych polskich aktorek. Bez wątpienia jest najbardziej tajemnicza. Dlaczego tak pilnie strzeże swojej prywatności?

 • Disclosure, The Vaccines, Kaytranada i Nervy. Nowi artyści na Open'erze!

  Elektroniczny duet ze specjalnym koncertem, rockowy kwartet z Londynu, niezwykle kreatywny producent i wyjątkowy projekt na polskiej scenie - oto nowi wykonawcy na Open'erze!

 • Odkąd Chodakowska i Ania Lewandowska pojawiły się na fitnessowym rynku nie ustają porównania. Która ma przystojniejszego męża, która ma lepszy styl i fryzurę, która w końcu ma efektywniejsze(...) swojej "sekty" i określa ją jako pozytywną.  Trudno się z tym nie zgodzić, jeżeli taka "sekta" może wpłynąć na czyjeś zdrowie, a nawet odmienić życie, oczywiście na lepsze!  Ewa wielokrotnie już...

 • Lara Gessler: Pasję do gotowania wyssałam z mlekiem matki

  - Praca w restauracji jest dla mnie jak silny narkotyk - mówi Lara Gessler. Córka Magdy Gessler przyznaje, że jeszcze kilka lat temu zamierzała iść zupełnie inną drogą zawodową niż rodzice, dziś jednak praca w restauracjach sprawia jej ogromną satysfakcję.

 • ..." - tak określa próbę przeprowadzenia z nią wywiadu prasowego. Skąd tak surowa ocena? Zdaniem Gadomskiego Wichłacz to "amatorka", która nie dość, że nie potrafi mówić składnie, to w swoim zachowaniu jest(...) fragmenty które dopisałam aby sens i styl tego wszystkiego był zadowalający. Wysyłam też drugą wersję już bez skreśleń. TEKST DOKŁADNIE TAKI JAKI MA SIĘ UKAZAĆ W PUBLIKACJI! POD ŻADNYM POZOREM NIE...

 • Protest song przeciwko Taylor Swift

  Benowi Nortonowi ewidentnie nie spodobał się wniosek Taylor Swift o zastrzeżenie fraz z jej płyty "1989".

 • Jurksztowicz: nieszczęśliwa miłość inspiruje do tworzenia

  Nowy album studyjny Anny Jurksztowicz, zatytułowany "O miłości, ptakach i złych chłopakach", miał premierę 28 września.  Wokalistka określa krążek jako bardzo kobiecy, tematem wszystkich tekstów są(...) myślimy, że w życiu też tak jest, a życie jest zupełnie inne" – mówi wokalistka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Gwiazda przyznaje, że miłość jest wdzięcznym tematem piosenek, a natchnienie...

 • Zobacz karate metal!

  Szczecińska grupa Wooden Kimono swój styl muzyczny określa mianem "karate metal". Na naszych stronach możecie zobaczyć jego próbkę w teledysku do utworu "Reach And Fall" .

Wideo na temat: styl określa