• Informacje na temat:

  styl taylor

Artykuły na temat: styl taylor
 • Ikoniczne stroje Elizabeth Taylor na aukcji

  Od drogocennej biżuterii po designerskie kreacje - zawartość imponującej garderoby Elizabeth Taylor pod koniec tego roku wyląduje na aukcji. Fani zmarłej przed laty ikony Hollywood będą mogli nabyć jej ikoniczne stroje, które trwale zapisały się w historii mody.

 • Wystawa pamiątek po Elizabeth Taylor

  Od szykownych sukien ślubnych, w których dwukrotnie brała ślub z Richardem Burtonem, po oszałamiającą biżuterię z diamentami, prezent od jej trzeciego męża, Mike Todda. Na wystawę w Nowym Jorku trafiły przedmioty opowiadające historię życia Elizabeth Taylor.

 • Lindsay Lohan jak Liz Taylor?

  ...ekranach filmie "Spring Breakers" Harmony'ego Korine'a, a także w najnowszym obrazie "The Bling Ring" Sofii Coppoli. Bunt przeciwko wizerunkowi Czy Lohan stanie się współczesną Elizabeth Taylor, do której stylu życia będą równać młodsze aktorki? Jeśli tak, to które? Lohan, którą możemy oglądać w "Strasznym filmie 5", już w wieku trzech lat występowała jako dziecięca modelka. Zaledwie rok później...

 • Taylor Swift na gali "Time 100 Gala"

  Taylor Swift była jednym z gości imprezy "Time 100 Gala", zorganizowanej dla 100 najbardziej wpływowych osób wybranych przez prestiżowy magazyn. Wokalistka zaśpiewała dała również minikoncert dla wszystkich zebranych.

 • Bizneswoman Taylor Swift

  Znacie ją pewnie jako wywodzącą się z okolic country przesympatyczną piosenkarkę, ulubienicę Amerykanów, kochliwą dziewczynę z sąsiedztwa, jedną z najaktywniejszych charytatywnie gwiazd. Ale Taylor Swift ma jeszcze jedno oblicze: bezkompromisowej bizneswoman, twardo broniącej swoich interesów.

 • Protest song przeciwko Taylor Swift

  Benowi Nortonowi ewidentnie nie spodobał się wniosek Taylor Swift o zastrzeżenie fraz z jej płyty "1989".

 • Taylor Swift nie zagra koncertu w 2017 roku

  W sobotę (4 lutego) Taylor Swift wystąpiła w Houston, w Teksasie, w ramach imprezy poprzedzającej Super Bowl. Amerykańska gwiazda zasmuciła miliony swoich fanów na całym świecie, deklarując, że jest to jej jedyny koncert w 2017 roku.

 • Justin Bieber z Taylor Swift w duecie

  Justin Bieber zaprosił do współpracy piosenkarkę country Taylor Swift, która prywatnie jest dobrą przyjaciółką jego dziewczyny, Seleny Gomez. Razem zaśpiewają w duecie na nowej płycie nastoletniego gwiazdora, "Believe".

 • Taylor Swift bije kolejny rekord ("Bad Blood")

  Amerykańska gwiazda Taylor Swift znów triumfuje! Jej teledysk do "Bad Blood" odtworzono aż 20,1 milionów razy w pierwsze 24 godziny po premierze, co jest rekordowym wynikiem w platformie Vevo.

 • Taylor Swift zastrzeże frazę "This Sick Beat"?

  Taylor Swift oprócz chęci zastrzeżenia swojego imienia i nazwiska, podpisu oraz inicjałów złożyła wniosek o przypisanie do niej fraz: "This Sick Beat", "Party Like It's 1989", "Cause We Never Go Out Of Style", "Could Show You Incredible Things", "Nice To Meet You. Where You Been?". Urząd patentowy obecnie rozpatruje podanie Swift. Gdyby wokalistce udało się opatentować wyżej wymienione frazy...