• Informacje na temat:

  style academy

Artykuły na temat: style academy
 • Red Bull Music Academy po raz 8.

  W ósmym roku działalności Red Bull Music Academy kontynuuje swoją muzyczną działalność, zapraszając twórców i pasjonatów muzyki na kolejne warsztaty - tym razem do Seattle w Stanach Zjednoczonych.

 • To on wygrał "You Can Dance"!

  Laureatem siódmej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" został 22-letni Brian Poniatowski. Młody tancerz pokonał w finale 16-letnią Anię Matlewską i wygrał 100 tysięcy złotych oraz stypendium w International Dance Academy w Hollywood.

 • "Harry Potter w spódnicy" trafia na ekran

  Adam Rifkin ( "Polowanie na mysz" , "Mali żołnierze" , "Detroit Rock City" ) napisze scenariusz do filmu "Zoom's Academy for the Super Gifted". Obraz będzie adaptacją graficznej powieści Jasona Lethcoe. Komiks, utrzymany w stylu powieści Joanne K. Rowling o Harrym Potterze, opowiada o dziewczynie, która odkrywa u siebie istnienie nadprzyrodzonych uzdolnień.

 • Angielska grupa Thine nagrała następcę albumu "A Town Like This". Jeden z najbardziej oryginalnych brytyjskich zespołów metalowych ostatnich lat powraca z płytą zatytułowaną "In Therapy", nagraną w studiu Academy, a zmiksowaną w słynnym Abbey Road. Album wyda firma Peaceville na początku 2002 roku.

 • "Bycie sławnym to błogosławieństwo"

  kontraktu. Dopiero udział w telewizyjnym konkursie talentów "The Fame Academy" pozwolił Lemarowi wypłynąć na szersze wody. Programu nie wygrał, ale dzięki obecności w ogólnobrytyjskiej telewizji(...). W rozmowie z Mateuszem Smółką (RMF FM), Lemar opowiedział o swoich spostrzeżeniach na temat naszego kraju, trudnych początkach kariery, udziale w "The Fame Academy" i sławie.

 • DVD: "Nie-ostry dyżur" z Danem Aykroydem

  W poniedziałek, 13 lutego, do kiosków trafia film "Nie-ostry dyżur" z Danem Aykroydem w roli głównej. To przezabawna komedia parodiująca w stylu "Akademii Policyjnej" popularny w Polsce serial telewizyjny "Ostry dyżur" . Bohaterami filmu są bowiem młodzi lekarze w szkole medycznej.

 • "To spełnienie moich marzeń"

  popularnego reality-show "Star Academy" i zajął w nim 2. miejsce. Dzięki temu nagrał pierwszą solową płytę,"De l'Or Et Des Poussieres", która we Francji ukazała się w kwietniu 2004 roku roku, a polską

 • Ambasadorzy reggae w Płocku

  Grupa Third World z 35-letnim stażem to pierwsza gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Reggaeland w Płocku (9 lipca).

 • Złowróżbny My Dying Bride

  Angielscy ponuracy z My Dying Bride kończą nagrywanie następcy albumu "The Light At The End Of The World". Płyta, której roboczy tytuł brzmi "The Dreadful Hours", ukaże się nakładem wytwórni Peaceville w drugiej połowie października.

Wideo na temat: style academy
 • Akademia wampirów

  Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii Wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na Moroi (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i Dhampiry (półwampiry, półudzi, pełniących rolę strażników Moroi). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką Moroi, a buntownicza i żywiołowa Rose – Dhampirką, wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku. A nie będzie to proste zadanie, bo...

 • Nazywam się Khan

  Utrzymany w stylu słynnego "Slumdoga. Milionera z ulicy" komediodramat w reżyserii Karana Johara, twórcy "Czasem słońce, czasem deszcz". Młody muzułmanin zostaje posądzony o działalność terrorystyczną przez władze amerykańskie i postanawia spotkać prezydenta Stanów Zjednoczonych, by osobiście wyjaśnić mu nieporozumienie i odzyskać dobre imię. W roli głównej supergwiazda kina indyjskiego Shahrukh Khan ("Czasem słońce, czasem deszcz", "Om Shanti Om").

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.