• Informacje na temat:

  style poprowadzi

Artykuły na temat: style poprowadzi
 • Agata Młynarska poprowadzi nowy program. Co na to lekarze?

  ...- Dobrze się czuję, jestem gotowa na nowe wyzwania - powiedziała na konferencji TVN, na której zadebiutowała jako gwiazda TVN Style. Gładka cera, promienne spojrzenie, kształtna figura wyeksponowana(...). Teraz całe dnie spędza na nagraniach programu "Eks-tra zmiana", który w TVN Style ukaże się jesienią. Zatroskanym lekarzom mówi, że... odpocznie na emeryturze. ***  Zobacz więcej materiałów:

 • Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

 • Hanna Lis dostanie pracę w TVN Style?

  Hanna Lis (45 l.) wkrótce poprowadzi autorski program w TVN Style?! Tak wynika z medialnych doniesień. Z takiego obrotu sprawy niezadowolona może być Kinga Rusin (45 l.).

 • Małgorzata Rozenek w nowym show TVN-u

  Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy show TVN-u - polską edycję reality-show "Hotel Hell" firmowaną w USA nazwiskiem Gordona Ramsaya - poinformował nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Premiera programu zaplanowana jest na wiosnę 2015.

 • Anna Guzik poprowadzi program dla fanów tłustego jedzenia!

  ...plagiatu programu Kasi Bosackiej z TVN Style.  Guzik w ostatnim czasie  zmieniła się niemal nie do poznania, i to właśnie dzięki diecie oraz zdrowemu trybowi życia. Wszyscy przecież pamiętamy, jak wyglądała, grając choćby w serialu "Hela w opałach". Jak dowiaduje się "Rewia", Anna już niebawem poprowadzi zupełnie nowy program o tematyce kulinarnej "Grzeszki na widelcu", również na antenie Polsat Café

 • Anny Dereszowskiej relacja z koszmaru

  W dokumencie TVN Style Annie Dereszowskiej daleko do jej bohaterek kreowanych w serialach. Bo w Indiach aktorka nikogo nie udawała, otarła się za to o najprawdziwsze piekło na ziemi.

 • Poprowadzi nowe show?

  Stacja TVN Style przygotowuje się do realizacji nowego show, którego bohaterkami będą... gospodynie domowe. "Perfekcyjna Pani Domu" to znany już w wielu krajach format. Uczestniczki programu walczą(...) antenie TVN Style na przełomie marca i kwietnia i, jak zapowiadają producenci, ma szansę stać się jednym z największych przebojów wiosennej ramówki stacji. W najbliższych dniach okaże się, czy...

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Hanna Lis poprowadzi... program kulinarny!

  Już niedługo zobaczymy Hannę Lis w roli gospodyni programu o gotowaniu w TVN Style. Dlaczego dziennikarka zmieniła branżę?

 • Małgorzata Rozenek znów w akcji

  Małgorzata Rozenek nie musiała długo czekać na nowe wyzwanie. Ledwo zakończyła pracę przy piątej i możliwe, że ostatniej edycji programu "Perfekcyjna pani domu", a już w planach ma kolejny show. Komu pomoże tym razem?

Zdjęcia na temat: style poprowadzi
Wideo na temat: style poprowadzi
 • Filip Chajzer poprowadzi "DDTVN"

  Na jeden sierpniowy weekend Filip Chajzer zostanie prowadzącym program „Dzień Dobry TVN”. Jego przyszła partnerka, Anna Kalczyńska, twierdzi, że ze względu na niekonwencjonalny styl reportera może to być ciekawy eksperyment. Zapewnia też, że nie obawia się tego wydania magazynu, potrafi się bowiem dostosować do każdego współgospodarza.

 • Viramundo

  "Viramundo" zaczyna się w małej amazońskiej wiosce, gdzie Gilberto Gil gra koncert transmitowany w świat za pomocą internetu. Ten występ jest swoistym manifestem wyjątkowego artysty, który postanowił wyruszyć w podróż po południowej półkuli w poszukiwaniu śladów ginącej w globalnym świecie różnorodności. Wyprawa ta poprowadzi legendarnego brazylijskiego muzyka i jednego z pionierów Tropicalismo z jego ojczyzny, przez Południową Afrykę aż do Australii. Po drodze Gil organizuje koncerty,...

 • Agata Młynarska grzmi: Co trzecie małżeństwo w Polsce się rozwodzi

  Do gwiazd stacji TVN Style dołączyła Agata Młynarska. Gwiazda poprowadzi program „Eks-tra zmiana”, w którym pomoże rozwódkom i rozwodnikom. - Co trzecie małżeństwo w Polsce się rozwodzi, to jest znak czasów - powiedziała dziennikarka. - Zanim szybciutko w pięknej kiecce staniemy na ślubnym kobiercu, to może zastanowimy się za drugim razem czy warto, a jeśli tak, to jaką cenę możemy za to zapłacić

 • Exodus: Bogowie i królowie

  Opowieść o życiu Mojżesza, który uwolnił Izraelitów z niewoli egipskiej i poprowadził do Ziemi Obiecanej.