• Informacje na temat:

  style ruszy

Artykuły na temat: style ruszy
 • TVN Style: Freud w spódnicy i inne nowości

  Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani Domu", Katarzyna Pakosińska namawiająca na intymne zwierzenia na "Pakozetce" i propozycje kulinarne Pascala Brodnickiego wprost z Azji - to niektóre z wiosennych nowości TVN Style. Znamy już wiosenną ramówkę stacji.

 • Ruszyły zdjęcia do dwóch nowych seriali Polsatu

  Telewizja Polsat poinformowała, że rozpoczęły się zdjęcia do dwóch nowych seriali stacji: komedii "Kowalscy kontra Kowalscy" oraz "Marii Matejko” - polskiej wersji francuskiego hitu „Candice Renoir”.

 • Free Style Penelope Ann Miller

  Penelope Ann Miller dołączyła do gwiazdy filmu "High School Musical" - Corbina Bleu by razem wystąpić w filmie akcji "Free Style".

 • "Otwarcie na nowe style"

  ...r. zagraliśmy sporadyczne koncerty z Green Carnation i Exodus. Od 2007 ruszyły prace nad "The Day In The Year Of Candles". Rozpoczęliśmy od nagrania perkusji w "Studio X" w Olsztynie. Niestety nie byliśmy(...), żeby nie znudzić muzyką. Darowaliśmy sobie "pouczanie" słuchaczy. Otworzyliśmy się na nowe style i to słychać na nowej płycie. Część zawartych tu utworów brzmi bardzo ciężko, nowocześnie i zawile, inne...

 • Namaluj graffiti!

  W piątek 13 lipca w nadmorskim Niechorzu ruszyła trzecia edycja imprezy StyleCombat/Styl nad style, łączącej zawody graffiti z koncertami hiphopowych gwiazd.

 • "Chłopi": Nowa ekranizacja powieści Władysława Reymonta. Kto w rolach głównych?

  Ruszyły prace nad nową ekranizacją "Chłopów" Władysława Stanisława Reymonta, którą wyreżyseruje autorka nominowanego do Oscara filmu "Twój Vincent". W jednej z ról wystąpi Sonia Bohosiewicz, która wcieli się w postać Wójtowej. W filmie zobaczymy także Małgorzatę Kożuchowską.

 • Agnieszka Woźniak-Starak w drugiej edycji "Azja Express"

  Wiosną przyszłego roku Agnieszka Woźniak-Starak zamierza ponownie pojawić się na antenie TVN Style. Twierdzi, że czuje się wyjątkowo związana z tą stacją, lubi też kanały tematyczne. Gwiazda przygotowuje się także do drugiego sezonu "Azja Express", z zupełnie nową destynacją. Zdjęcia mają ruszyć już na wiosnę.

 • "Ach, ten ślub!": Krzysztof Rutkowski na ślubnym kobiercu

  W najbliższym odcinku programu TVN Style "Ach, ten ślub!" prowadzące show, projektantka nowoczesnych sukien Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszkę Winnicką, będą gościć w pałacu w Rozalinie, gdzie ślub wezmą Maja Plich i Krzysztof Rutkowski.

 • The Plastic People Of The Universe: Muzyką w komunizm

  ...działalność w 1986 roku (wcześniej Brabanec wyjechał do Stanów), a każdy z członków ruszył w swoją stronę. Lider grupy, Hlavsa, założył skład Pulnoc , z którą miał po upadku komunizmu koncertować m.in...

 • Paulina Młynarska zastąpi Magdę Mołek

  Paulina Młynarska zastąpi Magdę Mołek na stanowisku prowadzącej program TVN Style "Miasto kobiet". Mołek wraca do swego autorskiego magazynu "W roli głównej".

Wideo na temat: style ruszy
 • Agnieszka Woźniak-Starak dostała kolejny program! "Pracujemy i nie mogę nic mówić"

  Wiosną przyszłego roku milionerka Szulim zamierza ponownie pojawić się na antenie TVN Style. Twierdzi, że czuje się wyjątkowo związana z tą stacją, lubi też kanały tematyczne. Celebrytka przygotowuje się także do drugiego sezonu „Azja Express”, z zupełnie nową destynacją. Zdjęcia mają ruszyć już na wiosnę. W lipcu tego roku Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia programu „Na