• Informacje na temat:

  stylista fryzur

Artykuły na temat: stylista fryzur
 • Jane Fonda fryzurę na Oscary przygotowywała siedem godzin

  Słynna aktorka pojawiła się na Oscarach, by wręczyć najbardziej prestiżową nagrodę wieczoru, mianowicie tę dla najlepszego filmu. Jane Fonda zaprezentowała się w stylowej kreacji oraz nowej fryzurze. Jak zdradza fryzjer gwiazdy, przygotowania trwały aż siedem godzin.

 • Najbrzydsza serialowa fryzura

  W połowie lat 90. kobiecym światem zawładnęły dwie rzeczy: serial "Przyjaciele" i słynna fryzura a la Rachel Green. Dziś jej właścicielka, Jennifer Aniston, nie najlepiej wspomina to mistrzowskie cięcie.

 • Najgorsze fryzury roku

  Koniec roku sprawia, że pojawia się wiele różnego rodzaju podsumowań mijających 12 miesięcy. Jeden z amerykańskich magazynów przygotował listę najgorszych fryzur, a "zaszczytne" pierwsze miejsce przypadło Jennifer Lopez i jej uczesaniu na kwietniowej imprezie Billboard Latin Music Awards.

 • "Dwór" stylistów Kukulskiej

  ...", w którym to klipie Kukulska występowała w roli kloszardki, o odpowiedni wygląd dbała stylistka Ewa Drobiec z trzyosobowym zespołem. Dodatkowe cztery osoby pracowały nad fryzurą i makijażem artystki...

 • Nominowane makijaże i fryzury

  Ogłoszono nominacje do kolejnej nagrody wyróżniającej przedstawicieli poszczególnych filmowych grup zawodowych. Tym razem Gildia Charakteryzatorów i Stylistów Fryzur (Hollywood Makeup Artist & Hair Stylist Guild) ogłosiła nominowanych do swojej nagrody, która zostanie przyznana po raz czwarty. W walce o wyróżnienia zmierzą się między innymi przeboje "Frida" , "Chicago" , "Władca Pierścieni...

 • Najlepsze fryzury roku

  Wokalista Take That Gary Barlow może pochwalić się tytułem "gwiazdy muzycznej z najlepszą fryzurą".

 • "Salonowe rewolucje" nowością Polsat Cafe

  Magda Gessler poprowadzi rewolucje w kuchni, za to słynny stylista fryzur polskich gwiazd Leszek Czajka będzie wprowadzał zmiany w salonach fryzjerskich. "Salonowe rewolucje" - to jedna z nowości, jakie na wiosnę przygotowała stacja Polsat Cafe.

 • Julia Wieniawa lubi metamorfozy

  Instagramowy profil Julii Wieniawy obserwuje ponad 600 tys. osób, a prezentowane tam stylizacje, makijaże i fryzury są inspiracją dla setek dziewczyn. Aktorka ("Kobiety mafii", "Kobieta sukcesu", "W rytmie serca") podkreśla jednak, że jej perfekcyjny wygląd to nie tylko zasługa stylistów i wizażystów.

 • Aniston ma krótkie włosy

  To był impuls. Jennifer Aniston zobaczyła w telewizji krótką fryzurę, zrobiła zdjęcie i wysłała do swojego stylisty. Dwa dni później sama pozbyła się swoich długich włosów i... nie żałuje.

 • "Umów się ze mną. Take Me Out": Kulisy randkowego show Polsatu

  ..."Kilometry" wieczorowych ubrań, ogromne ilości kosmetyków do makijażu i stylizacji włosów oraz długie godziny charakteryzacji - oto kulisy przygotowań uczestników do programu "Umów się ze mną. Take Me Out". W całej serii powstaje ponad 400 fryzur, make upów i stylizacji. Nad wizerunkiem wszystkich pojawiających się na wizji osób czuwa ponad dwudziestu fryzjerów, stylistów i makijażystów.

Zdjęcia na temat: stylista fryzur
Wideo na temat: stylista fryzur
 • Julia Wieniawa lubi metamorfozy

  Instagramowy profil Julii Wieniawy obserwuje ponad 600 tys. osób, a prezentowane tam stylizacje, makijaże i fryzury są inspiracją dla setek dziewczyn. Aktorka podkreśla jednak, że jej perfekcyjny wygląd to nie tylko zasługa stylistów i wizażystów.

 • "#Supermodelka Plus Size": Modelka nie mówi "nie"

  W trzecim odcinku programu „#Supermodelka Plus Size” uczestniczki poddane zostaną metamorfozom wizerunku. Wiązać się będą z tym olbrzymie emocje. Czy wszystkie dziewczyny ochoczo przystaną na propozycje Klaudiusza Iciek "Claudiusa" - stylisty fryzur marki Kemon? Czy którąś z nich czeka drastyczna, trudna do zaakceptowania zmiana?