• Informacje na temat:

  stylizacje olivii

Artykuły na temat: stylizacje olivii
 • Najgorsza ciążowa stylizacja ostatnich miesięcy?

  Jennifer Garner i Ben Affleck pobrali się w 2005 roku. Para ma już dwie córki: 6-letnią Violet i 2-letnią Seraphinę. Teraz, ku uciesze dumnego taty, Jen ma wreszcie urodzić chłopca. Choć do porodu zostało już niewiele czasu, aktorka się nie oszczędza. Ostatnio pojawiła się na premierze filmu "Butter", w którym wystąpiła m.in. u boku Olivii Wilde. Co myślicie o jej stylizacji?

 • "Vinyl": Tajemnice Devon Finestry

  Fabuła serialu "Vinyl" osnuta jest wokół historii prezesa wytwórni muzycznej, Richiego Finestry, który ze wszystkich sił stara się uchronić swoją firmę od upadku. O serialu opowiada nam Olivia Wilde, która wciela się w postać Devon.

 • Czy seriale są glamour?

  Niedawno spotkaliśmy się ze słynnym hollywoodzkim ekspertem mody. Zapytaliśmy go, co sądzi o telewizyjnych stylizacjach i jak ocenia bohaterki czołowych polskich produkcji?

 • One mają najciekawsze fryzury!

  Dotychczas uchodziła za niekwestionowaną królową... stylizacji włosów. To fryzurę a la Jennifer Aniston przez lata chciały mieć kobiety na całym świecie. Jednak w 2011 roku aktorce nie udało się obronić swojej mocnej pozycji.

 • Nie jest już najlepiej uczesaną gwiazdą

  Dotychczas uchodziła za niekwestionowaną królową... stylizacji włosów. To właśnie fryzury a la Jennifer Aniston przez lata chciały mieć kobiety na całym świecie. Jednak w 2011 roku aktorce nie udało się obronić swojej pozycji.