• Informacje na temat:

  stylizacje wysłane

Artykuły na temat: stylizacje wysłane
 • 66. urodziny Magdy Gessler

  Kolorowy ptak polskiej sceny gastronomicznej - tak można opisać Magdę Gessler, która słynie nie tylko ze swojego temperamentu, ale i charakterystycznych stylizacji. Znana restauratorka w środę świętuje 66. urodziny.

 • "Jeszcze dzień życia" : Etyka zawodowa

  "Witaj na swoim grobie" - mówi generał Farrusco do Ricarda. Ten pierwszy to Portugalczyk, zawodowy komandos wysłany do Afryki, który przechodzi na stronę Ludowego Ruchu Wyzwolenia Angoli (MPLA), gdy dowódcy rozkazują mu strzelać do 12-letnich chłopców. Ricardo to oczywiście Ryszard Kapuściński. To właśnie jego prozę "Jeszcze dzień życia" wzięło na warsztat dwóch reżyserów: związany z polskim studiem Platige Image Damian Nenow i Hiszpan Raúl de la Fuente.

 • Zatańcz z Queens!

  Jednym z faworytów w polskich eliminacjach do Eurowizji jest grupa Queens. Dziewczyny opowiadają jak wyglądają przygotowania do konkursu.

 • Harry Potter i wielka polityka

  Reżyser Alfonso Cuarón ( "I twoją matkę też" ), reżyser kręconego właśnie filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu", udzielił kontrowersyjnego wywiadu prasowego. Meksykański twórca stwierdził, że w jego opinii Lord Voldemort, główny "czarny charakter" cyklu powieści Joanne K. Rowling, jest skrzyżowaniem Saddama Husajna i... George'a Busha.

 • Björk świętuje 50. urodziny

  ...również jej kontrowersyjne stylizacje, jak choćby suknia w kształcie łabędzia, którą piosenkarka miała na sobie podczas gali wręczenia Oscarów w 2001 roku - wyróżniona przez "Time" za "najgorszą kreację...

 • Testament sprawy Zodiaka

  Zaczynał w "Złocie dla naiwnych". Pamiętamy go jednak z ostatnich świetnych występów w filmach: "Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej" czy "Tajemnica Brokeback Mountain". Jake Gyllenhaal tym razem opowiada o swoim udziale w thrillerze "Zodiak".

 • "Gangsterzy i filantropi": Pół wieku od premiery

  W piątek, 15 lutego, mija 50 lat od premiery filmu Jerzego Hoffmana i Edwarda Skórzewskiego "Gangsterzy i filantropi". "To taka prebarejowska komedia, która fantastycznie przetrwała próbę czasu" - ocenia Andrzej Bukowiecki, krytyk filmowy.

 • Michał Szpak: Chciałbym pojechać na Eurowizję (wywiad)

  Michał Szpak po debiucie płytowym trochę się zaszył, trochę zniknął, szykował się do powrotu z nowym, dużo dojrzalszym materiałem. Udało się - utwór “Real Hero" zdobył na Festiwalu w Opolu nagrodę Superpremiery 2015, a krytycy docenili dojrzałość Szpaka. Kiedyś mówił o sobie "kolorowy ptak", nam mówi: "Przeżyłem sytuacje osoby dużo starszej". O muzyce, artystycznej drodze, kontrowersjach wokół wyglądu, akceptacji i hejcie rozmawiamy z Michałem Szpakiem.

 • "Sukcesy nie nauczyły mnie niczego"

  Reni Jusis podbiła serca polskiej publiczności w1998 roku utworem "Zakręcona", a jej debiutancka płyta, wydana pod tym samym tytułem, wywołała spore zamieszanie na naszym rynku muzycznym. Swym kolejnym albumem "Era Renifera" z 1999 r., wokalistka udowodniła, że drzemie w niej ogromny potencjał, ale nie przyniósł on jednak większych przebojów i o wokalistce zrobiło się cicho. Po dwuletniej przerwie Reni postanowiła jednak spróbować raz jeszcze, tym razem z muzyką w wersji bardziej tanecznej,...

 • Regulamin konkursu "Wygraj bilet na koncert Beyonce w Londynie!"

  REGULAMIN KONKURSU " Czy warto być optymistą" I          Postanowienia ogólne 1.       Konkurs pt. "Beyonce" (zwany dalej ,,Konkursem") organizowany...