• Informacje na temat:

  stylowe dzieci gwiazd

Artykuły na temat: stylowe dzieci gwiazd
 • Stylowe podróże Pauliny Drażby

  ..."Stylowe podróże" - tak nazywa się nowy cykl Pauliny Drażby w "Pytaniu na śniadanie". Dziennikarka wyruszy tej jesieni w modową podróż, odwiedzając Rzym, Londyn i Paryż. "To wielkie szczęście, że w pracy mogę robić to, co kocham" - mówi gwiazda telewizyjnej Dwójki.

 • Natasza Urbańska przygotowuje kolekcję ubrań dla dzieci

  ...​Natasza Urbańska przyznaje, że pomysł na kolekcję Mini Muses pojawił się w momencie, kiedy jej 7-letnia córka zaczęła przymierzać ubrania z szafy mamy i domagać się takich samych w swoim rozmiarze. Zdaniem aktorki nie ma nic złego w tym, że dzieci interesują się modą i chcą wyglądać oryginalnie. W nowej kolekcji znajdą się stylowe spódniczki, sukienki i skórzane kurtki. Wszystko w rozmiarze XXS.

 • Sławomir Zapała odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

  Sławomir Zapała i Magdalena Molęda odpadli w 5. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Największe wrażenie na jurorach zrobili Ewa Błachnio, Robert Wabich i Olga Kalicka.

 • Wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Agata Kulesza i Stefano Terrazzino zostali zwycięzcami ósmej edycji "Tańca z gwiazdami". Para w zaciętym finałowym odcinku pokonała Natalię Lesz i Łukasza Czarneckiego.

 • Amal i George Clooney: Kto tu jest gwiazdą?

  .... Drugim są dzieci, których para strzeże jak oka w głowie i chroni przed paparazzi. Ci próbują różnych sztuczek, żeby zrobić słynnej rodzinie zdjęcie, ale gwiazdor też jest pomysłowy. Aby nikt nie(...) i makijaż. Razem wspierają innych Na tle takiej żony gwiazda George'a Clooneya nieco przyblakła. Aktor ma jednak mnóstwo fanów, którzy pokochali go głównie za rolę dr. Rossa w serialu "Ostry dyżur" oraz...

 • Zbigniew Wodecki nie żyje. Gwiazdy żegnają artystę

  ...5 maja Zbigniew Wodecki przeszedł w Warszawie operację by-passów. Niespodziewanie 8 maja nad ranem doznał rozległego udaru mózgu. "Mimo niezwykłej woli życia i starań lekarzy udar dokonał nieodwracalnych obrażeń. Odszedł od nas w dniu 22 maja w jednym z Warszawskich szpitali. Żona i dzieci byli przy nim. Zostanie pochowany w ukochanym Krakowie" - napisano w informacji na stronie artysty...

 • Wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Agata Kulesza i Stefano Terrazzino zostali zwycięzcami ósmej edycji "Tańca z gwiazdami". Para w zaciętym finałowym odcinku pokonała Natalię Lesz i Łukasza Czarneckiego.

 • Ana Lily Amirpour: Wschodząca gwiazda reżyserii

  Reżyserka, ilustratorka, DJ-ka, kiedyś wokalistka zespołu rockowego. Kocha muzykę, amerykańskie kino i deskorolkę. Zawsze mówi to, co myśli. Okrzyknięta przez najważniejsze magazyny filmowe wschodzącą gwiazdą reżyserii. Jej debiutancką fabułę krytyka opisała jako przepięknie sfotografowaną wywrotową i szaloną wizję, pełną odniesień do klasyki kina i inteligentnego humoru. W popularnym serwisie...

 • Ciężarna gwiazda przenosi się na wieś

  Brytyjska piosenkarka Lily Allen nabyła wiejską posiadłość w miejscowości Cotswolds w Anglii za sumę 3 milionów funtów. Gwiazda czeka obecnie na narodziny swojego pierwszego dziecka.

 • Piotr Polk: I tylko dzieci brak

  .... Z rozrzewnieniem wspomina swoje sielskie dzieciństwo w Kaletach koło Częstochowy. Spokojny, szczęśliwy dom, gdzie każdy czuł się na swoim miejscu. Mama zajmowała się dziećmi, ojciec dbał, by rodzinie niczego nie(...) niego wianuszek pięknych, atrakcyjnych kobiet. Ale serce aktora od dawna jest już zajęte. Uległ urokowi pełnej temperamentu menedżerki śpiewających gwiazd, Joanny Gajewskiej. Na razie nie myślą jednak...