• Informacje na temat:

  sukces kultowej

Artykuły na temat: sukces kultowej
 • ​Co dziś robią gwiazdy kultowych telenoweli?

  W latach 90. losami ich bohaterów żyły całe osiedla, a nastolatki marzyły o miłości rodem z serialu. Oglądał je każdy, ale mało kto się do tego przyznawał. Według krytyków są tandetne, przaśne i melodramatyczne. Jednak dorzućmy do tego przystojnych mężczyzn, zniewalające kobiety, piękne scenerie luksusowych posiadłości i mamy receptę na sukces. Mimo wielu swoich wad, telenowele mają moc...

 • Rzecznik TVP potwierdza: Koniec "Mody na sukces"

  "Zgodnie z obietnicą informuję, że 9 grudnia br. TVP1 nada ostatni odcinek 'Mody na Sukces'" - poinformował na Facebooku rzecznik prasowy TVP, Jacek Rakowiecki.

 • Córka Szapołowskiej kręci film o "kultowej postaci" Zenku Martyniuku

  Córka Szapołowskiej długo szukała pomysłu na nowy film. W końcu znalazła. 39-latka nakręci film biograficzny o - jak pisze "Super Express" - "kultowej postaci polskiej estrady" Zenku Martyniuku.

 • "Z Archiwum X": Powstanie nowy sezon kultowego serialu!

  Wszyscy, którzy stęsknili się za dwójką najsłynniejszych poszukiwaczy niezidentyfikowanych obiektów latających, mogą zacierać ręce. To pewne - wkrótce powstanie nowy sezon kultowego serialu!

 • Ruszają prace nad nowymi odcinkami „Mody na sukces”

  W tym tygodniu wznowione będą prace na planie „Mody na sukces”, kultowego serialu, który jest jedną z najdłużej nadawanych oper mydlanych w historii telewizji. Będzie to pierwszy serial kręcony w Kalifornii, reaktywowany po złagodzeniu w tym stanie restrykcji związanych z pandemią.

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • "Kultowe seriale": Córki słynnych ojców mają trudniej?

  ...będzie nowym egzaminem, że nikt nie zagwarantuje im sukcesów, bo przecież jest mnóstwo aktorów ledwo wiążących koniec z końcem - opowiada Andrzej Grabowski. Jak widać rady ojca poszły w las. Teraz...

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  Honeymooners" odniesie aż tak wielki sukces. - Nasi scenarzyści musieli się nieźle nagłowić, żeby na podstawie oryginalnych amerykańskich wątków napisać coś, z czego śmialiby się Polacy. I udało się...

 • "Gra o tron": Alfie Allen, czyli Theon Greyjoy, o 5. sezonie kultowego serialu

  - Jestem fanem serialu i oglądam każdy odcinek - mówi Alfie Allen, który w kultowej produkcji "Gra o tron" wciela się w Theona Greyjoy'a. Pierwszy odcinek piątego sezonu widzowie będą mogli obejrzeć w nocy z 12 na 13 kwietnia o godz. 3:00 nad ranem, w HBO.

Zdjęcia na temat: sukces kultowej
Wideo na temat: sukces kultowej
 • Raid

  Elitarna jednostka SWAT wkracza do siedziby kartelu narkotykowego. Komandosi nie wiedzą, że wieżowiec zamieniono w twierdzę pełną bezwzględnych, brutalnych i świetnie przygotowanych do ataku przestępców. Oddział wpada w pułapkę. Jedyną szansą na ucieczkę jest przedarcie się przez trzydzieści pięter wieżowca. Po ogromnym międzynarodowym sukcesie "Merantau", debiutanckiego filmu Garetha H. Evansa, twórcy skupieni wokół kultowej wytwórni Merantau Fims rozpoczęli pracę nad kolejnym projektem,...

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

 • Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu

  Kolejna część bestsellerowej sagi "Zmierzchu" na dużym ekranie. Po spektakularnym sukcesie ekranizacji "Zmierzchu", który zarobił na świecie ponad 350 mln dolarów, a jego obsada zyskała status najbardziej rozchwytywanych aktorów Hollywood, przyszedł czas na kolejną odsłonę historii niebezpiecznej miłości młodej dziewczyny i nieśmiertelnego wampira. Miliony fanek na całym świecie nie mogą doczekać się premiery drugiej części kultowej serii Stephenie Meyer, która tym razem została zrealizowana...

Dyskusje na temat: sukces kultowej