• Informacje na temat:

  sukces odnosiły

Artykuły na temat: sukces odnosiły
 • Córka Cindy Crawford odnosi sukcesy jako modelka

  ...sukcesów Kai - 3 października otworzyła ona pokaz Chanel, uważany za najbardziej prestiżowy w branży. Jak wyznała później na Instagramie, "nie marzyła o tym nawet w najśmielszych snach". Dla modelki(...) mama, która w latach 90. była jedną z największych gwiazd pokazów Chanel. Z pewnością w odniesieniu spektakularnego sukcesu miało swój udział pochodzenie Kai. Jako córka legendarnej topmodelki...

 • Roma Gąsiorowska: Ten film jest skazany na sukces

  Roma Gąsiorowska lubi występować w komediach romantycznych. Twierdzi, że o jakości filmu decyduje nie gatunek, do którego należy, lecz dobrze napisany scenariusz, zdolny reżyser i odpowiednio skompletowana obsada aktorska. Wszystko to gwiazda odnalazła w "Podatku od miłości", jest więc przekonana, że obraz ten odniesie sukces.

 • 2014: Rok sukcesów polskiego kina

  To wspaniały, ważny rok dla polskiego kina. Przemawiają za tym między innymi: wielki, międzynarodowy sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego, rekordowa popularność rodzimych filmów w kinach oraz popularyzowanie w USA arcydzieł polskiej kinematografii przez legendarnego twórcę, laureata Oscara Martina Scorsese.

 • Sukces Ushera

  Najnowszy album amerykańskiego rapera Usher'a, zatytułowany "Confessions", odnosi wielkie sukcesu po obu stronach Oceanu. Najpierw zdobył szczyt amerykańskiego zestawienia "Billboardu", a następnie stał się Numerem Jeden w Anglii.

 • Członkowie irlandzkiej grupy JJ 27 są zaskoczeni sukcesem, jaki odnosi ich debiutancki album. Płyta "JJ 72" sprzedała się w Wielkiej Brytanii w nakładzie ponad 250 tysięcy egzemplarzy i muzycy dopiero teraz zdali sobie sprawę, że są już częścią wielkiej machiny, jaką jest muzyczny show biznes.

 • Kelly Rowland - sukces to jej przeznaczenie?

  Kelly Rowland mocno zaznaczyła swoja obecność w świecie kobiecego popu. Odnosiła sukcesy zarówno z kultowym zespołem Destiny's Child, jak w twórczości solowej. Wokalistka 11 lutego kończy 35 lat. Jak wyglądała jej kariera i co robi teraz?

 • Lady Gaga skazana na sukces? (płyta "Joanne")

  ...2016 rok dla Lady Gagi to na razie pasmo sukcesów. Wokalistka zachwyciła już wykonaniem hymnu Stanów Zjednoczonych przed 50. Super Bowl, uczciła pamięć Davida Bowiego na Grammy oraz wzruszyła miliony widzów w trakcie ceremonii rozdania Oscarów piosenką "Til It Happens To You". Koniec roku może być równie dobry za sprawą jej kolejnej płyty, "Joanne".

 • "Kierunek na sukces"

  Dust N Brush to kolejna młoda, polska formacja, która stara się zmienić oblicze krajowej sceny. Dzięki belgijskiemu wydawcy, pod koniec 2011 roku ukazał się ich debiutancki album "Filth Of Our Blood", który utwierdza w przekonaniu, iż "ukierunkowana na sukces maszyna", jak w rozmowie z Bartoszem Donarski mówi gitarzysta Bartosz "Kmieto" Kryda, zmierza we właściwą stronę.

 • Sukces Radcliffe'a na Broadwayu?

  ...sukcesu". Wśród gwiazd, obecnych na premierze "How To Succeed In Business Without Really Trying" była m.in. Liza Minelli. "Ten dzieciak naprawdę potrafi tańczyć!" - skomentowała gwiazda "Kabaretu"."To był...

 • Odeszli z zespołów zaraz przed ich sukcesami

  Kariery legendarnych zespołów wielokrotnie rozpędzały się bardzo powoli. Zanim odnosiły one sukcesy, członkowie ponosili dotkliwe porażki, a wszyscy wokół nich twierdzili, że na pewno im się nie uda(...) odeszli (lub zostali wyrzuceni) z zespołów na krótką chwilę przed ich największymi sukcesami.

Zdjęcia na temat: sukces odnosiły
Wideo na temat: sukces odnosiły
 • Marieta Żukowska: "Botoks" to film, o którym ludzie rozmawiają

  Marieta Żukowska broni najgłośniejszego polskiego filmu ubiegłego roku. Twierdzi, że obraz, który odnosi sukces kasowy i sprawia, że wszyscy o nim mówią to dla aktora powód do radości.

 • Marieta Żukowska: Święto polskiego kina

  "Zimna wojna" sprawiła, że zaczynamy zwracać się ku polskiemu kinu - mówi Marieta Żukowska. Jej zdaniem Polacy nie są świadomi wysokiej jakości polskiej kinematografii i sukcesów, jakie odnosi ona na arenie międzynarodowej.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1554.

  Łukasz pierwszy raz prowadzi „Pytanie na śniadanie” i mimo początkowej tremy odnosi sukces. Szefowa chwali jego rozmowę z Joanną, jedną z ofiar Berga. Witek nie jest zadowolony, że jego ojciec zbliżył się do Sylwii. Chłopiec udaje chorego i jest opryskliwy wobec prawniczki... Bruno wyznaje w końcu Bożenie, jak wiele dla niego znaczy, mając nadzieję, że on też nie jest jej obojętny. Niestety