• Informacje na temat:

  sukces szkodzi

Artykuły na temat: sukces szkodzi
 • Moda na sukces

  ...próbują wymusić na nim, by rzucił palenie. Przypominają, że w ten sposób szkodzi nie tylko sobie, ale też małemu Jackowi. W końcu mężczyzna oświadcza, że już nigdy nie zapali cygara.

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" : Nareszcie koniec

  I tak domyka się Tolkienowska odyseja Petera Jacksona. Z rozmachem i przytupem. Jednak emocje, jakie towarzyszą finałowi "Hobbita" dalekie są od tych towarzyszących trylogii "Władca pierścieni". To raczej ulga: nareszcie koniec.

 • Wielki sukces Polki na Wyspach. Monika Walsh została Miss Mężatek!

  ..., spróbuj, co ci szkodzi, namawiała - opowiada Monika Walsh. Umówiła się więc na randkę. Zaiskrzyło. Dwa lata później wzięła katolicki ślub, a rok po nim urodził się synek Dylan. Po urodzeniu dziecka...

 • Recenzja B.O.K. "Labirynt Babel": Stary świat płonie

  Kilka lat temu B.O.K., szukając uwagi kolejnych słuchaczy, grali dla "pustych sal, które śmiały się w twarz". Teraz ich album debiutuje na pierwszym miejscu listy OLiS. Ogrom ciężkiej pracy przyniósł swoje owoce. Jak smakują?

 • ...zakończyli konflikt, bo szkodzi on Oscarowi i Bridget. W samolocie Brooke zasypia, a Nick śpiewa piosenkę, marząc o przyszłości z ukochaną i synem.

 • The Cranberries: Krytyka nic nam nie szkodzi

  Od momentu wydania albumu "Wake Up And Smell The Coffee" minęły już ponad cztery miesiące i członkowie irlandzkiej grupy The Cranberries, która 25 kwietnia wystąpi w katowickim "Spodku", poznali dokładnie zdanie dziennikarzy na temat ich ostatniego dzieła. W przeważającej większości są to opinie pozytywne. Nie zabrakło jednak i negatywnych, ale te - jak twierdzą muzycy - wynikają czasami z czystej złośliwości i zazdrości.

 • Moda na sukces

  Jackie mówi Owenowi, że za namową Stephanie przyjęła do pracy Pam i Whipa, który kiedyś był mężem Brooke. Zastanawia się, co Stephanie kombinuje. Tymczasem Stephanie wyjaśnia Whipowi, że chce, żeby się zajął Brooke, która może szkodzić Ridge'owi i Taylor. Brooke tłumaczy Ridge'owi, że zbyt pochopnie podjęła decyzję o ich rozstaniu. Zapewnia go, że nie będzie się już troszczyć o Ricka i prosi...

 • "Sukces nie jest najważniejszy"

  Amerykańska grupa Monster Magnet osiągnęła wielki komercyjny sukces albumem "Powertrip" (1998), z którego pochodzi przebój "Space Lord". Płyta pokryła się w samych Stanach Zjednoczonych platyną, a zespół odbył trasę koncertową po całym świecie, między innymi u boku Metalliki. Wtedy też, dokładnie 1 czerwca 1999 roku, polscy fani mieli pierwszą okazję zobaczenia zespołu na żywo. Druga szansa

 • "Na Wspólnej": Małżeństwo czy kariera?

  Badania fokusowe wykażą, że wizerunkowi senatora Cieślika najbardziej szkodzi... jego żona Monika. W związku z tym specjalistka od promocji zaleci odsunięcie jej na dalszy plan.

 • Wojciech Zieliński w roli homofoba

  Od połowy sierpnia w wybranych kinach można oglądać spot "Homofobia szkodzi Tobie i Twojemu otoczeniu", w którym w głównej roli wystąpił Wojciech Zieliński.

Zdjęcia na temat: sukces szkodzi
Wideo na temat: sukces szkodzi
 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

 • Jestem Bogiem

  Robert De Niro, Bradley Cooper ("Kac Vegas") i wschodząca gwiazda młodego pokolenia Abby Cornish w mrocznym thrillerze o tajemniczym leku, który poszerza zdolności ludzkie. Wyobraź sobie narkotyk, który czyni Twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie...

 • Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny

  Epicka adaptacja słynnej powieści Tomasza Manna, która przyniosła mu rozgłos i literacką nagrodę Nobla. Ta wystawna produkcja, opowiadająca o czasach świetności, a potem upadku kupieckiej rodziny z Lubeki, odniosła ogromny sukces w niemieckich kinach, gdzie zobaczyło ją ponad milion widzów. Heinrich Breloer maluje z kinowym rozmachem portret rozkwitu oraz upadku kupieckiego klanu w arystokratyczno-burżuazyjnym środowisku Lubeki. Ukazuje zmagania konsula Jeana, jego córki Tony, oraz synów...

Dyskusje na temat: sukces szkodzi
 • Re: "Moda na sukces": 20 lat w Polsce!

  To njabardziej demoralizujacy serial jaki ogladalam.Tam kazdy spi z kazdym,a sex stawiany jest na pierwszym miejscu,jakby nie bylo zadnych innych wazniejszych wartosci w zyciu.Niczego nie uczy a wrecz szkodzi.

 • Re: Córka to jego największy sukces!

  Jest jedna skaza na tym panu.Otóż miał romans z Agnieszką Kotulanką i to dosyć długo.Wtedy jeszcze żyła jego żona.Więc nie taki znowu ideał. Dobrze, że ty jesteś ideałem. Proszę, rzuć jeszcze jednym kamieniem, co ci szkodzi?

 • Re: Ściągawka: Sezon 1.

  dla kogo jankeski i glupi to glupi, ale czego wymagac od widzów karmionych Moda na sukces czy innymi tasiemcami, które od poczatku do konca sa przewidywalne, a najwyraźniej co niektórym widzom wysilek intelektualny szkodzi skoro sie gubia w watkach Lost...pewnie lepiej siedziec przed tv i gapic sie durnie w pudelko. Ot cala rozrywka a po co myslec...